Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość gość
Gość 11.11 jedyne co te dziewczyny Ci doradza to myśl pozytywnie musi być dobrze one tylko to potrafią. Żadna tu nie Poronina i Cię nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Gosckarolka mialas wczsniej niz ja;) to wychodzi ze u mnie to kolo 5 tyg czyli jak pojde za 2tyg do gin to bedzie ok;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKsiezniczki
Gosc 11.11 uwazam ze skoro lekarz nic nie robi w tym kierunku to powinnas go zapytac dlaczego a nie czekac... Albo zmien lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Mama 32 i Alutka - dziewczyny naprawdę jesteście w czwartej i szóstej ciąży? Czy to pisał troll? Jeśli tak to wielki szacun dla Was. Alutka , a ty masz już piątkę dzieci czy wcześniejsze ciążę były poronione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Gość 11 jak najszybciej zmien lekarza bo jak dla mnie to dziwne że mimo że wie o Twojej przypadłości to nic z tym nie robi! Co do dzieci ze dużo ich to powiem Ci tak skoro daje się radę z dwójką to i z 3 czy 4 da się radę ;-) Ja mam lobuziary najstarsza to typowa chlopaciara średnia też a za to najmłodsza to typowa dziewczynka sukienki,kosmetyki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 11.11 Ja starałam się prawie 2 lata o pierwszą ciążę więc nie muszę mówić jaka była radość gdy zaszłam. Niestety nie trwała ona długo... 7 tyg raptem. Po 3 miesiącach znowu zaszłam i od razu na pierwszej wizycie nalegałam na luteinę, oczywiście lekarzowi to wsio ryba czy ciąża zagrożona czy nie. Nie odpuściłam brałam do 22 Tc. Po odstawieniu krwawienie... Dzięki Bogu córcia żyje i ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny, że się odezwałyście. Dzisiaj rozmawiałam z jakąś kobietą w przychodni i powiedziała, że jej córka też miała trombofilię i poroniła 4 razy :O Nie wiem, czy to nie jakies zrzadzenie losu, bo dala mi namiary an jej ginekologa, ktory wiedzial, jak prowadzic taka ciaze. Dzieki temu, ze zrobila badanie na trombofilie, miala dobre leczenie urodziła synka. Więc też zyskałam trochę nadziei :) A Wy w ogole mialyscie kiedykolwiek zlecenie na ta trombofilie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Nie miałam takiego zalecenia, nawet nie wiem co to jest ta trombofilia? Jeśli możesz to opisz w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Mam pięcioro dzieci i wszystkie planowane i oczekiwane.teraz szóste maleństwo w drodze.nigdy nie poronilam i wiem, ze nie mam waszych doświadczeń.ostatnia ciąża przepadałam jednak w szpitalu i wiem jak to jest walczyć o zdrowo narodzone maleństwo.pozdrawiam wszystkie sierpnioweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
To znalazłam na temat tej choroby: Trombofilia, czyli nadkrzepliwość, to skłonność do tworzenia się zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Jest to stan zagrażający życiu, ponieważ skrzepy mogą przemieszczać się z prądem krwi do wielu narządów, doprowadzając np. do zatorowości płucnej, udaru mózgu czy zawału serca. Tromobofilia może przyczynić się także do poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endorfina106
Ja też nie mialam tych badań. To coś z krzepliwoscia krwi? Gośćkarolka to ja. Odkopalam stary nick. Pisałam z dziewczynami w pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Kochana jeśli masz tą chorobą to powinnaś brać leki i raz w miesiącu robić badania. Przeraża mnie nie odpowiedzialność lekarzy ja w pierwszej ciąży miałam ją od samego początku zagrożona dziękować tylko Bogu że zmienił się mi lekarz i za raz była reakcja,2 ciążę już pilnowałam od początku jak i trzecią ciążę.Teraz też się stresuje by wszystko było ok mimo że maleństwo ma się dobrze ale się boję bo moja najmłodsza córka urodziła się z zaćma wrodzoną i phpv oka lewego teraz chce by lekarz zalecił mi badania prenatalne i wszystkie jakie się tylko da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
Wychodzę zaraz na usg. Dam znać jak poszło. Trzymajcie kciuki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amellla ja myślę że ty myślisz pozytywnie i od tego zabije serce. Zresztą nie masz się co przejmować w koncu jesteś chodzacym inkubatorem. Myslalas żeby zostać surogatka? A nie czekaj pewnie nie bo za to jest jednorazowa kasa a nie co miesiac. Ile to już nazbieralas? No brawo masz mu 2500 zł a niedługo będzie 3000. A pamiętasz chociaż imiona tych dzieci? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
I po co się tu udzielasz trollu!? Nudne życie? A może sama w ciążę zajść nie możesz to chociaż powyżywasz się trochę na szczęśliwych mamusiach? Oj żal dupę ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie ja to nie mialybyscie o czym pisać. Najlepsze jest to ile czasu wam pochłania zastanawianie się nade mną kim jestem ile mam lat pewnie jestem bezdzietna Stara panna itp. Ni co następnym razem? Może jestem facetem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Usg zrobione.wszystko w porządku.serduszko jeszcze nie bije.następne 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Alutka to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
U mnie tez usg zrobione. Serduszko juz bije 7 tydzień. Nawet nie wiecie jak się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Alutka to dobrze jak wszystko ok i czekamy na 28 :-) Każdy dzieci ma z wyboru nikt nikomu nie na narzuca czy ma mieć je a jeśli tak to jaka ilość. Mnie Trollu nie interesuje to kim jesteś możesz być i lesba,gejem czy kim tam chcesz to Twoja sprawa weź sobie daruj i znajdz inne forum bo Twoje komentarze są już nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Jaki wiek ciąży, jak lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum jest wystarczająca ilość pseudo mamusiek z ,,poukladanym" życiem więc poczytam i popisze sobie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka2017
Gratulacje Amelka!!!ja nadal czekam na serduszko.u mnie 5/6.jeszcze jest czas.potwierdza się reguła,iż za moje ciąże odpowiedzialny jest prawy jajnik. Lewy nie radzi sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellla
U mnie wiek z usg sie pokrywa z wiekiem od om. 7 tydzień i wszystko ok jest. Odetchnęłam z ulgą i to dużą. Góry z radosci mogę przenosić he he. Dziewczyny niech sie ten troll wypowie może nie ma komu swoich mądrości przekazać a my cieszmy się swoim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Gość 17:45 Witamy Cię :-) Bardzo się cieszę że słyszę dobre wiadomości i wszystko z waszymi Maleństwami jest dobrze. Jutro muszę iść na badania rano a nie chce mi się ile wejdzie ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny! :) ja czekam z niecierpliwoscia na sobote - powinnam wtedy dostac okres (kazdy mowi ze nie ma sensu robic testu wczesniej - czy to prawda?) wynik raczej przesadzony - poszalelismy troche z narzeczonym od ostatniej @ ;) chyba troche sie boje jak ogarne sie w nowej rzeczywistosci (wiem, wiem, miliony kobiet od lat rodza dzieci, dla mnie to bedzie pierwszy raz). czy mialyscie moze takie jakby uczucie, ze cos tam w brzuszku zaczyna sie dziac? nigdy wczesniej nie czulam czegos takiego, mam nadzieje ze intuicja mnie nie zawiedzie :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alutka serce bije od 21 dnia po zaplodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×