Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

specjalistki od wychowania, teściowa i ciotka które przy swoich robiły niewiele

Polecane posty

Gość gość

Specjalistki którym rodzice bawili niemowlaka dzień w dzień i które nadal g....wno pomogą bo przyjdą raz na tydzień ake do krytykowania i dawania rad są pierwsze. Ja nigdy nie doradzam nikomu jak ma wychować swoje własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy też zetknelyscie się w swoim życiu z takimi "specjalistkami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zetknęłam, dziecko było zaniedbane,zimny chów a mamusia teraz kiedy pomogło jej odchować a nawet wychować udaje kochającą.Jak zostanie kiedyś teściową to będzie udawać specjalistkę od wychowywania a zapomni że dziecko jej pomogła wychować matką męża.Nie znoszę słowa synowa/teściowa etc. to takie prymitywne nazewnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w każdej rodzinie się takie znajdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoj dzieciak, babki i ciotki nie musza pomagac. A co do rad, to jezyka w gebie nie masz, by zwrocic im uwage? Co za niemota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jako babka, teściowa itp. z kolei opieprzam głupie pieprznięte matki jak chcą i wymagają aby rodzina im pomagała czy to babki, czy ciotki itp. bo mnie nikt nie siedział ani godziny z dzieckiem i musiałam sama z mężem sobie dawać radę i przez to mamy jedno dziecko bo musiałam przy nim zapieprzać 24 godzin na dobę i obecnie jak słyszę, że babka ma opiekować się wnukami to takich rodziców bym za przeproszeniem "wieszała z cipę i wuja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co prostaczki w ogóle się rozmnażacie ? :O Ca za poziom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×