Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosia

sposoby na zflaczały brzuch po porodzie

Polecane posty

Gość rosia

co radzicie? Majtki wyszczuplające? Od kiedy można je nosić? A co z partiami brzucha wyżej i poniżej majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhhhhh
szkoda, że tak mało rad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziweczyny
nic tak nie pomaga jak bandaz elestyczny. zadne kremy zadbne majtki wyszczuplajace......tylko owinac sie bandazem elestycznym....oczywiscie tak zeby mozna bylo sie poruszac i oddychac....hihihi.... doradzila mi tak doswadczona polozna......(to stara metoda na bozbycie sie flaczka po porodzie....szybciej sie kurczy macica) u mnie to poskutkowalo po 2 misiacach moglam juz nosic spodnie biodrowki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axis
ja jestem 4 miesiace po porodzie i musze przyznac ze brzuszek płaski:) skora troche naciagnieta ale jak wiadomo skora musi miec troche czasu na ujedrnienie sie i "wciagniecie";] nie placzcie;] bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolate - dupa jas, ze sie tak wytwornie wyraze. Przed ciaza mialam plaski brzuch, same miesnie, (4x w tyg porzadne cwiczenia z instruktorem + basen + codziennie rowerem do pracy) -to samo w ciazy - intensywne cwiczenie do 7 mca - potem dlugasne spacery - po ciazy - MASAKRA. Po pierwszej powrot do formy - \"ustawowe\" 9 mcy, po drugiej - 2 lata bez 2 tygodni. Mimo cwiczen, spacerow, plywania, karmienia piersia, balsamow i innych aspektow tej nierownej walki. Pozytyw jest tylko jeden - W KONCU SIE UDALO :-D czego i wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela Fela
Hejka Ja mam juz 2,5 letnie dziecko a brzuch i tak jest. Stosowalam rozne sposoby ,ale pomógl zmasowany " atak " na brzuch . 1 zdrowe odzywianie tzn nie jedzenie slodyczy , nie picie piwa , koli itd ale NIE glodzenie sie 2 cwiczenia pol godz kardio + 10 min na brzuch ( różne z plytek CD ) 4 razy w tygodniu, do tego w piatym dniu np jazda na rowerze , w szostym cwiczenia ujędrniajace z ciężarkami 3 smarowanie brzucha 2 x dziennie rano i wieczorem . 4 Na czas cwiczen smarowanie brzucha kremem ujedrniajacym a na to zakladanie pasa neopropanowego ( spod niego wyplywa pot hihi ) 5 Bardzo wazne - ja to zaniedbalam - sciskanie się mocno pasem ściągającym lub bandarzem na przynajmniej 5 godz dziennie - przynosi to dobre rezultaty gdyz wystarczy 3 razy podniesc dziecko ( 13 kg ) i juz brzuch jest wypchniety do przodu . 6 ja stosuję tez tabletki l- karnityne na pol godz przed cwiczeniami . 7 Rano zazywam liofiliozowany kolagen - pomaga na stawy ale tez na skóre . Szczerze mówiąc rezultaty są ale brzuch i tak jest pomarszczony. Jak nie pomoże taka kuracja przez rok czasu to rozważam usunięcie skóry hirurgicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że dużo zależy od genów. Ja dość szybko pozbyłam się brzucha, bez ćwiczeń i diety, została niewielka fałdka skóry, ale po drugiej ciąży na pewno będę ćwiczyć, żeby mięśnie popracowały. A w szpitalu po porodzie leżałam z dziewczyną, która 3 dni po porodzie biegała po szpitalu w spodenkach i bluzeczce na ramiączkach eksponując idealnie płaski brzuszek( wyglądała jakby nigdy nie była w ciąży, podczas gdy inne kobiety miały brzuchy jakby jeszcze nie urodziły) - wszystkie jej zazdrościłyśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncnchchcnc
Na flak (rozumiem pozostaly nadmiar skory nie wciagniety) to juz chyba tylko plastyka brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wspomniał, że najlepiej jest pomóc sobie chirurgicznie. To chyba najlepsze wyjście. Rozmawiałam na ten temat z chirurgiem (warszawski lekarz - P. Osuch). ładnie mni wytłumaczył na czym polega konkretnie taki zabieg. Poza tym, że wycina się nadmiar wiszącej skóry, to rekonstruuje się pępek i usuwa rozstępy, więc efekt jest bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno chirurg będzie w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem. Z tego co wiem, to dr Kratochwil jest profesjonalistą jeżeli chodzi o zabiegi tego typu. Dzięki plastyce brzucha na pewno szybciej wrócisz do formy i będziesz bardziej zadowolona ze swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenobueno
są przecież specjalne zabiegi chirurgii plastycznej, chociażby w warszawskiej klinice Lasemed dr Piotr Osuch wykonuje takie zabiegi, które polegają na korekcji obwisłego brzucha. Rekonwalescencja po tym trwa tylko 14 21 dni, więc to nie jest jakoś długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo zesz...............
kurwa, ktos tu kozysta z damowych reklam :D. Co za obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatomka
a ile kosztuje to chirurgiczne naprawienie brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkkka
Polecam Wam dziewczyny odwiedzić ten salon http://cec-efekt.pl/ Tutaj będziecie mogły znalezc idealny zabieg dla potrzeb Waszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierkajdghkgkdsksjfsdghsjgth
ja proponuje cwiczenia po dłuższym czasie ale tak ok 3 m-ce po przestaniu karmienia juz mozna zaczac działac proponuje ujedrnic skóre za pomoca jakis zabiegow bo samemu bedzie ciezko na pewno tez cwiczenia by pozbyc sie nadmiaru tkaniki i dieta!! a raczej równowaga zywieniowa i zdrowy tryb zycia a co do zabiegow to moge polecic exilis ujędrniający oraz endermologię też bedzie swietnie ujedrniac i dzialac przeciwko cellulitowi polecam swoją ulubiona klinike gdzie wykonuja te zabiegi Beautymed dr Krzysztofa Mirackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie dajcie sobie wmówić, że tylko zabiegami w specjalistycznych gabinetach i skalpelem możecie poradzić sobie z wredną skórą. Ćwiczyć też nie trzeba PO zakończeniu karmienia, a można w trakcie. U mnie brzuch wrócił do siebie po ok. 3 miesiącach: masaże wodne, kremy na ujędranianie skóry, zdrowe odżywianie i ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Żeby zgubić brzuch nie trzeba skupiać się na brzuszkach - one bardzo obciążają odcinek lędźwiowy, które już swoje podczas ciąży przeszedł. Basen, unoszenie nóg w zwisie, spacery, joga - to wszystko też wpływa na kształt ciała i naszego brzucha. Skóra potrzebuje czasu do regenracji, ale cięcie naszego ciała jest wyjściem ostatecznym - przemyślcie to poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobilam plastykę brzucha po 2 ciąży, bo skora byka tragicznie rozciagnieta. Cwiczylam, stosowalam diete, balsamy i po roku efekt byl marny. Zdecydowalam się iść pod nóż i nie żaluje. Zabieg drogi ( 15 tys), po zabiegu bolalo i szwy ciagnely. Ale teraz, pol roku po zabiegu, blizna prawie niewidoczna i brzuch płaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sflaczały nie zflaczały tłuku bez szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina30wwa
Witam wszystkie mamy:) Czytam wiele artykułów i wchodzę na różne fora,aby zobaczyć jak świeżo upieczone mamy radzą sobie z pozbyciem się po ciążowego brzuszka. Miałam również ten problem,przytyłam 26 kg w ciąży!!!Mój brzuch wyglądał po porodzie jak katastrofa. Dochodziłam do siebie 1,5 roku. Oczywiście wszystko fajnie:)...dieta,ćwiczenia,******* świeżym powietrzu. Po 8 miesiącach zrzuciła tymi metodami 12 kg, i dalej nic,jakby mój organizm się zblokował. Trafiłam przez przypadek do gabinetu Kosmedica w Warszawie. Pracują tam super dziewczyny, które pomogły mi zabiegami Icoona, miałam 15 zabiegów na brzuch, rozłożonych w czasie :) Zabieg ten ma program medyczny ,specjalnie dla mam:) Podchodziłam do zabiegów sceptycznie, ale teraz mogę tylko powiedzieć,że był to najlepszy krok:) żałuję ,że nie skorzystałam z tej metody wcześniej. Moja przemiana materii ruszyła ponownie:) zabieg poprzedza 20min drenaż całego ciała:) bardzo przyjemny zabieg,bez cierpienia!!! mój brzuch teraz wygląda extra!!! zrzuciłam kolejne 10kg, zabiegi motywowały mnie dodatkowo do dbania o siebie.Teraz skorzystałam z nowego Focusa Talus właśnie w tym gabinecie, świetnie zagęszcza skórę, nie mam już zwisów:)Jestem z siebie zadowolona i czuję się atrakcyjnie. Polecam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksar82wwa
Ja osobiście nie poszłabym pod nóż!!! Oczywiście numerem jeden są ćwiczenia+dieta,ale warto wspomagać się najnowocześniejszym sprzętem w kosmetologii:) Miałam dużą nadwagę, 2 lata ćwiczyłam i przestrzegałam diety,bo postanowiłam całkowicie zmienić swoje życie. Wspierałam się masażami oraz zabiegami Icoone,które pomagały mi w usuwaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej. Zabiegi są przyjemne,fakt trzeba zrobić serię ,a potem robić zabiegi przypominające 1 w miesiącu. Nie wydaje pieniędzy na kremy cud...bo takie nie istnieją!!!!już to wiem:) warto czasem wydać kasę na dobry zabieg!!!Fajny jest jeszcze zabieg Lipo Royal!!!-bez igieł i noża...można dużo dla siebie zrobić!!! wystarczy być konsekwentnym w swoich założeniach i słuchać mądrych ludzi.Ja mam swoją Panią kosmetolog, która bardzo mnie wspiera i motywuje zabiegami raz na jakiś czas:)Chodzę do gab. Kosmedica w Warszawie!!! Bardzo polecam!!!Nie jestem osobą bogatą:( ,ale Panie w tym gabinecie mają co miesiąc różne zniżki i dzielą koszt serii na 2 raty:) Mają bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportgirl
dziewczyny moze to głupio zabrzmi ale brzuch mam dokładnie taki jak przed ciąża...jestem sportcmenka i przed ciąża miałam mega wyrobiony brzuch, teraz po ciązy mam dalej piekne miesnie brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam owijanie się bandażami. Rozleniwia to mięśnie brzucha,które po długotrwałym ucisku jeszcze bardziej się rozluźniają. Najskuteczniejsze jest chodzenie w ciągu dnia wciągając pośladki i brzuch (na tyle,żeby swobodnie oddychać i nie wypychając żeber). Efekt jest oszałamiający. Pośladki są uniesione a brzuch jak przed ciążą. U mnie sprawdziło się to po obu ciążach i przywykłam do tego tak bardzo,że do dziś zdarza mi się chodzić w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×