Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spotkalam swoja 'kolezanke'ze szkoly.Gruba,zaniedbana samotna matke.

Polecane posty

Gość gość

Pracuje w galerii handlowej.Widzialam ja z dzieckiem(wrzeszczacym).Jestem dosc atrakcyjna a ona..no,moze kiedys byla:D. A teraz gruba,zaniedbana,w paskudnych ciuchach.Zawiesilam na niej oko na chwile,a ona przy wszystkich(w tym mojej.kierowniczce)zapytala 'jakis problem?'.Zmieszalam sie,ale mi to pochlebilo.Grubaska musiala poczuc sie dotknieta:p Ja tylko spojrzalam,a ona z taka agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOW, a kierowca wstał i zaczął bić brawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś beznadziejna ,lepiej być gruba bo można schudnąć ale takiego mózgu to nikt ci nie wymieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,mam satysfakcje.Nie lubimy sie.Nie tak dawno poszla na wypasione studia 500km od domu,poznala bogatego meza przystojnego i co?Rozwod w toku,ona z dzieckiem w rodzinnym miescie, bez urody,figury,pewnie i pracy na garnuszku mamuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [23:09 aleś ty pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej ma wypasione studia, a ty pracujesz w sklepie. Nie miala obowaiazku wkladac na zakupy eleganckich ciuchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty nadal w sklepie , nic się u ciebie nie zmieniło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co od razu w taki sposob i agresywnie pytac 'jakis problem?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jesteś beznadziejna ,lepiej być gruba bo można schudnąć ale takiego mózgu to nikt ci nie wymieni x Niby tak, ale koleżanka jest agresywna. Poza tym powiedz sama. Masz okropną koleżankę, która się wywyższa, uważa, ze jest lepsza od ciebie i na każdym kroku ci to okazuje. Spotykasz ją po 3 latach, a ona nagle okazuje się kocmołuchem, który nie potrafił sobie życia ułożyć. Nie miałabyś satysfakcji? Miałabyś i to jak jasna cholera. Wtedy trąbiłabyś naokoło: karma wraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trąbiłabym bo mam swoje własne życie, kochającego męża, przyjaciół i nie mam zamiaru wspominać swoich szkolnych kłótniach. Musisz mieć puste życie jeżeli byś się tym tak ekscytowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świadczy o Twoich wielki kopmleksach droga autorko ze tak potraktowałaś ja z wielka pograda. Nie mow hop bo Ciebie tez ta karama moze dopasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jetes zalosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale trzeba być pustym.... cieszyć się ktoś ma gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale koleżanka autorki przyszła do pracy w galerii z córką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To ten pustak pracuje w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie musialas na nia patrzec z pogarda albo wyzszoscia,dlatego zapytala .Swoja droga nie masz ani wstydu ani klasy,zeby sie tak wgapiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszny pustak z autorki i pisze idiotka ze jest atrakcyjna jakby to coś zmieniło. Pracujesz w galeri za najniższą krajową i się wynadrzasz. Ona przynajmniej ma dziecko co prawda wrzeszczace jak stwierdziła autorka ale pustaki dzieci plączą tak mają poza tym po co ma się stroik do sklepu ani to ślub ani jakaś impreza. Co ma się stroic a potem kupować warzywa w sklepie. Mnie śmieszą takie paniusie wystrojone a potem przebiega ziemniaki masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bo teraz te grube spaśnięte matki to norma,a zwłaszcza teraz ich widać, ohydztwo, jak można sie tak upaść, to tylko zwierzęta na sprzedaż się pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 wybacz lumpiaro, ze cię śmieszę, ale jadąc prosto z pracy w biurze na zakupy, nie będę jechała do domu tylko po to aby zmienić ubranie, bo ciebie to śmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow widać ze jej ostro zazdrościłaś stąd ta dzika radość. Ale że też nie masz poczucia obciachu. Ja bym sie wstydziła taki topik zakładać, bo odkrywa najprymitywniejsze babskie przywary. Wstyd że zamiast powiedzieć po ludzku "część" tym bardziej że to koleżanka ze szkoły wolałaś wybałuszyć gały jak głupie ciele. Znam takie chore sztuki jak ty i nie ogarniam jak można wobec kogoś ze szkoły mieć odwage sie tępo wgapiać ale jęzorem ruszyć żeby choćby jedno słowo wypowiedzieć to już tu odwagi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ona przy wszystkich(w tym mojej.kierowniczce)zapytala 'jakis problem?'." To głupio powiedziała. Mogła powiedzieć "no co ty Anula 4 lata w liceum i tak koleżanki nie poznawać ? Nieładnie tak sie wyrzekać własnej przeszłości, ale żeby ta praca sprzedawcy w galerii to aż takie dziś osiągnięcie ? to ciężko musi być z robotą :( Ale nic to poproszę mi tu doradzić i przynieść mi te podkłady co tu reklamujecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby to tamta koleżanka założyła temat " wywyższałam się w szkole, byłam wredna, chwaliłam się bogatym mężem i gardziłam innymi" to jechałybyście po niej jak po łysej kobyle. Cała kafeteria:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, właśnie jada po tobie baby typu twojej "koleżanki":D Ale spoko, ja jestem z tobą i też uwielbiam patrzeć z pogardą na brzydule z mojej szkoły hahahaha zwłaszcza na takie trzy : jedna siedzi z dzieciatym rozwodnikiem i mają bękarta, druga rozwódka z bliźniakami, trzecia z robolem z budowy niedawno urodziła drugie i ledwo wiążą koniec z końcem. A w szkole takie mundre były:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla kogo sie miała pacykować ? Dla jakiejś baby w sklepie żeby zapłacić i dostać paragon ? Litości. Najwyraźniej dla niektórych wizyta w sklepie jest jak rozdanie oscarów. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdziwiłabyś się, bo moje życie nie jest puste. Po prostu znam baby i owszem trąbiłabyś. Pierwsze co, to poszłabyś do swojej psiapsiuły: - Wiesz kogo widziałam? Nie zgadniesz. Ankę. No wiesz, Kowalską. Wiesz jaka spasiona? A taką piękność w liceum zgrywała. - Taak? A wiesz, że ona się podobno rozwodzi? - No popatrz, jednak karma wraca! Zawsze jest mała satysfakcja jak się "lepsza" koleżanka zaniedba. Zawsze. Taka mądra, cudowna i dokuczliwa, a teraz mały pstryczek w nos przez los. Nie rób z siebie takiej wyrozumiałej, współczującej itp. bo miałabyś taką samą satysfakcję jak autorka. Właśnie dlatego, że ci się ułożyło, a tej koleżance, która ogólnie wredną babą już niekoniecznie. Co innego, gdyby autorka popatrzyła z pogardą na obca kobietę, wtedy możesz jej dowalić, ale popatrzyła ze zdziwieniem na koleżankę. O kurde. A Ance co się stało? Ta koleżanka pewnie jej w dodatku nie poznała, a wrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:28 ja tu nie widze poziomu innego niż te twoje koleżanki to powinnaś z nimi podać sobie ręke właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A dla kogo sie miała pacykować ? Dla jakiejś baby w sklepie żeby zapłacić i dostać paragon ? Litości. Najwyraźniej dla niektórych wizyta w sklepie jest jak rozdanie oscarów. Śmiech na sali. XXXXXXXXXXXXX A ty nie widzisz różnicy między założeniem ładnych codziennych rzeczy, a założeniem byle czego jak ostatni lump. Nikt nie każe się nikomu stroić na zakupy, ale ładny schludny ubiór to chyba nie jest taki wielki wyczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:32 słońce, to nie sa moje koleżanki i nigdy nie były:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ładny schludny ubiór" to subiektywne postrzeganie nie dla wszystkich bab takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale trzeba być pustym.... cieszyć się ktoś ma gorzej... x A jak ten ktoś, kto ma teraz lepiej cieszył się, że ten "pusty" teraz miał kiedyś gorzej, to jest w porządku i teraz trzeba mu współczuć? A z jakiej racji? Jemu wolno było wcześniej gorzej wyglądających upokarzać? Dajcie sobie siana. Wszystkie baby są pod tym względem wyczucia urody u koleżanek takie same. Wszystkie. Każda się przyjrzy koleżance sprzed lat, czy wyładniała, czy zbrzydła, czy się zestarzała. Każda! Bo my się nie upiększamy dla facetów, my się upiększamy dla innych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×