Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szwagierka się obraziła!

Polecane posty

Gość gość

Zaszłam w ciążę w tym samym czasie co szwagierka, ona urodziła 5 tyg przede mną.. było wszystko ok, dopóki nie zaczęliśmy kompletowac wyprawki.. oni mają już dwoje starszych dzieci i kupę kredytów na dom, auto, meble.. zabezpieczali się, no ale niestety.. my staraliśmy się o drugie dziecko prawie 2 lata. Wiec jak w końcu zaszłam to wiadome było ze jesteśmy bardzo szczęśliwi i ze chcemy wszystko najlepsze i najnowsze dla dzidziusia. Miałam rzeczy po starszym dziecku, wiec to co było ok odlozylam, resztę kupowałam nowe, łóżeczko, wózek tez nowy. Szwagierka dostała wózek od kuzynki, ciuchy, wanienke i inne p*****ly od koleżanek. I nagle zaczęła mieć do nas pretensje ze nas stać na wszystko nowe.. ze im też powinniśmy kupić, pożyczyć pieniądze a najlepiej dać.. nam nikt nie pomagał.. nie wpuscila nas do domu po porodzie.. podałam prezent dla dziecka przez teściowa (kilka spioszkow, body, mate, leżaczek) wszystko oczywiście nowe, z dobrych marek, a ona dzwoni z pretensjami ze mogliśmy się bardziej wysilić! Zapytałam dlaczego nie odb wcześniej tel i SMS ani nie otworzyła kilka razy dzwi stwierdziła że jest jej trudno na nas patrzeć gdy my mamy wszystko nowe dla dziecka a oni wszystko używane ze starsze dzieci są poszkodowane.. powiedziałam jej ze to nie jest moja wina, że skoro nie chcieli mieć dziecko mogli uważać, bardziej się zabezpieczać i niech teraz nie ma do nas pretensji.. najlepsze jest to ze teściowa która była ok trzyma jej stronę... tragedia, już 5 miesiąc się to ciągnie. Dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cię podziwiam, ja bym dawno kontakt zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za wredna szwagierka! to co masz wszystko sobie stare kupić żeby jej było raźniej? ja bym na razie urwałą kontakt, może hormony jej buzują, daj jej czas na przemyślenie bo zachowuje sie skandalicznie. Zazdrość ją zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czego od ciebie oczekują teraz??? że będziesz sponsorować jej dziecko? urwij kontakt bo nie widzę wyjścia z tej syt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co na to maz i tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo, nie ma takich idiotek jak autorka, ktore byłyby w stanie tolerować tak rozczeniowe zachowanie szwagieki.Jak ci na łeb nas/ra też będzisz się zastanawiała co dalej z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×