Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilkudniowa.

temp. w pochwie jaka powinna byc dzien przed miesiaczka?

Polecane posty

Gość kilkudniowa.

Witajcie. od 6.9. mierze temp. w pochwie i wynosi ona 37,4 albo 37,3 i moje pytanie tutaj odnosnie tego czy temp. przed miesiaczka powiedzmy dzien przed nie powinna sie zmiejszyc jak to w ogole jest? od dwoch godzin boli mnie brzuch jak bym miala zaraz okres dostac a nadal go nie ma moze dostane w nocy ale ta temp. mnie tak cos nie pokoi ? co wy na to? Ah zapomnialam dodac miesiaczke powinnam dostac 3 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
w ciazy temperatura rosnie i boli brzuch jak na okres, zrob test, ale moim zdaniem to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
tymbardziej ze powinnas dostac 3 dni temu @, temperatura powinna dawno spasc a tu nic!! zasuwaj do apteki calodobowej po test i zrob go jutro z prrannego moczu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
no to jak zrobisz to napisz wynik!!! bo ciekawa jestem!! ale obstawiam ciaze.... a mozna wiedziec ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkudniowa.
wiem ze to za wczesnie ale dzis jadlam na obiad pomidorowke z ogorkiami kiszonymi a na kolacje makaron z maggi, ogorkami i mlekiem. bardzo mi to smakowalo jak nigdy wiem ze to za wczesnie na zachcianki i w ogole wiec dlatego twierdze ze jednak chyba to nie ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkudniowa.
Mam 20 lat.. prawie skonczone w pazdziernku skoncze.. a powiedz mi czy mozna zajsc w ciaze jak kochalam sie pierwszy raz z narzeczonym z prezerwatywa po tym on ja scignal i za godzine spowrotem byla przytulanka najpierw bez zabezpieczenia a potem na sam koniec moj narzeczony zalozyl ja czy jest mozliwa zplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkudniowa.
nie nie staramy sie tak po prostu jakos zapadlismy w trans.. ale myslimy juz o dzidzi.. a ty jakie mialas objawy.. chcialam dodac ze jestem ciagle senna i mam zmienne nastroje potrafie ryczec o byle co.. a zaraz sie smiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkudniowa.
a ty ile masz lat?? jesli moge spytac? i czy staraliscie sie z partnerem o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
prawdopodobienstwo jest male, ale jest.... zalezy jak dlugo jego plemniki przetrwaly w penisie (zawsze cos zostanie w penisie po wytrysku), po za tym mezczyzna jak sie podnieca wydziela "sluz" z penisa ktory tez zawiera polemniki, choc w malych ilosciach i znam przypadek gdzie przez cos takiego panna zaszla w ciaza, ale zrob test i bedziesz spokojna :) i koniecznie napisz co wyszlo :) ja ujzalam II kreseczki 25.06.2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
ja 22, jak urodze to mze juz 23, na 14 lutego (walentynki) mam termin a ja sie urodzilam 15 lutego, wiec moze byc ciekawie :) a i to byla wpadeczka przy tabletkach antykoncepcyjnych, wiec wszystko jest mozliwe ;) bede miala synka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkudniowa.
ah to super powiem ze ja chcialabym miec juz dzidziusia i to nawet bardzo..:) wiec jak ujrze II kreski na tescie to bede szczesliwa.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
no to 3mam za Ciebie kciuki i czekam az dasz znac!! jutro tu zagladne i bede czekala na wiadomosci :) ja ide spac bo juz zmeczona jestem (i tak ze jeszcze siedze to cud!!) POWODZENIA!!! P.S. czekam na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkudniowa.
Gratulacje snyka jak bedzie mial na imie? ah wiesz dokladnie zawsze wszystko jest mozliwe. mi sie wydaje ze jednak ta prezerwatywa musiala byc jakas wadliwa badz cos w tym stylu.. chociaz moj partner twierdzi ze wszystko wporzadku ale co oni tam wiedza.. tylko zastanawia mnie bo ja w tamtym miesiacu miesiaczke powinnam dostac 3 sierpnia a dostalam 5 bo tak jak by sobie ja troche przesunela.. bo akurat jechalam wlasnie do POlski i wtedy z narzeczonym dzien przed miesiaczka a myslalam ze jej nie dostane bo nawet nie bolal mnie brzuch i wtedy wlasnie sie po przytulalismy. nie wiem jak to bedzie.. ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkudniowa.
ah chcialam jeszcze powiedziec ze piersi mam takie twarde i jak je nacisne to bola a nigdy tak nie mialam zawsze na miesiaczke piersi tak mnie mocno bolaly ze spac nie moglam a teraz jak je dotkne to tak mnie bola delikatnie czy to oznacza ze sa nabrzmiale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wyobraźnia podpowie
nie mierzyłas przez kilka cykli, nie znasz swojego ciała wiec trzydniowy pomiar temperatury nic Ci nie powie, jednym temperatura spada przed miesiaczką, innym w trakcie lub po; poza tym żeby wiedziec kiedy powinna byc miesiaczka musiałabys mierzyc od początku cyklu, wyznaczyc prawdopodobny dzień owulacji i znac długość swojej fazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
i co ?? robilas ten test ?? na imie bedzie miala Ksawery Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy się z mężem o dziecko. Moja temp. dzień przed okresem to 37.5. W dniu okresu spadła. Nie ma reguły, każdy ma inny organizm. Ale temperatura powinna być mierzona zaraz po przebudzeniu się. W ciągu dna zawsze jest wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkudniowa.
jeszcze nie zrobilam testu poniewaz nie mialam nawet czasu isc do apteki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siezastanawiam
NO TO KURCZE!! na Twoim miejscu skoczylabym nawet do calodobowej :P czekam na relacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosikkkk
Dziewczyny, staramy się z mężem od roku i nic, kuracja clostibegytem od 2 mies, kiepskie wyniki meża...ze mna niby ok ale przechodząc do meritum, mierzę temp i zamiast spadac to ona rosnie, 3 dni: 37.1, 37,2, 37,4, w tym cyklu dzieki monitoringowi idealnie trafiliśmy w ten dzien. Nie bola mnie piersi jak zazwyczaj to było tylko brzuch boli jak na@. Czy to jakas nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosikk oczywiście że tak :D zrób jutro test z porannego moczu jest duuuuża sznasa na 2 krechy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
i jak "kilkudniowa" zrobiłaś test ???? jestem ciakawa bo też mam podobny przypadek jestem trzeci dzień po okresie a tamperaturę mam w pochwie 37.4 ......oraz nabrzmiale piersi. Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Chce zadać pytanie,ale nie wiem czy jest sens :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iroki

No piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka

Mam pytanie dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam pytanko,halo jest tu ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×