Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa chce żebym oddała ciuchy po dziecku dla biedoty umysłowej!

Polecane posty

Gość gość

Mam sporo ciuchów po synku, bo staramy się o drugie dziecko i dlatego te ciuchy trzymam. Mamy w rodzinie taką rodzinkę z piekła rodem tudzież kabaret pod tytułem "Bozia da Bozia wychowa", mąż głowa rodziny zdobywca tytułu roku Bezrobotny 2015, ona patronka domowego ogniska od 10 lat robi karierę menadżerki patelni 3 stopnia wtajemniczenia, z dumą na ustach, że żadną praca się nie zhańbiła. Właśnie powili 4 dziecię w swoim 2 pokojowym popegerowskim apartamentowców z widokiem na bezkresne obory. Mieszkanie jak na apartamentowiec przystało jest przestronne: garkuchnia, 2 komnaty 20 i 10 m. i latryna-bo łazienką to ciężko nazwać, tylko wyciętego serca w drzwiach brakuje. Oni jako dobrze prosperująca bezrobotna "firma" żyją z zasiłków i zapomóg. Ostatnio odkryli na olx dział oddam za darmo, to teraz biorą wszystko jak leci. To spowodowało całkowitego olśnienia, że robić na etacie nie muszą, bo i po co?! Ostatnio byliśmy u nich z prezentem na powitanie dzieciaka, to mi powiedziała, że oni się usilnie o to 4 dziecko starali! Matko i córko i wszyscy święci, i Franczesko dopomóż tym rekinom biznesu poszerzyć horyzonty IQ! Cycki mi opadły po to tą ich popegeerowską ojcowiznę, wróć! dziadkowiznę bo tą intratną schedę w spadku po dziadku dostali. Dacie wiarę, że oni tak myslą beztrosko?! Ja ich znam od nastu lat i wciąż nie mogę uwierzyć, że można mieć takie olewatorskie odejście do życia, do pracy, do warunków mieszkaniowych! Qurwa zaćmienie mózgu mają czy wściek macicy i wyrywną parówe?! Słów mi na ich glupote brakuje. Wróćmy do sedna. Teściowa po tej wizycie stwierdziła, że powinniśmy dać im trochę ciuchów dla dziecka, bo przecież mamy dużo i nas stać :O Te ciuchy trzymamy dla 2 dziecka, a z drugiej strony dlaczego mam wspierać takie bezmózgie gazele bezrobocia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu bym nie oddała.. Oddać mogę tylko takim ludziom, którym wiem ze sie naprawdę przydadzą, a jednocześnie nie beda zachęta do wyciągania rak do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz fajny styl pisania autorka, lekko się Ciebie czyta. Pewnie ,ż enie ma co wspierać, skoro ten holidng tak świetnie prosperuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinnaś pisać jakieś felietony. Ciuszka bym nie oddała na Twoim miejscu, nawet w postaci jednej skarpetki dziecięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super opis :) lekkie pióro :) nie oddałabym im nic. Ty musisz zapracować i sobie odmówić wielu rzeczy żeby stać cię było na dziecko a tacy tylko daj, daj daj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam te ciuchy, ale Ty bardzo fajnie piszesz, na tym sie kup, masz do tego dar, powinnaś to gdzię w ykorzystać, jesteś urodzoną satyryczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to 4 dziecko to raczej powinni mieć ciuchy po tamtej trójce, a przynajmniej po tym ostatnim. Teściowa jak chce być bardziej papieska od papieża to niech im coś sama podaruje, a kto jej broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cos zle zrozumialam, tesciowa wlasnie urodzila 4 dziecko i starala sie o nie?ile ona ma lat, skoro dorosly syn i jest babcia?chyba cos nie zalapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź pisać jakieś felietony :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze przeczytać raz jeszcze.,wiem ze to czasem trudna sztuka,ale daje dużo frajdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tu autorka - teściowa jako 70 letnia kobieta w kwiecie wieku musiałaby zostać przez to wpisana do Guinessa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta rodzinka to patologia , nic bym nie dała nierobom !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich własnych osobistych,niekoniecznie chcianych doświadczeń. W zyciu im nic nie dawaj. My daliśmy wszystko,ubranka,meble ,zabawki naszym wspaniałym krewnym ,którzy natychmiast postarali się o 5 pociechę . Ubranek nie prali,tylko palili nimi w piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dalam za darmo ubranka a mamuska je potem wystawila na olx na sprzedaz,czulam sie jak debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w ogóle o czym dyskutować, przeciez trzymasz rzeczy dla drugiego dziecka. Ja tez się przejechalam na takim dawaniu. Raz dalam koleżance z dobrej woli i teraz potrafi wręcz sie domagać, abym zrobila przegląd szafy i cos dala, bo ona ma troje dzieci i ma duzo wydatków... Teraz daje do domu małego dziecka, tam naprawde potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bez pomocy obcych bab z forum, nie umiesz powiedziec tesciowej "nie"? :O Naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz, pisz, pisz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeterianki pokazały poziom oczytania i gietkosci języka:) Autorko nie obraz się, fajnie z humorem to opisałas, ale one zrobiły juz z Ciebie kandydatke do literackiego Nobla a przynajmniej Pulitzera:) No jak się czyta tylko kafe to zd****** że ktoś umie napisać coś więcej, niż "teściE i chrzeSNa dali nam kilka bodOW NA krótki rękaw. BYNAJMNIEJ ciepłe":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko masz talent do pisania :D jak nic się uśmiałam jak to czytałam :D x uważam też, że nie powinnaś im oddawać im ubranek, bo przecież tobie się one jeszcze przydadzą a oni po trojce dzieci powinni mieć jeszcze ubranka, a teściowo skoro taka chętna do pomocy to niech im parę kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie uważnie, a zauważycie błędy, literówki itp. Kariery wielkiej nie wróżę niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D gęba mnie boli od śmiania, autorko masz super poczucie humoru :) ciuchów też bym nie oddała, niech idą do pracy i zapracują na to, to zobaczą ile co kosztuje, a nie tylko daj i daj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kariery wielkiej nie wróżę niestety wypowiedziałą się naczelna rada Kafe do spraw przyznawania nagród:):):)Czy wy już nie maci za grosz poczucua humoru, luzu, nawet tego zazdrościcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wszystkim dzieci są najmniej ważne, nie dam dziecku, bo rodzić głupi, mają takich rodziców, a nie innych- a przez to przegrane już na wstępie- smutne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.31 OMG :O ciebie nikt nigdy nie pochwalił? zazdrość, że autorka pisze z jajem? że ma fajny styl opisywania w przezabawny sposób rzeczywistości? Opisała fakty w humorystyczny sposób i nie pisała nic, że startuje do literackiej nagrody Nobla, co parę osób jej tutaj zarzuca :O Choć jak dla mnie to ma Nobla za groteskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, kto dzisiaj slucha sie tesciowej? przeciez to nie jest kwestia tego czy masz im te ciuszki dac (bo to jest oczywiste ze nie) tylko dlaczego ty sie w ogole nad tym zastanawiasz jakby to byl jakis dylemat moralny. To sa twoje rzeczy, tesciowa niech sie zajmie soba, a nierobow sie nie sponsoruje, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny taka rodzina! a tesciowe to sa cipy najdorsze co doijaja ludzi i gina ich marzenia te skurwysynskie i bardzo komunistyczne! musisz od tego uciekac i unikac tej tesciowej! 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i autorka jest zabawna, ale mnie się ja bardzo źle czyta ze względu na kompletny brak umiaru w używaniu zabawnych określeń. No i niektóre z nich sa bardzo wyświechtane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.51 po nie czytaj, obowiazku czytania całej kafe nie ma.A co tobie się żłe czyta nikogo nie interesuje, zazdrośc już ci z du/py wręcz kapie i chęc przyjeb/ania sie za wszelkącenę.Wypier/dalaj z tego tematu i zatruwaj swoim srodem gdzieś dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja napisałam, że kariery wielkiej nie wróżę. I od razu krzyk. Poczucie humoru mam, ale (jakbyś była bardziej oczytana), to zauważyłabyś, że ten tekst nie był napisany "lekko". A z błędami (mimo autokorekt) to chyba przesadzacie, że ktoś by dostał jakąś nagrodę. Litości :O Widać, że tylko kafeterię czytacie i nie potraficie odróżnić dobrego tekstu od "chcącego być dobrym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×