Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

witaminy przed ciaza

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, chciałam się podzielić nowym odkriciem. Długo miała problem z zajściem w ciąże z moim pierwszym dzieckiem - synek Tomek, teraz ma dwa latka i jest moim najwspanialszym skarbem. Niestety długo na niego czekałam i brałam różne witaminy na wspomaganie płodności ale bez większego skutku tj. czułam się lepiej ale w ciąże nie zachodziłam. Później ginekolożka poleciła mi produkt, który nazywa cię Folgravid Plan i ponoć już po paru miesiącach zwiększa płodność. Może to przypadek, ale już po 4 miesiącach zaszłam w ciąże... Niby działa to tak, że ma witaminy i składniki, które działają na układ rozrodczy i przygotowują do zajścia w ciąże,a później wspomagają w trakcie jej trwania. Chy ba faktycznie pomogło bo udało nam się z mężem i zaszłam, a potem cała ciąże czułam się bardzo dobrze. Moja mama nawet żartuje, że to chyba anomalia w naszej rodzinie bo zazwyczaj wszystkie ciotki miały komplikacje. Nie naciskam, że trzeba koniecznie kupić, ale warto spróbować bo tylko 60 dych za opakowanie (w porównaniu do innych produktów, które próbowałam za chociażby 180 zł, to Folgravid kosztuje grosze). Jeśli macie problemy z zajściem wciąże to można spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też brałam wcześniej musiałam jechać do Czech po niego a teraz dostępny w Polsce mają też swojego e shopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolozka na stazu
Nie wierze w takie bzdety,cudow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogło po prostu branie kwasu foliowego, zdrowa dieta i celowanie w owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ja sobie wyznaczasz? ja zawsze miałam z tym problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam cyclotestu myway - komputera cyklu. Służy do metody objawowo-termicznej. Jestem bardzo zadowolona i po ciąży mam zamiar dalej go używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starając się o dziecko brałam tylko kwas foliowy Folik. Plus jak koleżanka wyżej napisała pilnowanie owulacji i dni płodnych. Po 2-3 miesiącach udało się i zaszłam w ciąże. Wiadomo nie każdemu się udaje tak szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam brać zmetylowany, bo po 2 poronieniu przypadkiem okazało się, że mam mutację MTHFR. Nie wiedziałam o niej wcześniej bo nie dawała żadnych widocznych objawów :( Staraczkom polecam najpierw sprawdzić gen MTHFR a później brać odpowiedni kwas foliowy, a nie faszerować się od razu takim standardowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyznaczania faz cyklu bardzo dobre i niedrogie są podobno mikroskopy owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×