Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinowaaa

wózek - podpowiedzcie...

Polecane posty

Witam. Wprawdzie mam jeszcze mnóstwo czasu do przyjścia mojego maleństwa na świat ale kilka razy tak z ciekawości przeglądałam wózki na allegro i odkąd wpadłam na ten http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-solam-3w1-skoralen-grati-i3272958307.html to już nic innego mi się nie podoba. Wydaje się być naprawdę super ale, że po raz pierwszy zostanę mamą i nie mam doświadczenia w tych sprawach to proszę Was o podpowiedzi. Czy któraś z Was miała do czynienia z tym wózkiem? co nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam Adbora Atre Alu 3x3 jestem bardzo z niego zadowolona jest bardzo podony do tego twojego. najwazniejsze dla mnie byly skretne przednie koła super sie sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja użytkuję mutsy evo,przy pierwszym dziecku quinny speedi.Oba warte polecenia.wszystko zależy co jest dla ciebie najważniejsze w wyborze wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam,tez jestem ciekawa tego wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje się naprawdę fajny;) Sprawdź sobie tylko wymiary gondoli, żeby się nie okazała maluteńka i dziecko Ci po dwóch m-cach przestanie się mieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja128
Dzięki za odpowiedzi, szczerze mówiąc póki co interesuje mnie tylko ten wózek. Ta eko skórka jest fajna, ma duzy kosz na zakupy, skrętne-pompowane koła-no wydaje się być idealny. A Wy co o nim myślicie?będzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja128
wymiary wewnętrzne gondoli 81cm x 42,5cm x 22cm - w porządku jest ta wielkość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny ten wózek :) Ale ze swojego doświadczenia może coś podpowiem, nie doczytałam ile waży, ale zakładam że sporo. Jeśli mieszkasz w bloku i musiałabyś go wnosić/wznosić to będzie Ci bardzo ciężko. Poza tym po złożeniu będzie spory, jak masz samochód kombi to spoko, pewnie się zmieści bez zdejmowania kół. Ja kupiłam wózek espiro atlantic 2w1, wózek super bo dobrze się prowadził, dziecku było w nim wygodnie, ALE jest mega ciężki, mieszkamy na 1. piętnie, niby niewysoko ale codzienne spacery to była zawsze wielka wyprawa. Przewiezienie wózka wiązało się zawsze ze zdejmowaniem kół, jak sie przesiedliśmy do spacerówki trzeba było zawsze w całości go rozmontować, później go składać, dużo czasu na to schodziło. Przy kolejnym dziecku zrobię inaczej, kupię gondolę, dziecko pojeździ w niej z 4-5 miesięcy a później przesadzę je do zwykłej normalnej spacerówki. Kupiliśmy niedawno chicco lite way, parasolkę, jest świetna! leciutka, zajmuje mało miejsca, ma dobre opinie itd. Nie ma sensu wywalać na wózek za dużo pieniędzy, bo może Ci w nim cos nie podpasować i będziesz chciała jak najszybciej się go pozbyć a nigdy nie dostaniesz za niego tyle ile sama zapłaciłaś. Mówię z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5- miesieczne dziecko nie nadaje sie jeszcze do spacerowki - parasolki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chicco jest rozkładana całkiem na płasko, więc nie ma problemu. Są różne spacerówki-parasolki. Mój syn ma prawie 7 miesięcy, waży ponad 10kg, ma jakieś 75cm długości, w czym problem? Wiedziełam, że zaraz jakaś "mądrzejsza" się odezwie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, to jak mieszkasz w domku to rzeczywiście nie będzie problemu z dźwiganiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 miesiecy , nie 4- 5 , a chodzi o rozwoj dziecka - to moja specjalizacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie wózki no-name z Allegro są dziś na jedno kopyto. Naprawdę niczym się nie różni od 50 innych producentów i 1000 innych modeli. Tylko te napisy na ramie i tapicerce wyglądają wsiowo - nie wiem co Polacy mają z tymi idiotycznymi wielkimi napisami.. kompleks małej fujarki, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja128
Bardzo dziękuje za opinie - no i już trochę mniej mi się podoba:P A jeśli chodzi o te napisy na wózku to od początku był to jedyny minus tego wózka bo nie znoszę jak np.na ciuchach są wielkie loga firmowe, tak i na wózku ogromne napisy gdzie popadnie mnie wkurzają. Jeszcze mam dużo czasu żeby wybrać jakiś wózek. Dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy te spacerówki-parasolki z chicco, rzeczywiście są takie dobre? możecie mi powiedzieć które dokładnie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaacha
Firma chicco ma ogólnie bardzo dobrej jakości rzeczy, natomiast wózek parasolka to strzał w 10, u siostry sprawdził się znakomicie, leciutki, fajny łatwo się składa, wiele jeździłyśmy na zakupy tym wózkiem, mały siedział w wózku a my oglądałyśmy różne rzeczy;] niemal wszędzie można nim było wjechać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekaro najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chicco to najgorsze gówno ,chodzi mi o wózki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah:D no to mamy troche rozne komentarze:) na ceneo w sumie same dobre oceny jesli chodzi o te spacerowki-parasolki chicco'we ;) bo o jakich wózkach konkretnie mowicie dziewczyny, ze sie nie sprawdzaja? wlasnie te? czy jakies inne? no i dlaczego? podajcie jakies konkrety bo takie dobre, niedobre, super, gówno to za wiele mi nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam tako jumper x-super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
espiro active-nie ma lepszej spacerówki typu parasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sa beznadziejne te wozki wszystkie :( Nie znam sie na firmach ale tyle sie naogladalam i zaden nie spelnia moich oczekiwan. Wszystkie maja w srodku material :O Kolka jakies dziwne, a pomysl z 3 kolkami to w ogole nie wiem skad sie wzial (z oszczednosci chyba). I slabo sie bujaja i maja tak malo przestrzeni wewnatrz, ze dziecko jeszcze mi sie klaustrofobii nabawilo. Nie ma w czym wybierac, wszedzie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaacha
to może Bebetto, Fabio lub Polar z Chicco myślę że oba będą się bujać i chyba nie są takie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaacha
to może Bebetto, Fabio lub Polar z Chicco myślę że oba będą się bujać i chyba nie są takie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wózek parasolkę z chicco i jestem baardzo zadowolona, i z ceny i z jakości wózka, także nie wiem dlaczego ktoś narzeka, u mnie sprawdza się b. dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gochaacha
Ja myślę ze jest tyle wózków, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Jestem bardzo wybredna i wybrałam kilka, więc chyba nie jest tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endelkka
ja też długo szukałam i wybierałam pomiędzy różnymi modelami, ostatecznie zdecydowałam się na wózek Ritmo z pojedyńczymi i bardzo zwrotnymi kółkami co ułatwia bardzo spacerowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×