Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helpmiiii

Wpadka 2 dni po okresie? Czy to możliwe???

Polecane posty

Gość Helpmiiii

Mam okres co 28 dni, kochałam się z mężem 2 dni po okresie na maxaaa, jest kilka dni po a ja zaczynam się czuć niedobrze...Kawa, ciśnienie, stres, zmęczenie....może to coś z tych rzeczy....Bzykam się z nim już od 10 lat(wcześniej był moim chłopakiem) i nigdy nie miałam czegoś takiego jak teraz. Przecież to nierealne..wpaśc 2 dni po okresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakinieborakia taki
idź do lekarza to się dowiesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananan
ja tak miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananan
ja myslalam ze w tym czasie nie jestem plodna ale czas plodny juz sie zaczyna. wiedzialam ze zaszłam bo od stosunku do dnia kiedy przypadalaby mi miesiaczka czułam takie dziwne kłuccie w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananan
z pierwszym wpadłam przy tabsach;) wiec wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
ale wpadka w 2 dniu okresu jest mozliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli masz
regularne cykle to naprawdę małe prawdopodobieństwo żebyś zaszła. Ale nie jest to niemozliwe, bo z różnych względów jajeczkowanie mogło akutar w tym miesiącu zacząć się wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananan
ja zaszłam dwa dni po okresie. i nie gadaj bzdur bo moze ktos tam w cos sie wkrencaja typu ból piersi czy mdłości tydzien po stosunku al ja to czułam i qwypowiadaj sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananan
ja sluz płodny zauwazylam na nastepny dzien to stosunku - TO BYŁ SZOK! nie spodziewalam sie - mialam reguralne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszłam w ciążę kochając się w trakcie okresu (wiem na 100% bo więcej stosunków w tamtym miesiacu nie było, ani zabezpieczonych ani niezabezpieczonych bo maż wyjechał), więc wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy organizm jest inny, moja ciotka dzien po stosunku juz czula gwoździe w buzi ;) i wiedziała, co jest grane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanananananananaas
w ciąże można zajść w każdy dzień cyklu... no pomijając pierwsze trzy dni okresu... zależy od długości cyklu oczywiście. jak cykl trwa 26 dni to prawdopodobny jest każdy dzień. jak cykl trwa 38 to na pewno po miesiączce 2 dni jest się nie płodnym, no ale wszystko zależy od zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i miałam wiele objawów zanim nadszedł termin kolejnej miesiaczki (nie wiązałąm tego jednak z ciażą), więc proszę nie mówić że jej brak jest najwcześniejszym objawem ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_agatka miałam taka sytuacje jak Ty :D Przy czym lekarz stwierdzil, ze to praktycznie niemożliwe, aby wtedy to sie stało. A jednak możliwe :) Moja siostra krwawiła do 6 miesiaca ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mja zaszlam w 3 dniu po okresie, okres skonczyl sie w niedziele a my we wtorek ten tego wiecie iiiii nastepnego okresu juz nie doczekalam a wszytsko dlatego ze zapomnielismy ze po okresie w srodku konczyc nie powinnismy i sie zbytnio zagalopowalismy :D owulacje mialam w 13 dc (troszke za wczesnie jak na moje cykle) czyli 3 dni po seksie i zaskoczylo :P zalezy jeszcze ile trwa twoj okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpmiiii
Okres trwa 5 dni, a my się bzykaliśmy 2 dni poźniej, no może 3 bo było juz po północy...następnego dnia dziwnie się czułam, a się przecież wyspałam i kawy nie piłam. Cały czas mi jakoś dziwnie, wcześniej nigdy tak nie miałam, a trochę siebie znam. Wg kalendarza 2 dni przez i 2 dni po okresie można szaleć bo to przecież totalne dni bezpłodne. Zawsze się sprawdzało, nigdy nie wpadłam. Teraz w sumie mało śpię, bo nie mam czasu, piszę pracę licencjacką, pracuję do późna i brakuje mi czasu na odpoczynek. Tryb życia chyba nie ma tu większego znaczenia, tak mi się zawsze wydawało... Poczekam do okresu...nie wiem co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananananan
moj okres trwal 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to był 8 dc. Przy cyklach 28 dniowych to ja bym się martwiła jak to możliwe, że przez te 10 lat nie zaszłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozliwe. Moja wpadka ma dzis 9 miesiecy a kochalismy sie dzien po okresie, z prezerwatywa, stosunek przerywany . Dodatkowo mam PCO:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa774
Oczywiście, że to możliwe i nie rozumiem co w tym dziwnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpmiiii
Nie zaszłam wcześniej, bo nie wpadłam....Byłam bardzo młoda i zawsze się zabezpieczałam, jak nie gumka, to tabletki anty, później odstawiłam, bo już mnie wkurzało to łykanie, więc jako mężatka jest na gumce i kalendarzu. Od 3 lat to się sprawdza, więc dlaczego teraz zaczynam się psuć.... Chyba muszę zmienić męża, bo od jego plemników mam złe samopoczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurakao123234
a ja najpierw zajebiscie zle sie czulam za nim mialam dostac miesiaczke to juz wiedzialam ze i tak jej nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpmiiii
Okres mi się spóźnia, to już 3 dni....żyję w stresie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zrób test
i nie będziesz żyłą w stresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpmiiii
No i dostałam okres! Jupiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam naczytałam sie juz chyba wszystkich mozliwych opinii ale dalej nie wiem co mam sądzic. co ma być to będzie i szczerze mówiąc bardzo bym sie cieszyła na dzidziusia.w pierwsza ciąze zaszłam w trakcie koncówki okresujednak to było 3 lata temu wczoraj kochalismy sie z męzem i to był dzien po okresie dodaję ze ostatni mój cykl wyniósł 22 dni a okres trwał 4 czy jest szansa na kolejne dzieciątko? z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka12345
Witam.mam pytanko., 13 skonczył mi się okres,dwa dni po okresie kochałam się z chłopakiem,dodam ze staramy sie o dziecko..3 dni po stosunku miałam dziwne plamienie które trwało niecałe dwa dni a od tamtej pory dziwnie sie czuję tzn.ciagle mam wzdęty brzuch,gazy,pobolewania w podbrzuszu jak na okres...od stosunku minęły 2 tygodnie i jest ciagle tak samo..,czy to mogą być jakieś objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×