Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyprosiłam matkę karmiącą piersią ze sklepu, kto miał rację?

Polecane posty

Gość gość

Prowadzę swój sklep, w większości jest to elektronika z gadżetami dla mężczyzn , radia, CB, smartwatche, takie tam, no nie wie ważne. W każdym bądź razie największą część klientów stanowią faceci. Wczoraj popołudniu przyszła matka z niemowlakiem, coś tam oglądała, dziecko zaczęło płakać i nagle patrzę, a ona usiadła na takiej małej przenośnej rozłożonej drabince- dosłownie 3 stopnie (stoją takie na sklepie obok regału), wyciągnęła bez ceregieli i żadnego wstydu pierś (na sklepie było około 8 mężczyzn i jeszcze jedna kobieta) i zaczęła karmić dziecko. Nie zakrywała piersi, nie miała jakiegoś zażenowania, raczej zażenowanie widziałam po tych mężczyznach. Siedziała tak z tym cyckiem na wierzchu z 20 minut, klienci się przewijali, każdy oczy wybałuszał, w końcu nie wytrzymałam, podeszłam i poprosiłam, żeby karmić skończyła sobie w parku albo w domu jesli ma niedaleko, bo to miejsce publiczne i niezbyt wypada. Urządziła mi karczemną awanturę przy klientach, że to ja wstydu nie mam, a nie ona, bo jak dziecko głodne to należy nakarmić bez względu na miejsce! Że ona mi narobi wstydu i opisze to gdzie trzeba! No przepraszam, ale jakieś zasady obowiązują i nawet jeśli dziecko głodne, to mogła iść do parku, miała niedaleko. W efekcie ona wyszła wściekła, a ja wściekła byłam do końca dnia nie mniej niż ona! Takie mnie naszły myśli, czy w kościele widzicie matki z piersią na wierzchu? Tam też są ludzie. Czym się różni miejsce publiczne jakim jest sklep od kościoła? Czy w sklepie, urzędzie obowiązuje jakaś kultura, zasady? Czy można wywalać pierś? Kto miał rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plis, nie komentujcie tego. Przecież to z daleka śmierdzi prowoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra... Nie mogłas jej zaproponowac jakiegos ustronnego miejsca? Co za ludzie sa w tej pl... Mam nadzieje, ze na state wasze lata wasi rowiesnicy beda sie wami zajmowac z braku młodego pokolenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ją miała zaprosić? Na zaplecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli siadla sobie gdzies w kacie, dyskretnie, to nic strasznego jezeli nakarmi. Jezeli siedzi na srodku, wywala cycki na publiczny widok, to nie chodzi przeciez o karmienie tylko o samoreklame - ja cycata matka Polka, nikt mi nie podskoczy, patrzcie. W takiej sytuacji nalezy wyrzucic ze sklepu tak samo, jak faceta ktory na srodku sklepu sciagnalby majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karmcie trollaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta drabinka stała praktycznie na środku obok gablotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo napisać dobrą prowokację, to trzeba 'umić'!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisałam prowokacji, po czym wnosisz? żyje tym od wczoraj, od wczoraj tez zaczęłam się zastanawiać czy dobrze postąpiłam, jakoś siedzi mi to w głowie, może powinnam ją poprosić żeby zakryła chociaż pierś ale i tak pewnie zrobiłaby mi awanturę, teraz jak na to patrzę jak zareagowała na moją prośbę dokarmienia dziecka w parku. Z drugiej strony, jak sobie nie wyobrażam, że siadam w miejscu publicznym i na widoku karmię nie zakrywjąc nawet piersi, a dziecko małe też miałam i takich sytuacji sobie nie przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A gdzie ją miała zaprosić? Na zaplecze? xxxxxxxx dokładnie tak, mogła ją zaprosić na zaplecze, tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, już uwierzymy w to, że wywaliła całą pierś. PROWO. A jeśli nie to mocno to ubarwiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo !! Mały sklep i 8 klientów hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 klientów, 8 mężczyzn, 1 kobieta plus ta co karmila. Prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro klienci czuli się zażenowani, to mogli nie wybałuszać oczu, tylko odwrócić wzrok. :p Nie jestem zwolenniczka karmienia piersią w każdym miejscu bez wyjątku, ale chyba trochę przesadziłaś z twoim opisem. Inna sprawa, że na kafe to zawsze kobiety wywalają całą pierś, a te które ja widują, zachowują się dyskretnie i często trudno sie domyśleć, że karmią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba sobie zartujecie! Po pierwsze to jest sklep autorki i ona rozdaje karty, jezeli uznaje to za niestosowne, to ma prawo podziekowac takiej matce bez ceregieli. Ok, matka chce karmic, ale jakm prawem mialaby isc na zaplecze?! Czy wam na glowy poupadaly jakies cegly?! To tak jakby taka cycata matka karmila pod obca klatka schodowa i ja mialabym obowiazek zapewnic jej ustronne miejsce w swoim mieszkaniu, bo przeciez jest pod moim blokiem! To samo tutaj- jest w sklepie autorki i niby ma zapewnic jej ustronne miejsce?! Jakies chore zarty! To matka ma cos wymyslec, albo jak nie ma wstydu to niech chociaz chusta zakryje doje i karmi w sklepie jak juz tak ma parcie bez krepacji! Ja rozumiem i szanuje matki karmiace, ale ja osobiscie nie bede tolerowac bab, ktore bez wstydu obnosza sie z karmieniem cycem jakby to byl wyszyn dekady! Dla mnie to jest zbyt intymne, zbyt zenujace. Tu nie chodzi o to, ze dziecko jest karmione, chwala jej za to, ze daje naturalny pokarm, ale chodzi o to ze cyca wywala na chama, wielu to razi i slusznie, nie po to dorosle kobiety w tej cywilizacji chowaja cycki i brzoskwinki, zeby po urodzeniu sie neglizowac na prawo i lewo. Zupelnie jakby komus sie zachcialo 2-ki, no ale co ma zrobic, przeciez wstrzymywac sie jest nie zdrowo, to wypne dupsko i sie ze-s-r-a-m na srodku sklepu, bo to przeciez czysta natura!! Chore, opanujcie sie ludzie!! na ubocze, w domu, albo wyciskaj mleko z cyca i nie chwal sie, ze masz doje, bo co 3 Polka po urodzeniu ma to samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadłyście prowo:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli to byłaby prawda, to autorka powinna zaproponować ustronne miejsce, o ile ma w sobie resztki przyzwoitości i szacunku do klienta. Z takim chamskim podejściem do klienta nie wróżę jej sukcesu na dłuższą metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvjvgkhl
Ja w to wierze. Jestem na wczasach nad morzem, miejscowosc spokojna, dla rodzin z dziecmi i dwa dni temu widzialam babke pod sklepem na laweczce z cycem na wierzchu i karmi, srajfon w rece i sra to ze naokolo przechodzilo ze 100 mezczyzn z zonami, z dziecmi... Mnie osobiscie to w*****a, ze MATKI POLKI uwazaja, ze skoro twraz cycek nalezy do dziecka to ona moze! Za kilka msc przestanie karmic i co tez bedzie machac biustem na ulicy?! Litosci k***a! To jest glupota! To ze dla Was dzieciak i karmienie jest najwazniejszy nie znaczy, ze dla kazdego innego czlowieka tez! Zawsze mozna odciagnac pojarm w domu i do butli wlac ale po co? Przeciez karmienie piersia jest naturalne... Taaa... Nie dla wszystkich idiotki! Pisde tez wystawiac bedziecie bo stamtad dzieciak wyszedl?! Powinni Was zamykac za ekshibicjonizm! Vj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha czyli Twoi klienci to sami geje? :D skoro faceta gorszy widok kobiecej piersi nie ważne w jakiej sytuacji to coś z nim jest nie halo :P Nie może być hetero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po drugie to wątpię, że wywaliła całą pierś widząc w sklepie 8 mężczyzn. W to w życiu nie uwierzę, choćbyś nie wiem jak przekonywała, że było inaczej. W życiu nie widziałam kobiety karmiącej z wywalonym cycem, a kobiety karmiące widuję często bo z racji posiadania 2 małych dzieci, bywam w miejscach gdzie jest dużo matek z małymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w to wierze. Jestem na wczasach nad morzem, miejscowosc spokojna, dla rodzin z dziecmi i dwa dni temu widzialam babke pod sklepem na laweczce z cycem na wierzchu i karmi, srajfon w rece i sra to ze naokolo przechodzilo ze 100 mezczyzn z zonami, z dziecmi... Mnie osobiscie to w*****a, ze MATKI POLKI uwazaja, ze skoro twraz cycek nalezy do dziecka to ona moze! Za kilka msc przestanie karmic i co tez bedzie machac biustem na ulicy?! Litosci k***a! To jest glupota! To ze dla Was dzieciak i karmienie jest najwazniejszy nie znaczy, ze dla kazdego innego czlowieka tez! Zawsze mozna odciagnac pojarm w domu i do butli wlac ale po co? Przeciez karmienie piersia jest naturalne... Taaa... Nie dla wszystkich idiotki! Pisde tez wystawiac bedziecie bo stamtad dzieciak wyszedl?! Powinni Was zamykac za ekshibicjonizm! Vj xxxxx Nie każde dziecko chce butelkę - moje np, nie chciało i karmiłam w miejscach publicznych wiele razy. Mam wg Ciebie siedzieć całe dnie w domu tylko dlatego, że karmię???? No sorry, ale mamy XXI wiek, a nie średniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinki - porzygałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto od XXI wieku- nikt Ci nie broni karmic w plenerze, ale zakrywaj te cycki, jezeli tego nie robisz... nikt nie broni dawac naturalny pokarm, jest popierane, tylko nie rob niepotrzebengo neglizu... tu chodzi o sam fakt swiecenia cyckiem, bo to naturalne. Naturalne tez jest robienie siku, kupy, rzyganie, uprawianie seksu - czy w takich sytuacjach tez ludzie maja sie obnazac??? Troche kultury i wyczucia smaku. Te histeryczne matki polki smiesza na kazdym kroku, domagaja sie wietrzenia cyckow, bo karmia, a nie pomyslaly, ze sam fakt wystawienia cyca jest obrzydliwy- zupelnie jak jaskiniowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wyciągnęła całą pierś, dziecko zakrywało buzią sutek, także widać było pierś nawet jak starała się dzieckiem osłonić piersi to siedząc na drabince była w pozycji niższej niż stojący klienci i było widać piersi, zresztą w d***e mam czy mi wierzysz, napisałam jak było, jak widać abstrakcja dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto od XXI wieku- nikt Ci nie broni karmic w plenerze, ale zakrywaj te cycki, jezeli tego nie robisz... nikt nie broni dawac naturalny pokarm, jest popierane, tylko nie rob niepotrzebengo neglizu... tu chodzi o sam fakt swiecenia cyckiem, bo to naturalne. Naturalne tez jest robienie siku, kupy, rzyganie, uprawianie seksu - czy w takich sytuacjach tez ludzie maja sie obnazac??? Troche kultury i wyczucia smaku. Te histeryczne matki polki smiesza na kazdym kroku, domagaja sie wietrzenia cyckow, bo karmia, a nie pomyslaly, ze sam fakt wystawienia cyca jest obrzydliwy- zupelnie jak jaskiniowcy xxxxxxx Nie wywalam całej piersi i nigdy czego takiego nie widziałam u karmiącej. NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto by ją na tym zapleczu pilnował żeby czegoś nie ukradła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie brzydzą was głębokie dekolty? Kobiety chodzące bez stanika Widać więcej piersi przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore matki twierdza, ze nie widzialy jak inne karmia z piersia na wierzchu. Ja mimo, ze nie mam dziecka to widzialam jak moja kolezanka, ktora urodzila dziecko 2 miesiace wczesniej przyszla na zaplecze w pracy, rozsiadla sie, pogadala z nami i w miedzy czasie jakby nigdy nic, wywalila cyca calego bez ceregieli i karmila tak przy nas. Kazdego zamurowalo kompletnie. Jak w koncu skonczyla machac sutem wokol ust dziecka, to przwinela dziecko i tez bez ceregieli nam dala z****** pieluche, zebysmy wywalily do kosza, oczywiscie capalo (a to zaplecze bylo powiazane z kuchnia, to smacznego dla wszystkich)... takze i nie krecac sie w strefach spotykania mlodych mamus, mozna trafic na takie ZONKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Mnie bardziej razi jak idzie jakaś krowa z głębokim dekoltem, wszystko jej się trzęsie i buja przy chodzeniu. Powinni zakazać dekoltów u kobiet mających biust powyżej C. To jest dopiero niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×