Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyprosiłam matkę karmiącą piersią ze sklepu, kto miał rację?

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze nie widziałam żadnego cyca karmiącego wiec nie rozumiem tego oburzenia ze wasi mężowie patrzą. Dla mnie to jedynie obleśne jak widzę taki pusty worek z wielkim autem którego przystawia takiemu 2 latkowi. Ale jak mu się cos nie podoba to po prostu nie patrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zapleczu mam magazyn, miałam tak wpuścić kobietę której nie znam?! mam jeszcze wc, może tam powinnam ją zaprosić by jej nie urazić? dajcie spokój, wy zapraszacie obce kobiety do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeszcze nie widziałam żadnego ladnego cyca karmiącego wiec nie rozumiem tego oburzenia ze wasi mężowie patrzą. Dla mnie to jedynie obleśne jak widzę taki pusty worek z wielkim sutem którego przystawia takiemu 2 latkowi. Ale jak mu się cos nie podoba to po prostu nie patrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat autorko nie masz racji,bo ona nie robiła nic złego. W niedziele był chrzest,dziecko płakało i dziewczyna wyjęła pierś i normalnie w ławce karmiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez aktualnie karmie piersia ale musialabym miec chyba cos z glowa zeby tak w sklepie czy w parku wywalic cycek (zakryty pielucha czy nie) i karmic dziecko. Zawsze sciagam do butelki jak ide na dluzszy spacer ale ogolem nie oddalam sie zbyt od domu zeby na karmienie wrocic. Czy karmie czy nie-to jest dalej moj cycek. Dla mnie to jest cofanie sie do epoki kamienia lupanego. "Gdzie stoje tam nasram"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zeszłym roku zabrałam dzieciaki do Biskupina(kuj-pom) i wierzę w historię autorki. Ludzi masa, ściezki zawalone, a ta siada pośród najbardziej uczęszczanej ścieżki i nuż dawać cyca. Nie zrobiła tego delikatnie. Ludzie odwracali głowę. A ta nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papież Franciszek powiedział, żeby kobiety nie wstydziły się w kościele karmić piersią. Więc z tym kościołem to nie trafiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche taktu, a nie cyc na wierzchu, bo male placze. Ja sobie nie wyobrazam w swiatyni cyckiem swiecic na prawo i lewo, jak nie ma jak sie ruszyc to chociaz chusta zaslonic delikatnie, a jak moze to co za problem wyjsc na troche przed kosciol i na uboczu nakarmic bez wscibskich i moze zboczonych spojrzen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co Cię tak wzburzyło? To, że karmi czy to że się nie zakrywa? W istocie mogłaś zaproponować zaplecze. A panowie...cóż... mogli nie patrzeć, czyż nie? Ale chłopy to tylko chłopy...nie należy od nich wymagać zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, a jak do tejże świątyni na wsi chodzą dziewuchy ubrane jak latawice, to nikt im uwagi nie zwraca..no plisss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam też jestem w to w stanie uwierzyć bo ile faktycznie większość kobiet karmi dyskretnie albo butlą tak byłam świadkiem wywalenia całego cyca w supermarkecie na przeciwko kas. Dosłownie całego. Babka rozpięła guziki bluzki, odpięła miseczkę stanika, wyciągnęła cyca i przystawiła dziecko. Ciut niesmaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez aktualnie karmie piersia ale musialabym miec chyba cos z glowa zeby tak w sklepie czy w parku wywalic cycek (zakryty pielucha czy nie) i karmic dziecko. Zawsze sciagam do butelki jak ide na dluzszy spacer ale ogolem nie oddalam sie zbyt od domu zeby na karmienie wrocic. Czy karmie czy nie-to jest dalej moj cycek. Dla mnie to jest cofanie sie do epoki kamienia lupanego. "Gdzie stoje tam nasram" xxxx Moje dziecko butli nie chciało. A ja nie zamierzam siedzieć w domu i nie oddalać się dalej tylko dlatego, że mam dziecko, które karmię piersią. Jest to najnormalniejsza rzecz pod słońcem, że małe dzieci karmione są piersią. A gdzie ma niby taka kobieta w parku nakarmić? Może ma się schować w krzakach? No sorry! Moim zdaniem ktoś kogo obrzydza karmienie dziecka to prezentuje poziom intelektualny gimnazjum, gdzie kawałek cycka kojarzy się tylko z seksem. Jakoś wielkie dekolty z cycami na wierzchu nikomu nie przeszkadzają. Naprawdę, żeby robić aferę z tego, że kobieta nakarmiła dziecko to trzeba być chorym na umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04-mnie brzydza wymiona karmiacych mateczek poleczek w miejscach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki dziecko pewnie sztucznie pędzone na mm , dlatego się tak rzuca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym nie wywaliła cycka publicznie by się gapili :-) bo jestem nieśmiała delikatna i kulturalna ,tylko w bardzo ustronnym miejscu,te co postępują inaczej to prostaczki,kobiety w większości to prostaczki że ma dziecko nic w jej charakterze nie zmienia przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt cycka nie wywala przy karmieniu!!!!!! Kobiety litości! z wami gorzej jak z dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny nie odsłania całej piersi przy karmieniu, no hello! Wy chyba na jakiejś innej planecie mieszkacie, bo ja widuję karmiące kobiety na co dzień, pracuję w przychodni dziecięcej i gołego cycka, wywalonego jeszcze nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobiety jak już karmią, np. po szczepieniu żeby uspokoić dziecko to zawsze robią to dyskretnie. Serio, nie widziałam jeszcze karmiącej która całą pierś odsłania i pokazuje wszystkim dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało jeszcze w takim razie widzialyscie.Na niedawno szłam z Auchan po zakupach już do auta,ta galeria i patrzę siedzi taka krowa z cyckiem wywalonym na środku na ławce, dziecko około lat2 (tak sądzę bo mam w tym samym wieku),wisi na tym wielkim cycku no coś obrzydliwego Ja też jestem matka i wszystko naprawdę rozumiem ale tam jest pomieszczenie dla mateK z dziećmi,a ta się nawet pielucha czy czym, nie zaslonila,idą rodziny z dziećmi, faceci a ta w d***e ma dobrze ktoś wyżej napisał kupa seks siusiu też jest naturalna sprawa a jakoś nikt nie załatwia się na środku sklepu Nie przekonują mnie argumenty ze dziecko głodne nie wytrzyma No sory nie był to noworodek a dzieciak który mógł śmiało dostać jeśli już ta bułkę do ręki zaraz mnie tu te podobne zjadą za takie coś powinny być mandaty Przecież wystarczy kieliszka nakryć ta pierś a nie wywalac wymiona na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postuluję za mandatami dla dużych dekoltów. OBLECHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja karmię przy znajomych, rodzinie i nikt jeszcze mojego cycka nie widział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak prymitywny umysł trzeba mieć, żeby pastwić się nad karmiącą kobietą, podczas gdy dookoła cycki biją po oczach z każdej strony (reklamy, gazety, teledyski, plakaty, filmy itd itd itd). Myślałam, że w dzisiejszych czasach widok kawałka piersi już nikogo nie dziwi. Wystarczy wyjść latem na ulicę żeby więcej powierzchni cycka zobaczć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja myslałam, ze widok goscia szczajacego w rynku tez juz nie dziwi, przeciez tyle kolesi szcza w parku nie zwazajac na ludzi... hmm przeciez tylko zalatwia potrzebe fizjologiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego ładna piers na bilbordzie a co innego żylasty obwisły , pokryty rozstępami cyc z którego leci mleko. Fuj. Serio nie widzisz róznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem bardziej obrzydzają mnie bujające się wielkie i obtłuszczone cyce wywalone w głębokim dekolcie ,niż kawalątek piersi przy karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A porównywanie sikającego publicznie gościa do karmienia dziecka komentować nawet nie będę, bo to poniżej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakaś dziwna jestem ale ja zawsze puszczam taki widok mimo oczu, nigdy gał nie wybałuszam jakbym kosmitę zobaczyła, raczej wisi mi to i idę dalej. dziwi mnie to wasze oburzenie i rozprawianie o tym ale może ja się nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że dziecko należy nakarmić przed wyjściem z domu, a kiedy wiadomo, że może zgłodnieć poza domem, to należy zabrać butelkę ze ściągniętym wcześniej mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll sie wysilil przy temacie. prowo jednak marne. daje 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sprzedawca i po tym jak ostatnio kobieta wysiadla z samochodu z chyba noworodkiem już przy piersi i przyszła zrobic zakupy cały czas karmiac dziecko to już nic mnie nie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×