Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z waszego doswiadczenia jakie kobiety podniecają facetów i podobaja im sie?

Polecane posty

Gość gość

na pewno macie kolegów ktorzy o tym opowiadaja..jakie kobiety ich podniecaja i intrygują.... podzielcie sie tymi ifnormacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden lubi blondynki 170cm, drugi lubi małe brunetki, trzeci lubi cycate a czwarty deski. A kobietom jacy faceci się podobają? Nie jest czasem tak że każda lubi coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inny gust, czasem bardzo zaskakujący. Zależy w jaki typ faceta celujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze miałam duże powodzenie u facetów. zresztą nadal mam tyle ze teraz to olewam a kiedyś dużo flirtowalam. co zawsze facetów we mnie pociagalo? twierdzili ze piękne oczy... ale wiadomo to kit. zawsze jestem zadbana, ubieram się raczej na sportowo ale ciuchy dopasowane do figury i podkreślające figurę a zarazem kobiece. mam długie, zgrabne nogi, jestem szczupla/drobna ale mam spory biust i dobrze zarysowane biodra. do tego jestem wiecznie uśmiechnięta. za to pokochał mnie mój maz-wieczna optymistka która wszystkich podnosi zawsze na duchu. I chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów pociąga seksapil,seksualna pewność siebie połączona z niewinną miną, lekkie zboczenia, spojrzenie z diabelskim błyskiem w oku, gesty, kołysanie biodrami, poczucie humoru, brak ciągłych diet, udawanie głupiutkiej słabej dziewczynki podczas gdy dostrzegają siłę naszej inteligencji i o tym wiedzą. Pozorna siła kocicy, która w ich ramionach zamienia się w posluszna suczke. Wygląd...każdy facet to wzrokowiec. Piersi, włosy, oczy, tyłek, bardzo zgrabne nogi. Bielizna, szpilki, zadbane pazury. Ja to wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×