Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zauważyłam że przystojni Włosi są strasznymi desperatami na Polki

Polecane posty

Gość gość

Może być byle jaka dziewucha na twarzy, być z odzysku z dzieckiem, pochodzić z patologii byleby miała niebieskie oczy i blond włosy. Podobne klimaty coś jak u Polek które mają kisiel w majtach na widok murzyna. Nieważne że nic szczególnego z twarzy, nieważne że w rozmowie prosty, byleby był czarny. Zauważyłyście to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokój się lobuzie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ci sprzątnęła Włocha sprzed nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne odkrycie Faceci latają za blondynkami z niebieskimi oczyma mimo ze ta uroda wyglada strasznie tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przefarbuje się na blond ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie sprzątnęła. Znalazłam się we Włoszech przy okazji i zobaczyłam po prostu co się tam dzieje. Nie jestem blondynką z niebieskimi oczami ale takie przemyślenie mnie naszło. Co jakiś czas sie pojawia topik w stylu "czy ktoś mnie jeszcze bedzie chciał z dzieckiem". Okazuje się że jak znasz włoski i masz niebieskie oczy i blond włosy to możesz mieć nawet przeciętne rysy i pochodzić ze wsi zabitej dechami gdzie w Polsce nikt sie za tobą nawet nie obejrzy to jak wyjedziesz do Włoch to prędzej czy później znajdzie się chętny na ciebie o włoskiej urodzie. Dziwne to wszystko ale macie szanse dla siebie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajac twojego posta doszlam do winosku, zejestes strasznie zawistna. Co ci szkodzi, ze jakas dziewczyna z dzieckiem i to o boshe w dodatku ze wsi ulozyla sobie zycie z wlochem? Czy chodzi o to, ze tobie sie nie udalo? Moze nie chodzi o wyglad a o twoj wredny charakter, ktory odstrasza facetow? Jeszcze jedno, nie jestes lepsza od samotnych dziewczyn z dziecmi, ani od ludzi ze wsi. Przestan byc taka zarozumiala I sie z tym pogodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przystojni? Ci brzydsi już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a slyszalas moze ,ze wlosi to kochliwy narod? To oznacza ,ze zdrada czy zmiana partnera to norma.Jasne ,ze biegaja za blondynkami ,ale jak juz je zaliczaja to lataja za kolejnymi :) Dzisiaj Amore Amore a jutro juz Amore inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie w ogóle włosi nie podobają, nie lubie brązowych oczu dla mnie sa fałszywe. I drazni mnie to ze Włosi mysla ze kazda Polka poleci na takiego machooo, nic fajnego w sobie nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa Włosi. Chyba ci z pakistańskim albo afgańskim pochodzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak piszesz jakby w polsce tylko modelki mialy partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne spostrzeżenie. Mieszkam we Włoszech od 20 lat i nie zauważyłam takiej tendencji. Owszem , delikatna blondynka o ładnych rysach twarzy może się spodobać ale bez przesady, Włosi to nie Arabowie i mają swój styl i swoją tradycję. Typowy włoch będzie szukał Włoszki , wysokiej pięknej kobiety o (co ważne) długich zadbanych włosach . Włoszki bywają bardzo ładne i seksowne i napewno żadna blodndynka z zabitej wsi nie przytłumi ich uroku ;). Mam wielu włoskich znajomych i ci akurat gustują w włoskim typie urody . Włoszki są bardzo komunikatywne, wesołe i otwarte a także bardzo ładne i nie mówię że że nie znajdzie się Włoch lubiący celtycką karnację ale bez przesady, nie tak jak opisuje to autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.11 100/100 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dodać trzeba tych "przystojnych ' Włochów :D Często to kurduple o pokracznej figurze. Przykrótkie nogi plus małpie długaśne ręce jak u orangutana . I wielu wygląda pospolicie jak arabowie . To uroda (naprawdę urodziwych tam nie więcej niż gdzie indziej) .Gorszy jest żelusiowato-pizdusiowaty styl ubioru i co gorsza zachowania .Rozpieszczone próżne maminsynki, wielu wśród nich jest biseksów (kiedyś uważano w Europie że wśród Włochów jest rekordowy odsetek homo).Sami chorobliwie zadrośni ,ograniczający partnerki jednocześnie nader skłonni do flirtów i zdrad za plecami żony . Co do stosunków z Polkami to pokutuje tu spadek po PRL -dziewuchy wciąż myślą że tam raj nie wiedząc o bezrobociu dużych problemach z pracą i totalnym syfie w wielu miastach tudzież ogromnej przestępczości . Plus niesamowitych hordach agrsywnych czarnych i beżowych imigrantów na ulicach . W drugą stronę typowy pan Włoch postrzega Polkę jak durną wsiową cipę z dzikiego kraju która powina go całować po nogach że łaskwie zaprosił do siebie ...ba nawet że "ubogacił" pannę Polkę swoim fallusem .::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×