Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość121

Bielizna termoaktywna

Polecane posty

Ja bieliznę termoaktywną kupowałam w Decathlonie i bardzo polecam, wszystkich bliskich w nią zaopatrzyłam i każdy sobie chwali, wygodna, i rzeczywiście termoaktywna, żaden bubel;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ58
Ja stawiam na jakość w stosunku do ceny, nie interesują mnie koszulki za 300 zł (nosiłem taką, była super, ale kiedy się zniszczyła, to miałem poczucie utraty sporej kasy :) ). Teraz chodzę w takiej http://www.bron.pl/odziez-obuwie-plecaki/bielizna-termoaktywna-i-termiczna/magnum-koszulka-pls-jag-rozm-xxl i sprawdza się równie dobrze, a kosztowała 5 razy mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do biegania, na rower itd. jak najbardziej. Swoją kupiłam na http://esportshop.pl/ i dobrze się sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarrka
ja kupiłam fajną bieliznę termoaktywną na trekmondo. dobra cena i szybko przesłali....takze w necie można upolować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić bieliznę termoaktywną, nie tylko do uprawiania sportu. Ja swoją znalazłam na esportshop.pl i mogę polecić ten sklep. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, ja zaczęłam kupować bieliznę termoaktywną głównie z uwagi na sport, ale nosze ją czasem jak są duże mrozy niekoniecznie gdy ide pobiegac. Spory wybór takich rzeczy można znaleźć w tym sklepie http://www.anstel.pl/. mają też ładne biustonosze i rajstopy gatty w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu zamówiłam odzież termoaktywną z tego sklepu www.hero-collection.com.pl. Jestem bardzo zadowolona bo super się sprawdziła w ta zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tej pory najlepszą odzież termoaktywną miałem z rough radical!Sprawdzała się świetnie!Dodatkowo miała super jakość i bardzo szybko schła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako bieliznę termoaktywną można wykorzystać też odzież z wełną z merynosów. Jest super delikatna, przyjemna dla skóry. Mam taką koszulkę z plecami z wełny z www.woolmed.pl, sprawdza się fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoleo

do gry w piłkę w okresie jesienno zimowym kupiłem bielizne termoaktywna w sklepie 11teamsports. jest trwala i wytrzymała, szybko schnie i dobrze odprowadza wilgoc. Latwo sie też ja pierze, wiec dla piłkarza to dobry wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sportsmenka

Jestem posiadaczką koszulki i spodenek termoaktywnych. Bardzo dobrze się to sprawdza pomaga wytopić zbędną oponkę :) Ja osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×