Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnnaMaria.

Buty Aldo warto ? Proszę o opinie.

Polecane posty

Gość AnnaMaria.

Miałyście ? Czy polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
mam 2 pary, średnio polecam. Jedne to peep - toe na 11 cm szpilce, wzór węża - mało się dopasowują, nie są wygodne w chodzeniu, raczje trwarde. Sa piękne, ale bylam w nich 2 razy ... Drugie to zamszowe botki - też bardzo wysokie - to samo; twarda podeszwa, w dodatku jest poślizgowa, dlatego nie nadają się do auta. Plusem jest to, że buty wyglądają ładnie. Aldo wogle robi łądne fasony. Więc może przy niśzych obcasach będą się nadawały do chodzenia? Natomiast jeśli chodzi o wysokie aobasy to zdecotowanie Nine West a potem wybrane fosony Baty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria.
Dzięki :-) Chciałam kozaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam peep toe czarne 7cm, pierwsze moje takie obcasy ;) nie czuc buta, takie wygodne ;) ale to pewnie wszystko zalezy od ksztaltu nogi, palców itd. np. niektore Ryłko leza jak ulał a niektore tani mi rania stopy ze nie moge w nich chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanawaldo
Ja tez mam pytanie odnośnie kozaków. Dzisiaj widziałam fajne oficerki. Przecenione z 370 na 206 zł i zastanawiam się czy je kupić czy lepiej poczekać na przeceny w ryłko lub wenezii. Mam sandałki na ok. 15 cm obcasie. Jestem bardzo zadowolona. przetańczyłam całe wesele i mnie nie bolały nogi. Ale nie wiem jak z jakością kozaków. Made in Bulgaria podajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubloewm nad tym faktem
ja mam przepiekne klasyczne czarne wysokie czolenka, ale skubance sa tak niewygodne ze niestety prawie ich nie nosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa87
Wiesz co...Aldo ma dość dobrej jakości buty, jednak do mnie nie przemawia ani cena, ani styl...wolę zdecydowanie buty sportowe. Dlatego szczerze mówiąc w Aldo bywam tylko z przyjaciółką, która te buty lubi i sobie chwali, ja raczej czyham na promocje w newbalance.pl, by w jednych adidasach przebiegać cały rok. Niestety jestem w zbyt dużym biegu i pośpiechu, by nosić niewygodne buty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgfegregregre
Bardzo odradzam zakup butów w Aldo. Są one co prawda ładne, ale jakość jest beznadziejna, szczególnie w porównaniu z ceną... Buty noszone kilka razy, podobno ze skóry, wyglądają jak kilkuletnie. Zwróćcie uwagę, że ich buty są MADE IN CHINA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient ALDO Katowice
Kupiłem buty zimowe o wartości 500 pln, po dwóch miesiącach rozkleiły się i w jednym bucie odpadła podeszwa (sic!). Mimo 14 dni na rozpatrzenie reklamacji, nie otrzymałem żadnej informacji. Po miesiącu sam pofatygowałem się do sklepu. Okazało się, iż mimo tak poważnych wad obuwia, buty zostały oddane do naprawy. W naprawie spędziły kolejny miesiąc i wróciły z podeszwą jednak dalej rozklejone. Straciłem dwa miesiące, 500 pln, nerwy. Obsługa fatalna. Ogólnie czuje się oszukany przez tą firmę. Cena nie idzie w parze ani z jakością ani z obsługą. Ogólnie nie polecam, wręcz odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivaanka
Odradzam, jakość fatalna. Ja akurat zakupiłam torebkę ALDO. Po tygodniu zepsuł się zamek. Sklep odrzucił reklamację jako niezasadną. Ponoć zamek to element ozdobny i nie wpływa na użytkowanie torebki ;) Osobiście nic więcej w tym sklepie nie kupię. Za bardzo szanuję swoje pieniążki i czas, żeby płacić za badziew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z meskimi butami tej firmy? sa warte swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallgoska
Moim zdaniem to juz nie jest ta sama jakość... niestety... ja zdecydowanie odpuszczam. Kupuje ostatnio fajne buty w tym sklepie https://shoe4u.pl/ jakość jest ok, a cenowo nie powala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallass
Moim zdaniem mają zdecydowanie zawyżone ceny, dobre jakościowo buty znajdziesz w tym sklepie https://shoe4u.pl/ a ceny mają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FATALNA JAKOŚĆ. Nie warto kupować! Kupiłam buty za 300 zł ok. i po 2 tygodniach materiał zaczął się zdzierać. W C.H Plaza Lublin kierownik stwierdził, że to uszkodzenie mechaniczne. Dziwne, bo chodzę w butach tak, jak w każdych i nigdy nie miałam z tym problemu :) Odwołanie też nie pomogło. Odradzam kupna butów tym bardziej w ALDO Lublin, bo tam uznananie reklamacji graniczy z cudem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szibusa
Myślę że jak Tobie pasują to ok, kupuj. Ja kupuję buty tutaj https://multu.pl/kobiety-home , nie przepłacam bo buty są tanie i świetnie dopasowują się do stopy. Chwalę, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zdecydowanie za drogie. A i jakość też zostawia sporo do życzenia. Ja kupuję buty bardzo często na https://multu.pl/kobiety-home. Już tyle butów tu zamówiłam, że nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Wszystkie do tej pory trzymają się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×