Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piranetka

do czego nosic czerwone szpilki?????

Polecane posty

Gość piranetka

chodzi o to, że mam w planach zakup czerwonych szpilek, no i nie bardzo wiem do czego mogłabym je założyc... ok, do dżinsów i "malej czarnej" zawsze, ale do czego jeszcze?? z jakimi kolorami i fasonami je łączyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie rurki najlepiej dzinsowe plus tunika lub dluzszy sweter. najlepiej, jesli cala reszta pozostanie w stonowanych kolorach, a czerwone pozostana tylko szpilki, paznokcie i jakies fajne korale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Dżinsy, nie koniecznie rurki, a do tego może byc czerwona bluzeczka lub sweterek, a z dodatków torebka, szal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakarenaMakarela
na pewno nie do roweru haha:P ostatnio jade na swojej Indianie i widze laske na podobnej, w czerwonych szpilkach wlasnie... masakra. a tak serio - czerwone szpilki fajnie wygladaja do bomberków np. w fluorescencyjne wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do małej czarnej.Efektownie i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone szpilki? oczywiście do małej czarnej, jeansów, ale też wszystkich czarnych spodni, spódnic itp. Do ciemnych kombinezonów też wyglądają bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwkaka
Jak dla mnie czerwone szpilki przede wszystkim pasują do sukienek. Nie ma nic bardziej kobiecego niż fajna kiecka koktajlowa i do tego takie wysokie buty ;) Ostatnio szłam na wesele i własnie tak się ubrałam: granatowa kiecka w jasne kwiaty z https://www.limoda.pl/Produkty/Nowosci i czerwone szpilki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Czerwony Punkt Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Czerwony_Punkt Czerwony Punkt w reżyserii Patryka Vegi to film krótkometrażowy, który powstał jako etiuda promocyjna serwisu VOD Showmax wchodzącego na polski rynek. Produkcja jest historią biznesmana, który otrzymuje niepozorny prezent, którym jest wskaźnik laserowy. Wkrótce okazuje się, że wskaźnik przysporzy bohaterowi wielu problemów. W najnowszym filmie Patryka Vegi występują Ewan McGregor, Olga Bołądź, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obraz sie ale czerwone lakierki to OBCIACH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×