Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4yryry

gdzie kupic sukienke do 100 zł na wesele??

Polecane posty

Gość 4yryry

prosze powiedzcie.. mzoe jakies przeceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj kupilam brazowa za 35 zl na przecenie z ECHO, satynowa, obcisla, zajebista, ale pewnie mi zaraz powiecie, ze satyna juz nie modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Z takich sklepów typowo zrobionych dla pań to ja mam dobre doświadczenia ze stroną www.lejdi.sklep.pl . Miła obsługa, szybka dostawa, no i cennik rozsądny. A same ubrania zgodne z aktualnymi trendami w modzie. Zwłaszcza te ich sukienki z organzy bardzo mi się podobają, ostatnio sobie taką kupiłam, będzie na sylwestra już czekać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje kreacje na różne okazje kupuję na stronie allinside.pl. Znajdziesz tam sukienkę za znacznie mniej niż 100 zł, a przy tym będzie ładna, modna i odpowiednia na okazje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co reklamujesz ten szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Ja byłam bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie: www.prettywomen.pl . Bardzo duży wybór przeróżnych sukienek, różne kroje, różne kolory, na każdą okazję. Ceny przyzwoite, co dla mnie jest dość sporym plusem. Materiał, z jakiego wykonane są sukienki jest naprawdę dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz gdzie kupić sukienkę do 100 zł na wesele to ja przychodzę z pomocą :) Osobiście polecam tobie abyś odwiedziła stronę http://www.cozacena.pl/ Tu na pewno znajdziesz sukienkę i od razu porównasz sobie ceny. Zapomnij o chodzeniu od sklepu do sklepu w poszukiwaniu taniej sukienki. Znajdziesz ją na tej stronie siedząc wygodnie w fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lumpeksie chyba tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×