Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyLazarus

Gdzie można kupić próbki oryginalnych perfum?

Polecane posty

Wytam sobie na wizażu recencje dziewczyn na KWCi niektóre piszą że mają próbki. Chciałabym przed ostatecznym zakupem móc wypróbować perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbki dostaje się gratis w perfumeriach przy zakupie kosmetyków. możesz też skorzystać z testerów wystawionych na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jakoś nie wierzę że można dostać cos za darmo, tym bardziej perfumki. Wiem że mogę spsikać sie testerkiem ,ale chodzi mi o dłuższe testowanie perfum a próbki się świetnie do tego nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za darmo, a za zakup kosmetyków, jak napisałam, a to różnica ;) a kupując próbki na allegro tylko skłanianie sprzedawców do ich sprzedaży. dlatego ja próbek nigdy nie kupuję, skoro należą mi się gratis. to klient tworzy popyt, sprzedawca odpowiada na niego podażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie każdego stać aby robić zakupy w Sephorze czy innej perfumerii. Poza tym najczęściej dawane są próbki zapachów tzw. popularnych (ja na przykład za każdym razem dostaję Lolitę Lempicką). Sprzedaż próbek i testerów na allegro nie jest być może delikatnie mówiąc etyczna, ale dla klientów ważna jest cena i wybór. I nie muszę znosić krytycznych spojrzeń wymalowanych sprzedawczyń, gdy testuję któryś z kolei zapach (dodam, że tylko na nadgarstku - nie zalewam się nim cała). Dlatego ja korzystam z dobrodziejstwa Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kogoś nie stać na zakupy w Sephorze, to jakim cudem stać go na zakup oryginalnych perfum? na allegro są one nieco tańsze, ale przecież nie kosztują 40 zł. poza tym, o zrobienie konkretnej próbki trzeba poprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o zrobienie próbki trzeba poprosić. W mieście w którym teraz mieszkam (ok.stutysięczne), jest jedna duża perfumeria i kilka mniejszych (w zasadzie drogerii). Wielką łaskę robią Panie tam pracujące, gdy prosisz o tzw. próbkę robioną, bo masz akurat ochotę przetestować zapach który nie ma próbek gotowych. Nie zamierzam żebrać o próbki, jeśli mam ochotę przetestować zapach to za 4-5 zł wolę kupić go na Allegro, poza tym nie czarujmy się - ceny perfum (mam na myśli oryginalne), są na Allegro dużo niższe niż w Sephorze. Alternatywą dla Allegro i Sephory są też perfumerie internetowe (trochę odbiegnę od tematu, bo tam próbek się nie kupi). Minusem Allegro i perfumerii internetowych jest brak możliwości dotknięcia tych wszystkich cudnych buteleczek, słoiczków, brak możliwości potestowania i delektowania się skarbami kosmetycznymi. Być może gdybym mieszkała w większym mieście i znalazła fajną perfumerię z miła obsługą, to odstąpiłabym od zakupów na Allegro, ale w tym przypadku to dziękuje że Allegro istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macyrewicz
Ja natomiast kupuję probki na odlewkiperfum.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga0905
U konsultantki FM Group możesz nabyc próbki markowych perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie jak to jest ! na allegro próbki są a w sklepach brak ! kto je ma ? sprzedawczynie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w perfumeriach tych lepszych próbki co łaska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziarara
tak, zależy na kogo się trafi, ale zazwyczaj nie chcą dawać, jedynie do większych zakupów... ale malutkie flakoniki faktycznie można kupić na odlewkiperfum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na allegro za 5-6zł : ))))) to chyba podróbki lub takie kioskowe. Ja kupuję na lub probkiperfum.com lub iperfumy.pl, bo wiem że mam oryginały, które pachną parę dni, a nie mam zamiaru się prosić o "bylejaką" w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U konsultantów FM Group nie ma ORYGINALNYCH perfum!!!Tam są tylko ODPOWIEDNIKI inspirowane daną marką. Wiem o tym, bo moja siostra swego czasu się tym zajmowała, tak, że wiem, co to jest. Jak chcesz wypróbować jakieś perfumki to polecam Ci odlewkiperfum. pl. Mają flakoniki o poj. 1 ml. bez atomiera, a od 2 ml. z atomizerem . Sama u nich kupuję i jak się rano psiknę jakimś zapachem, to przez cały dzień czuję, jak zapach się rozwija na mojej skórze, czy mnie nie męczy itd. I potem wiem jakie perfumy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwkaa992
Na pewno na tej stronie https://mania-perfum.pl/pl/28-probki coś znajdziesz. Propozycji jest wiele. Ja również wolę kupić próbki dużo taniej i sprawdzić, czy zapach się u mnie dobrze utrzymuje i czy wszystko jest z nich w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem jeden z lepszych sklepów z testerami perfum testerownia24h.pl, bo nigdy nie miałem problemów z przesyłką. A w porównaniu do popularnych aukcji internetowych to ogromna przepaść jakościowa. Nie dostajesz opakowania ozdobnego, ale dobrze zabezpieczoną buteleczkę. Nie narzekam, bo oszczędności praktycznie dwa razy w porównaniu do standardowych opakowań perfum. Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×