Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eelfik

Jaki laptop dla nastolatka? Co polecacie?

Polecane posty

Mój siostrzeniec dostał się do dobrego gimnazjum i mam ochotę zrobić mu prezent i kupić mu laptopa (dogadałam się z siostrą, że to dobry pomysł). Zastanawiam się tylko nad modelem. Mój budżet to 2 tysiące. Laptop ma być zwyczajny, to będzie jego pierwszy własny laptop. Na co zwracać uwagę? Jakie firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej cenie mogę Ci polecić Lenovo G510 z i3 haswella i HD8750 - już z systemem. Jest to najwydajniejszy sprzęt w tej cenie, spokojnie pogra w najnowsze gierki: http://www.x-kom.pl/p/171778-notebook-laptop-15-6-lenovo-g510-i3-4000m-4gb-1000-dvd-rw-win8x-hd8750m.html?partnerid=100308603&sm12=Mg==&ts=1412876875&token=ef49f049b71a6e4e79629de5d0d78438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Lenovo może być jak najbardziej. Zajrzyj do Media Marktu masz bardzo duży wybór sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moglibyście powiedzieć o coś konkretnych modelach, czego wy używacie? Sama znalazłam na stronie Media Marktu ASUS VivoBook F550LDV-XO986H i wydaje mi się, że cena jest w porządku, ale czy parametry też? Może ktoś zerknąć łaskawym okiem. Rabatka, mówisz o Lenovo - LENOVO G50-70 59-428140 przyciągnął moją uwagę - wygląd i cena przede wszystkim. Czy jest w porządku? Który z tych dwóch jest wg was lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam używany z gwarancja Na www.Laptops.pl I jestem zadowolona, laptopy naprawdę wytrzymałe w porównaniu do podobnych z super marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko uzywa od roku http://www.x-kom.pl/p/179241-notebook-laptop-15-6-hp-pavilion-15-n065sw-a6-5200-8gb-500-win8-hd8670m.html# i jestesmy wszyscy zadowoleni. Jeden taki czlowiek w sklepie zwrocil mi uwage na to, ze dzieci bardzo czesto graja w kilka gierek jednoczesnie lub gadaja na skype z kolegami grajac jednoczesnie w kilka gierek, otwierajac dziesiatki okien przy okazji. Mial racje! Wiec radze pamietac o pamieci RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elfik, żałosna jesteś, spamówo! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że warto postawić na lenovo. Mają laptopy bardzo dobrej jakości w korzystnych cenach. Zerknij sobie na ceneo, www.conrad.pl albo allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzyj ofertę aliexpress24 maja tam fajne laptopy dobrej jakosci w niskich cenach. Na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego. Poza tym 11 listopada ma się odbyć Festiwal Zakupów i wtedy kupisz jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie jaki byle Apple. Nie potrzeba kupować anywirusów i innych pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kupno laptopa na stronie plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nastolatka wystarczający będzie prosty acer lub lenovo za ok 1200 zł z intelem. Ewentualnie oszukałbym czegoś używanego. Jak mniemam laptop będzie wykorzystywany głównie do przeglądania internetu i gier. Na jpkomputery można znaleźć laptopy w dobrych cenach, zarówno nowe jak i używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furnia
poczytaj najpierw poradnik konsumencki-> http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-laptopa/315/ , potem szukaj modeli, ktore będą spełnialy wymagania. Moim zdaniem warto rozejrzeć się za poleasingowymi lapkami ze Skandynawii - najlepsze są chyba biznesowe IBM - to wytrzymałe laptopy, a w dodatku łatwo w nich zmieniać podzespoły, więc jak wymagania będą rosły, to wystarczy pogrzebać w częściach. Matryca jest naprawdę dobrej jakosci i starczy na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana dziękuje, ale ja i tak z tego nic nie wiem:). Zatem za dużo mi to nie dało;/. Kupiłam w końcu tego z komputronika..znajomy powiedział, że za tą kasę jest spko. Okaże sie czy miał racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego laptopa dokup mu głośniki wibrujące http://sklep.ferguson.pl/glosnik-bluetooth/ferguson-vibro-radio Wiele osób zapomina, że w laptopie nie da się słuchać muzyki, gdyż dźwięki są nieczyste i niewyraźne. Głośniki wyżej podane, są w przystępnej cenie , dają super czysty dźwięk i ciekawe efekty dźwiękowe, ale też co ważne - są bardzo małych rozmiarów - kieszonkowe. Zestaw nowy laptop i nowoczesne głośniki do tego = mega zadowolenie nastolatka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla syna kupiłam komputer na shoplenovo.pl i naprawdę muszę przyznać, że kupiłam promocyjnie, a syn bardzo zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam akurat jestem zwolenniczką lapków lenovo, kilka lat temu kupiłam i służy do dzisiaj (a był to raczej z niższej półki cenowej) zobacz sobie na stronce sferisu lenovo B50-80 z procesorem i3, ma sporą pojemnosćć dysku, matową matrycę i do tego już z windowsem. Sama go rozważam bo już czas przerzucić się na coś lepszego, a na jego plus to taki typowo klasyczny wygląd bo nie przepadam za bajerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna tez zagadać ze sprzedawcą, myslę,że tez nieźle doradzi. My naszej córce kupilismy - co prawda nie w ramach prezentu, ale do nauki i rozrywki - laptop z oferty http://shoplet.pl/pl/c/Laptopy/23 mozna sporo oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekPerepeczko85
Gdyby ktoś nadal szukał laptopa w tej cenie to polecam zainteresować się takimi markami jak Dell, Asus, Acer, ewentualnie Lenovo (uważam że trochę ostatnio podupadli). Możecie również zapoznać się z tą http://academiclab.pl/ stroną, jest tutaj wiele ciekawych artykułów na temat notebooków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×