Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patsypats

Prezent dla chrześnicy

Polecane posty

Witam, moja chrześnica kończy w przyszłym miesiącu 10 lat. Szykują się duże obchody. Jako matka chrzestna nie chciałabym zawieść oczekiwań małej. Chcę dać jej coś wyjątkowego. Sama nie mam dzieci, więc nie za bardzo orientuje się co jest ‘na czasie’. Wiem, że Karolka ma mnóstwo lalek i klocków i innych zabawek. Chciałabym dać jej coś oryginalnego. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie chcesz obdarować chrześnicy kolejną zabawką, to mam dla Ciebie dwie propozycje. Nie wspomniałeś, jaki jest Twój budżet. Jeżeli jesteś w stanie wydać ok. 400 zł to świetnym pomysłem będzie kupienie dziewczynce trampoliny. Skakanie na trampolinie jest przyjemną i zdrową formą spędzania czasu. Dzieciaki uwielbiają skakać! Szczególnie polecam model Sapphire 8FT 244. Jest to trampolina spełniająca wymogi bezpieczeństwa, o wzmocnionej konstrukcji i najwyższej jakości batutach. W zestawie znajduje się również drabinka do trampoliny. Dużą zaletą produktu jest jego 5-letnia gwarancja. http://www.abcfitness.pl/ogrod-c100/trampoliny-c103/trampolina-sapphire-8ft-244-cm-drabinka-p690 W sytuacji, kiedy nie możesz pozwolić sobie na tak duży wydatek, polecam hulajnogę. Hulajnogi cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych klientów naszego sklepu :) Poniżej model, który występuje w kilku kolorach. Z pewnością spodoba się dziesięciolatce. http://www.abcfitness.pl/dla-dzieci-c2/hulajnogi-c56/hulajnoga-trzykolowa-p1105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z hujalnogą mi się podoba! Choć chyba nie będę mogla zakupić tych wskazanych powyżej. Maksymalna waga dla tej hulajnogi to 50kg a mała jest dość ‘spora’ i boję się, że szybko z niej wyrośnie. Mimo to jestem wdzięczna za pomoc. Rower już ma dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat dla dziewczynki? To są jakieś różnice w takich aparatach? Aparat ma robić fajne zdjęcia i dać dziewczynce możliwości obawienia się ekspozycja, balansem bieli itp, a nie wygladac jak dla lalki barbie.... A super pomysl z tą hulajnogą ;) tez szukam pomysłow, tylko ja mam mlodsza bratanicę i troche sie boje ze jest jeszcze za mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a może rower jej kup? na pewno się ucieszy a taki rower bedzie pozytecznie wykorzystany przez dziecko. My zamawialiśmy ostatnio rower w Bikershop http://www.bikershop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli bratanica ma więcej, niż 3 lata, to spokojnie może używać hulajnogi. Powyżej wskazany produkt dedykowany jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Co więcej, hulajnoga posiada regulowaną kierownicę, więc łatwo będzie dopasować ją do wzrostu dziecka. Kiedy mała urośnie, wystarczy tylko podnieść kierownicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ments
Moim zdaniem aparat to też fajny pomysł, może młoda się wkręci:) akurat ten ze sferisu faktycznie jest fioletowy- to kwestia gustu, byle były dobre parametry, chociaż myśle ze i tak 10-latka byłaby bardzo zadowolona z takiego wyglądu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co lubi. Może rower, tablet, książki, ubrania? no naprawdę dużo można wymyślić. Poszukaj na arena.pl, na pewno tu coś znajdziesz, a przy okazji to fajne miejsce na zakupy, można u nich zbierać punkty i je później wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile lat ma chrześnica,natomiast jeżeli jest mała to polecam zabawki lub ubranka,teraz fajne komplety widziałam na www.aakuku.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo88
ja ma 7 letniego chrześnika i w tym roku na urodziny kupiłem mu tablet w sferisie OVERMAX EDUTAB 3 MULTISET do oglądania bajek, gier i nauki. Są różne aplikacje edukacyjne i mam nadzieję że mu się przyda, widziałem też takie w innych wariantach kolorystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej 4 letniej kupiłam tablet KIDS TAB, sferis miał w fajnej cenie :) Mała szczęśliwa a rodzice chcą mnie ukatrupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za hulajnoga :) co to za pomysł z aparatem dla 10 latki? :D Trochę za wcześnie według mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwialiwia
A może jakiś ciuszek? Ostatnio na http://www.smallbig.eu/koszulki/ widziałam bardzo fajne koszulki, z powodzeniem znajdziesz coś dla chrześnicy. Materiały są naprawdę najwyższej jakości, więc możesz mieć pewność, że ubranie posłuży jej aż nie wyrośnie;) A jeśli nie to to może jakąś książkę odpowiednią do wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipreczek
Nie no ciuszki to fajny pomysł, wiadomo, że się na pewno przydadzą, ale dziecko będzie się cieszyć tylko z zabawek. Nie mówię, żeby kupować te najgłośniejsze (i najbardziej wkurzające), ale może jakieś klocki? Ostatnio na https://salonklockow.pl/ widziałam, że mają sporo kompletów dla dziewczynek, coś się znajdzie dla Twojej chrześnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem żeby kupić jakiś tańszy gadżet :) trzeba zacząć wprowadzać dziecko w takie nowinki. a ma telefon komórkowy ?? nie dość że fajny gadżet który może zastąpić np aparat a dodatkowym plusem jest możliwość stałego kontaktu z dzieckiem :) sprawdz sobie takiego cubota http://www.sferis.pl/p/409010-smartfon-cubot-note-s-dual-sim-czarny-notes-b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja 4 letnia chrześnica zażyczyła sobie tableta...jak chciała, tak dostała, również nie chce jej zawieść, tym bardziej, że bardzo rzadko się widujemy:( mój chłopak znalazł w sferisie takiego tablecika dla dzieci, może jej też by się spodobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kucola - zastanawiam się nad kupnem tego kids taba w sferisie dla mojej siostrzenicy pod choinkę, sprawdza się? wart zakupy czy to zwykły bubel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ebooka do czytania bo bardzo lubi czytać ksiązki, bardzo się ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pela69
Teraz jest moda na te deskorolki elektryczne możne coś takiego :) ja swojemu chrześniakowi właśnie taki prezent kupiłam w fajnej cenie na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×