Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota...

prezent świąteczny dla chłopaka

Polecane posty

Gość Dorota...

no własnie...czy ktoś ma pomysł co mozna kupic facetowi pod choinke? mp3 player odpada, pachnidła też, łańcuszek juz tez był... budzet 150 pln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nuda
łańcuszek, pachnidła...błeee zero pomysłów, inwencji, fantazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
łańcuszek był tak po prostu bez okazji... a reszty nie bylo tylko chodzi o to ze juz posiada... co mozna by bylo kupis z antyków? albo na temat muzyki? albo o fotografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmm
Może karnet na siłownię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
chłopak jest za granicą;) przyjezdza tylko na swieta...wiec karnet odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
_eklerka_ no ci powiem...talent to ty masz:) widziałam tę bransoletkę...podoba mi sie tylko kurcze...po 1) ja takiej nie zrobie bo jak? po 2) troszke nie ten styl chłopaka:) ale dobry pomysł na przyszłość! i te kolczyki!!! nie które były po prostu wypass!!! dzięki za podpowiedż... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
chociaż z ta bransoletką...sama nie jestem pewna...podoba mi sie strasznie, bo jest cudnie zrobiona... mozna jakos sie z toba skontaktować? coś zamówić? zastanowiłabym sie nad tym... a czy zdradzasz sekret gdzie sie zaopatrujesz w te wszystkie "pierdołki" których używasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Zapięcie i rurki są od allegrowicza elect Sznurek ze skóry ze sklepu http://www.artfan.pl/ A srebrny drut ze sklepu http://www.qnszt.pl/catalog.html Możesz spróbować taką zrobić. Musisz drut przy obwijaniu zdecydowanie, ale delikatnie dociskać płaskimi szczypcami, żeby nie zarysować. (Ja mam szczypce specjalnie spiłowane gładkim papierem ściernym). W środku rurki skóra jest klejona klejem 2-składnikowym. Chcesz, to pisz na adres z bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Tak 25zł dla mnie, a 5zł za przesyłkę priorytetem, to by była uczciwa cena, bo dużo taniej niż na allegro wystawiają, a i ja bym nie była stratna :) Bransoletka musi być robiona po podaniu obwodu ręki, bo nie ma potem możliwości regulacji. ("Przedłużenie" bransoletek pasuje tylko do damskich modeli). Muszę jeszcze sprawdzić w moim "magicznym pudełku", jak tam ze stanem rurek, bo nie wiem, na ile bransoletek starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Już "obczajone" :) Długie rurki mam dwie, a krótkich 6. (Czyli jednak starczy na 2 bransoletki;) ). Mam jeszcze jeden metalowy koralik taki, jak w bransoletce "Orientalny powiew Persji". Też by pasował do skóry, (skórzane sznurki są w kolorach: brązowym, jak na blogu i czarnym). Bardzo mi miło, że moja praca przypadła do gustu :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetną masz tę biżuterię Jestem kompletnym beztalenciem jeżeli chodzi o jakąkolwiek działalność plastyczną ;) Twoje bransoletki, kolczyki... Śliczne po prostu :) Proste i ładne, wyważone, nie przesadzone. Nie to, co te sklepowe świecidła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
_eklerko_ a napisz czy dokładasz co jakis czas jakieś nowości na swoim blogu? po prostu mnie oczarowałaś... bardzo podobaja mi sie bransoletki...kolczyki nie mój styl ale byłyby bardzo ładne na urodzinki dla mojej przyjaciółki- ona w tym stylu uwielbia... spróbuję moze sama:) choc cos czuje ze efekt bedzie opłakany:) ale...naprawde ładne...dzieki ze weszłas na ten temat i sie pochwaliłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Dzięki dziewczyny. Biżuterię robię tylko taką, jaką sama mogłabym nosić, dlatego jest taka, a nie inna i miło mi, jak komuś się jeszcze podoba :) To naprawdę nie jest trudne, tylko takie hobby strasznie wciąga. Co do nowości, to mam pełno rzeczy do umieszczenia na blogu, tylko czasu ciągle brak :) Pewnie niedługo wrzucę komplecik z fioletowych kamyczków w kształcie "kosteczek". Pozdrawiam i jakby coś, to czekam na mejle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
heh tylko _eklerko_ jak zebrać wszytkie potrzebne rzeczy do wykonanaia...to hoho wychodzi nie zła suma:) ale...faktycznie prezent oryginalny, pomysłowy i warty bo robiony własnoręcznie... czekam na twoje nowości na blogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
ja swojemu kupie czapke i rekawiczki bo wiecznie gubi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
To, Dorotko poszukaj na różnych forach dla "biżuteryjek" dziewczyn ze swojego miasta i zamawiajcie razem. Przesyłka za gratis, bo te 100zł łatwo razem uzbieracie, bo robiąc zakupy z różnych sklepów i wszędzie 5zł za przesyłkę, to rzeczywiście drogo Ci wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
wiesz jak weszłam ta ten adres co podałaś "qnszt" to za same pierdołki typu...łańcuszek, końcówki, linki białe i czarne, zapięcie, kuleczki zaciskowe i cos tam jeszcze troszke- 50 pln a gdzie perełki, kuleczki i inne?:) hehe ale fakt masz racje zeby szukac kogos...kurcze chyba znalazłam nowe hobby:) aha czekam na twoje cuda na blogu...bo jak mi nie bedzie wychodziło to na pewno cos u ciebie kupie...bardzo podoba mi sie bransoleta "lilia wodna":) jest świetna!!! pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Jak chcesz bransoletke z "Lilii wodnej", to może być Twoja za już 25zł, (30zł z przesyłką), bo już 2 razy sprzedałam same kolczyki, (osoom, którym już na bransoletkę nie starczyło) i jeszcze ją mam :) Brakuje mi teraz koralików w kształcie liści do zrobienia kolczyków do kompletu, dlatego tak tanio. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroto, widze ze jestes w podobnej syt jak ja :) moj chlopak rowniez jest obecnie za granica ale to ja jade do niego na sylwetra, dodam ze rowniez mam na imie Dorota :) juz wiem co sprawie mu na prezent gwiazdkowy- fotopuzzle z naszym wspolnym zdjeciem, 100 albo 320 czesci jeszcze nie wiem, ale w empiku mozna zamowic i cenowo tez nie jest drogo, chyba ok30-50zl. wiem ze bedzie zachwycony. sprobuj poszukac czegos w tym kierunku, moze i Twojemu chlopakowi sie spodoba :) pozdrawiam dotta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
Dott malutki- cóż za zbieg okoliczności...:) no to byle do konca grudnia i bedziemy obie zachwycone;) wspólnie spędzonym czasem:) no z tymi puzzlami to tez dobry pomysł i do tego jakis extra kubek.. szczerze to nie ma byc drogie lecz takie wiesz...jedyne, niepowtarzalne, dla niego ode mnie:) zapytam w pn w empiku ile takie cos kosztuje:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
heh wsolnie spędzonym czasem oczywiści z chłopakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok, to ja bedziesz juz wiedziala ile to kosztuje to napisz na forum, ja sprawdzalam w necie na stronie empiku, ale nie wiem czy to byly aktualne ceny, pozdrawiam ps. a kubek mozna zrobic w ten sposob- ze jak jest zimny to jest bialy, a pod wplywem wysokiej temperatury pojawia sie zdjecie- moze byc jakies wyjatkowe, np w seksownej bieliznie- faceci lubia takie rzeczy hihi, pozdr pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
w bieliżnie?:) dobry pomysł...jak bedzie stał w pułce to nikt z domowników nic nie bedzie podejrzewał a jak zaparzy herbate to bedzie mu sie miło spedzało czas na relaksie:) dobre!!! ok zapytam w empiku to dam znac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Kubki magiczne ma "Zabiegly" z allegro. To jego stronka: http://www.fotofun.com.pl/kubki_magiczne.htm Teraz nie ma wystawionych, ale wiem, że sprzedaje je po 29zł. "Reklamuję" go, bo wspiera aukcje charytatywne :) Dla Martynki www.martynka.wroclaw.pl dał kubek z Wrocławiam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota...
_EKLERKO_ napisz prosze czy ty zamawiasz perełki na allegro czy w sklepach on-line??gdzie bardziej sie opłaca jeśli za jednym razem wezme hurtem:) bo na alllegro jest tego pełno, nie mam czasu tego obejrzec a wiem juz jakie koraliki bym chciała ale np. ktoś ma drewniane ale nie ma szklanych takie jak ja chce albo ktos ma fajne koraliki a nie ma tych dodatków... jak ty to zamawiasz? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Raczej jest tak, że każdy sklep lub allegrowicz (wielu allegrowiczów ma też swoje sklepy ;) ), ma jedną rzecz taniej, a inną drożej. Czymś przyciąga klientów, a na czymś innym zarabia. Nie ma czegoś takiego, jak jak sklep, gdzie kupisz wszystko taniej. Ja raczej zamawiam tam, gdzie zamawiają koleżanki, żeby przesyłka była "za gratis". Koraliki też kupuję u allegrowiczów z mojego miasta. Ostatnio znalazłam drogi sklep z kamieniami w moim mieście i opłaca mi sie trochę drożej zapłacić, ale dobrać regularne kamyczki odcieniem i jakością szlifu. Możesz trochę kupić też u liptonka11, bo dochód jest przeznaczony na operację 2-letniej Martynki: :D http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3110271 Podsumowując, nie da się zrobić pierwszego zamówienia za małą kwotę. Jak nie chcesz sie tym zająć na poważnie, to lepiej sobie biżuterię kupić, bo pierwsze prace i tak nie będą się się korzystnie prezentować ;) A jeszcze szczypce poszukaj raczej w sklepach elektronicznych, to będą tańsze, choć słyszałam pozytywne opinie o tych z qnsztu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Jak już coś stworzysz, to jeśli możesz podeslij mi fotkę na adres z bloga, :) bo jestem bardzo ciekawa, jak Ci pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w empiku fotopuzzle 96 czesci wymiar 20cm na 30cm kosztuja 19,90, czeka sie 2 dni, choc zdarzaja sie opoznienia. ja ide zlozyc zamowienia w poniedziale, bo pozniej moze byc tlok. aha, magiczne kubki tez sa za 35 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×