Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona994

Chinska dieta rygorystyczna

Polecane posty

Gość Ona994

Hej :) od jakiegos czasu jestem w chinach i znajoma polecila mi diete na ktorej schudla 15kg w miesiac :) ja zaczynam w poniedzialek za tydzien :) ktos,cos?? sniadanie: jajko na twardo, ogorek obiad: jajko na twardo, ogorek kolacja: ogorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno dobra dieta-ja bym pojechala na twoim miejscu do Korei Polnocnej tam bys napewno schudla 40 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest chińska rygorystyczna?? ojacie jak ma być rygorystyczna to bez jajka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha chińska? może jeszcze ogórek kiszony? :D Pewnie że schudniesz, gorzej że całkiem się wypłuczesz ze wszystkich zdrowych substancji :D I prawdopodobne że po skończeniu tej diety sięrzucisz na wszystkie inne rodzaje żarcia - przytyjesz i rozwalisz żołądek ;p jak chcesz radykalnie schudnąć i być zdrowa to najlepszy jest detoks na owocach, warzywach i sokach ;) Ja stąd mam takądietę http://terapiasokami.pl/leki-polne ale potem już do fast foodów i słodyczy się nie wraca, trzeba przerobić dietę raz na zawsze - nie każdy ma do tego jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, że produkty Yang są uważane za produkty gorące, dania główne na ich bazie zaleca się spożywać zwłaszcza w okresie chłodów. Rozgrzeją one organizm i poprawiają krążenie. Z kolei produkty Yin w okresie zimowym będą tylko dodatkiem, ale niezbędnym, by zachować równowagę w organizmie. Z kolei w ciepłe czy upalne dni należy sięgnąć po produkty z grupy Yin, gdyż mają właściwości chłodzące. Codziennie przed śniadaniem należy wypić szklankę wody, dzięki czemu oczyszcza się jelita. Ponadto chińska medycyna zleca picie dwóch filiżanek zielonej herbaty dziennie. Należy także pamiętać, by nie najadać się do syta. Dieta chińska - produkty niewskazane W diecie chińskiej niewskazane są produkty: mrożone; tłuste (w tym smażone); przetworzone, konserwowe, w puszkach; zawierające sztuczne słodziki, barwniki oraz środki zapachowe; z mikrofali; czerwone mięso (lepiej zastąpić go rybami); Ponadto należy unikać nadmiaru alkoholu, kawy, czekolady, rafinowanego cukru, białej mąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×