Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Detoks owsiany

Polecane posty

Gość gość

Wyczytałam w internecie o detoksie owsianym tzn: rano przygotowujeesz owsianke i jesz przez cały dzień co 3 godziny. Któraś stosowala? Lub jakieś inne detoksy szybko oczyszczające organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupa, siku i pot - to sa jedyne metody oczyszczania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 2 miesiącach,schudłam 9 kg dzięki tej diecie i ćwiczeniach .Ćwiczenia opracowane są przez dietetyków,jeśli będzie się systematycznym można osiągnąć dobre efekty . Link do strony :http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli detoks to najlepiej taki, ktory nie niszczy organizmu. proponuje modny ostatnio i sprawdzony przeze mnie detoks na bazie koktajli wrzywnych plus do tego kuracja dicopeg 10g jako wsparcie dla ukladu trawiennego. ja w 5 dni zrzucilam 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
werka w detoksie nie chodzi tyle o chudniecie co o oczyszczenie organizmu z toksyn.w celu schudniecia metoda kiepska,bo jojo jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!! WON pyiiizda twoja w duuuuuuuuuuupę y******a mać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×