Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościówa IF

Dieta 8 godzinne okno żywieniowe (IF)

Polecane posty

Gość gościówa IF

nie lubię głodować, lubię jeść, to będzie moja dieta cud :) moje okno to od 10 do 18:00 start poniedziałek 29.08. waga 103.6 / 175 cm 9:30 czarna kawa, i woda z cytryną 10:50 smoothie bananowo jabłkowe, kawa z mleko 12:00 rosół z makaronem 14:00 naleśnik z dzemem 17:30 owsianka z orzechami i jogurtem nat. zero ruchu. dzień 2. 30.08 waga 103.0 kg 7:30 banan i kawa z mlekiem (musiałam) 3 godziny chodzenia po lesie w tym 2 krówki, 1 banan, woda mineralna 13:20 zupa jarzynowa 14:00 arbuz, kromka chałki z masłem, kawa z mleko 18:00 śliwka, lody waniliowe z bakaliami. 19:00 herbata pokrzywowa, woda. dzień 3 31.08 waga 102.4 kg 9:45 kawa z mleko 10:20 1 naleśnik omlet z dzemem 11:30 2 nalesniki j.w. 13:00 makaron z chińskimi warzywami na ostro 16:00 2 śliwki 17:30 sałata + pomidor + sos winegret, herbata 20:00 kawa inka czarna gorąca. i tak za mną 3 dni :) - 1.2 kg wiadomo to nie tłuszcz, to woda, ale motywacja jest! będę pisać co dziennie i co dziennie się ważę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesz prawie same weglowodany proste , szczegolnie duuuzo cukru. cukier nakreca apetyt. Jedz wiecej warzyw, białka, ciemnego pieczywa bedzie ci latwiej. gdybyś zmienila nawyki żywieniowe, nie musialabyś się meczyc glupią dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa IF
to nie jest głupia dieta, to nowy styl życia, i gdzie niby sam cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdy posiłek jesz cukier; owoce – poczytaj ile mają cukru, naleśniki z dżemem – to puste kalorie, lody, słodycze, białe makarony (biała przetworzona mąka) Jedyne wartosciwe posiłki to owsianka, zupa jarzynowa i sałatka. Reszta to przetworzone węglowodany, które nie mają wartości odżywczych, tylko wchodzą w biodra. I nie ma znaczenia, kiedy i o której godzinie je zjadasz. Po takim jedzeniu musisz być ciągle wściekle głodna. A gdzie białko (mięso, jajka, sery, twarogi, nasiona strączkowe), węglowodany złożone (ciemne pieczywo, kasze, razowy makaron)? Owoce są dobrą alternatywą dla słodyczy, ale nie powinno się ich jeść na każdy posiłek i po południu. Warzywa możesz jeść przez cały czas. Głodzenie się przez większość dnia nazywasz stylem życia? Zdrowe nawyki żywieniowe są wtedy, kiedy nie obżerasz się i nie chodzisz głodna; ważne jest, co jesz, a nie, kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa IF
super że wiesz lepiej co ja jem :) ale mój naleśnik to 2 jaja + mąka żytnia + mleko roślinne, zero tłuszczu :) mój dżem to owoce ugotowane zmiksowane i troszeczkę do smaku posłodzone xilitolem :) makaron jest pełnoziarnisty :) dlaczego zakładasz z góry że jest biały? i nie jestem ciągle głodna :) jem 4 posiłki w ciągu dnia i mi to wystarcza. nie oceniaj innych, jak ich nie znasz osobiście :) i to jest mój zdrowy styl życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa IF
nie podoba Ci się moja dieta, i moje podejście? do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz kompleksy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Lbl
a Wy to w ogóle nie umiecie się wspierać tylko wytykać sobie błędy.. nie ważne co dziewczyna robi, ważne że jest zdeterminowana i zmotywowana, czyż nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa IF
1.09.2016 ś: omlet z chia i bananem 2ś: lody waniliowe spacer 2 godziny o: 3 kotlety sojowe, fasolka szparagowa p: herbata malinowa zadowolona jestem z dnia dzisiejszego :) a o 17:30 będzie omlet z serkiem wiejskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadamy za miesiąc... Te banany codziennie zrozumialabym gdybyś ostro trenowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa IF
jaki upierdliwy ktoś :D tak bardzo martwisz się o moje zdrowie? brak własnego życia osobistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa IF
poranna waga 102.2 dziś 3 godziny latania po mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemka@ ja robilam ifa przez pol roku. to plus zdrowa dieta- zero cukru/ jedynie ksylitol i erytrol/ ciemne pueczywo (ogarniczylam ) warzywa owoce straczki, chude mieso i -20kg w jakies 5.5mies....gdzie najadlam sie do syta... oststnio odpusvilam ifa i zaczelam jesc slodycze...waga stoi.... ale ... chyba ruszam od poczatku.... jeszcze 3 kilo ptrzebuje. wiem ze sie da:) trzymam za Ciebie kciuki:) ps. tez jadlam codziennie banany- do omleya albo owsianki...chudnie sie hehe promiss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa IF
bilans z dn. 3.09.2016 10 2 parówki, chleb z masłem, keczup 11:50 kawa z mleko i ciasto 14:30 ziemniaki, kotlet, mizeria 16:00 kawa z mleko, ciasto 18:00 msza 19:00 2 kubki herbaty bez cuktu 21:00 inka czarna bez cukru niedziela. bilans: 9:30 brzoskwinie z działki z cynamonem i orzechami, zielona herbata 11:00 u babci kawa z mleko, jerzyny 13:30 fasolka szparagowa z jogurtem nat, i pierś z kurczaka. 15:00 kawa z mlekiem, kawałek ciasta 17:40 us z gruszki i mleka sojowego z pł. ows. 102.2 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa IF
bilans: 9:30 2 pomidorki, 1/2 kawałka jabłecznika, herbata 13:30 rosół z makaronem, ciasto z kremem, kawa z mlekiem, 500 ml wody z cytryną 15:50 ryż brązowy na mleku ze śliwkami i brzoskwiniami (bez cukru) i tu chciałabym już nic nie jeść, tylko pić wodę, herbatę czy inkę. zobaczymy.. :) no a jak będę bardzo głodna to o 17:30 ostatni posiłek jak zawsze. (ostatnio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta msza to jako posiłek ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z******tą żywienie z parowkami i ciastkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a waga stoi jak stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość003938
Ty Gosciowka IF SAM CUKIER !!!! po co jestes taka chamska dla innych jesli Ci napisza swoja opinie? jesli cie to nie interesuje nie wypisuj glupich 'diet' bo to nawet obok diety nie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uom

Hmm sprawdze czy ta metoda działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suga(r)

Jeśli ktoś tutaj będzie jeszcze za trzy tygodnie, to do Was dołączę 🙂

Planuje być na IF 16/8 od 20.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×