Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szalona Szalotka

DIETA CEBULOWA kto ze mną??

Polecane posty

Gość Szalona Szalotka

Słyszałyście o diecie cebulowej? Moja kuzynka ze Stanów Zjednoczonych ją stosowała i schudła w 6 tygodni 12 kilo!! Polega ona na tym, że można jeść WSZYSTKO, ale do każdego posiłku trzeba podać surową cebulę (ważne aby była ona surowa, ponieważ obrubka termiczna niweluje jej odchudzające właściwości)/ Przy okazji zawiera ona dużo antyoksydantów, które zapobiegają starzeniu ;) Dziewczyny, od dzisiaj zaczynam, kto się dołączy?? Będziemy razem się wspierać, piszmy tutaj swoje jadłospisy. Zaczynam od swojego dzisiejszego: ŚNIADANIE - kanapki z razowego chleba z masłem, serem i cebulą DRUGIE ŚNIADANIE - mała szalotka i pomidor (mmm) OBIAD - zupa cebulowa okraszona cebulą w piórach PODWIECZOREK - twarożek grani ze szczypiorkiem i cebulą KOLACJA - jajecznica z kiełbaską i cebulą na masełku od zaprzyjaźnionego rolnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona Szalotka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona Szalotka
Naprawdę NIKT nie próbował tej tej diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz o niej słyszę, a raczej czytam. Jest mały problem, trzeba się oprócz cebuli zaopatrzyć w tonę natki pietruszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona Szalotka
A czemu natka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natka to do c zosnku zeby nie smierdzialo , ale do cebuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta natka jest bardzo zdrowa i n ie zaszkodzila nikomu , a jest przy odchudzaniu bardzo dobra - same witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritaaaa
na tej diecie chudnei sie od 0,5 do 1 kg tygodniowo, nalezy ograniczyc tluszcze i weglowodany , ja kiedys probowalam jej, 2 dniowe menu Dieta cebulowa: jadłospis. Dzień 1 śniadanie: grahamka, 2 łyżeczki twarożku, 2 plasterki pomidora, 1 plasterek cebuli białej, szklanka herbaty ziołowej bez cukru II śniadanie: jabłko obiad: francuska zupa cebulowa (250 ml) podwieczorek: sałatka z czosnkiem i ananasem (150 g) kolacja: sałatka z pora, jajek, ugotowanej piersi kurczaka i kukurydzy (100 g) Dieta cebulowa: jadłospis. Dzień 2 śniadanie: kromka chleba chrupkiego, twarożek z kawałkami pora, 3 plasterki ogórka II śniadanie: 1 cebularz obiad: ugotowana pierś z kurczaka (150 g) w sosie czosnkowym podwieczorek: sałatka z pomidorami, czerwoną cebulą i zielonymi oliwkami (100 g) kolacja: zupa cebulowo-jabłkowa z musztardą (200 ml)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritaaaa
cebula, czosnek, por, szczypiorek, dymka, , tez nalezy do cebulowatych wiec mozna to i to na 4 z 5 posilkow jemy te cebulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona Szalotka
A po 18 jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie ejstem na tej diecie , tak wpislam opis ja jestem na mz , i jem 3 godz przed spaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×