Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dieta ubogoresztkowa co można jeść

Polecane posty

Gość gość

Szukam kogos kto stosuje ta dieta .Choruje na wrzodziejace zapalenie jelita grubego i musze stosować dietę ubogoresztkowa niestety nie przepadam za mięsem gotowanym zastanawiam się czy w grę wchodzi grillowane?czy mogę jeść owoce cytrusowe tzn .pomarańcze ,greipfruty .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubogoresztkowa to niskowęglowodanowa. Poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błonnik zbożowy ci to zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze nie wiedzą co jest przyczyną mówią ze to choroba autoimulogiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W diecie ubogoresztkowej chodzi o zmniejszenie ilości blonnika,mięso chude głównie drób indyk królik itp.....grillowane moim zdaniem może być nie wiem co do cytrusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytrusy działają drażniąco na błony śluzowe również jelit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla ciebie chlebek pełnoziarnisty, kasze, płatki, makarony ciemne. Jak bułeczka to pszenna! Pamiętaj bo pogorszysz.A mądrzej byłoby zainteresować się paleodietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj ze to to samo co dieta niskoweglawodanowa-nie możesz jesc tłustego,orzechów ,słonecznika ,mararony,ryz ugotowane na miękko jajko na miękko.....jak znajde czas to napisze cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lekarz powiedział że ubogoresztkowo a nie powiedział jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko łagodne, żadnych mocnych przypraw, wędlin z glutaminianem, pieczone i gotowane w domu, żadnych ziaren. Wszystko jedzone pomału i przeżute. Warzywa duszone lub gotowane. Odpadają kiszonki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
google i jedziesz a nie zadawać dziecinne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wypisie ze szpitala napisali ze dieta ubogoresztkowa i tyle....a w internecie szukałam ale tam produkty do spożycia to tylko kilka rzeczy wymienione wiec pytam na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najmniej rzeczy przetworzonych zero konserw ,alkoholu ,mocnej herbaty regularne posiłki i dobrze robi regularny sport np.spacery jazda na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takim paskudnym problemie warto się tez wspomóc preparatem inesta, maślan sodu w nim zawarty bardzo dobrze sobie radzi z takimi dolegliwościami i przywraca perystaltykę jelit. U mnie w rodzinie kuzynka stosowała, i naprawdę jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×