Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość

już nie daję rady...żadna dieta nie działa, a ja tyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej żreć dieta MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
y skakac po fifroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za radę, niezrozumiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie schudnę, te diety mnie osłabiają, wykańczają, po normalnym dietetycznym obiedzie zjadłam rybę w pomidorach i cala czekoladę...a już byłam po deserze...nie mozliwe jest schudnąć na niskim indexie + mordercze treningi, organizm się domaga energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie spasles jak nie powiem co a do mnie sie przyp*****lasz? nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.05 co on taki cienki :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćióweczka
zwróc tez uwage jaka wode pijesz, niektóe moga wzmagac apetyt. Ja wybieram wode o pH powyzej 7 np veroni hydartion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zaczyna sie w głowie, jak jesz czekoladę to znaczy ze psychicznie nie jesteś gotowa, gdybys sie zakochała to w dwa miesiące nosiłaby rozmiar 38/40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co zakochiwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę r 40, a chcę 38 i tu mam problem zakochała, chyba w jarku impotencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosze 36 a powinnam miec 34. w cyckach 88 cm to powinnam miec 82cm. wojtkowi nie staje lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
Może woda Ci się zbiera? Ile wody pijesz w ciągu dnia? Nie za mało? Może Twój organizm ją oszczędza i magazynuje? I jaką wodę? Jak już zostało powiedziane, ph około 7,4 jest najlepsze, najbardziej zbliżone do naszej krwi, więc najlepiej nawadnia. Ja zaczęłam pić regularnie 2 litry wody to praktycznie z dnia na dzień (niecałe 2 tygodnie) zeszły mi 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz masz problem z tarczycą/hormonami? Myślę, że to bardzo istotne, żeby to sprawdzić, a jeżeli tu jest wszystko okej to musisz gdzieś popełniac błąd krytyczny - na przykład nie ruszasz się, ćwiczenia serio wiele dają! może potrzebujesz czegoś co wypełni ci żołądek bo na przykład jesz zbyt duże posiłki? jagody acai są na to dobre.. noo albo powinnaś jeść nie tylko mniejsze ale częsciej. no i dziewczyny mają rację, że duuużo wody i owoców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również stosowałam Foreverslim ale taki spadek wagi w miesiąc jest chyba mało prawdopodobny no chyba że nic więcej się nie je tylko przez miesiąc łyka się same tabletki.Mi udało się schudnąć z pomocą Foreverslimu 10 kg w trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów. Więcej pisałem na blogu w temacie http://fitnesowiec.pl/jak-schudnac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zainwestowałam w pełnowartościowe niskokaloryczne zamienniki posiłków firmy Herbalife i nie żałuję. Słyszałam od koleżanki, że efekty są i się nie zawiodłam. Produkty można znaleźć tu http://www.sklepdiety.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jak dla wielu innych ludzi skuteczny okazał się Foreverslim.Spokojnie mogę powiedzieć że dzięki niemu znowu poczułam się atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekkqaz
Jak dla mnie to najlepiej zaufać specjalistom. Ja korzystałam z serwisu vitalia tutaj http://artezo.pl/vitalia-pl znalazłam jakieś opinie na jego temat ale naprawdę polecam i pomógł i opinie też ma niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łynia
Z tego co wiem to najważniejsze jest aby dobrze rozłozyć wysiłek i kalorie tak aby najwięcej ćwiczyc wtedy kiedy palimy tłuszcz a nie cukier. czasem dobrze jest się czymś wspomagać, ja pomagałam sobie jagodami acai, wspomagały metabolizm i regenerowały organizm po wysiłku fizycznym. Wiem po sobie , ze jak się chce to można zrobić ładną formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola89
Jagody acai są super, ale podobno nie mozna z nimi przesadzać :P a woda jaką wodę ? czytałam opinie ze najlepiej taka z pH powyżej 7. Znalazłam tylko veroni hydration

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kaloriami to chodzi o to, zeby nie przyjmować ich wiecej niz jestesmy w stanie spalic w ciagu dnia i tyle, wodę potwierdzam, że ph powinno być powyżej 7 a co do jagod acai to pierwsze słyszę ale moze rzeczywiście działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waiola
Tak, tak Veroni Hydration ma dokładnie pH 7,4 i to jest idealnie dla przyswajalności bo pH krwi to 7,35-7,45. Inni producenci raczej nie podają, ja przynajmniej nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noorma
Ja próbowałam acai, ale alko kupiłam jakieś niewłaściwie, albo nie pomagały zupełnie. Może i rzeczywiście sa zdrowe, ale nie zauważyłam działania odchudzającego. Co do odchudzania, to zdecydowanie tylko dieta + ćwiczenia. No i to regularne picie wody, o którym już wspomniano. Ja piłam bardzo mało, więc woda mi się zatrzymywała, to było ładnych parę kilogramów, jak się później okazało. Teraz już wodę mam zawsze przy sobie i piję regularnie 2 litry dziennie. Nawet zamiast kawy ostatnio wolę wypic wodę z naturalną kofeiną, też veroni zresztą. Pobudza jak kawa, a jest zdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwyedek
Rozwiąż zagadkę i wygraj jeden z 5 Iphone 7 http://tyi4.pl/r/rbJIphone7 Chciałbyś wygrać najnowszego Iphona 7 ? Nie ma nic prostszego, wystarczy że rozwiążesz naszą zagadkę w jak najkrótszym czasie. Do wygrania jest 5 telefonów Iphone 7 najnowszej generacji. Sprawdź czy dasz radę rozwiązać naszą zagadkę. Podejmij nasze wyzwanie. DO WYGRANIA 5 SZTUK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma diety cud. Najlepiej stopniowo wykluczać z naszej diety słodycze, białe pieczywo itd. Jeść regularnie, mniej a częściej. I co najważniejsze pić dużo wody! Wydaje się to oklepane ale na prawdę pomaga. Ja pije dużo zielonej Piwniczanki, ze względu na jej smak i skład oraz zielone herbaty wieczorami. No i nie da się schudnąć siedząc tylko, ruch jest bardzo wazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Na utrzymanie właściwej sylwetki i skuteczne odchudzanie pomaga opracowanie kompleksowego planu. Szybkie działania oraz krótkotrwałe diety nie przynoszą zamierzonych efektów. Poza tym narażamy się na przybranie na wadze i możemy pozbawić organizm niezbędnych składników. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Wszystkim, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na podobne pytania, zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Z kolei osoby, które chcą zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie, zachęcam do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie: czy lepiej sprawdzasz się w sportach siłowych czy wytrzymałościowych, w jakich dyscyplinach masz największe szanse odnieść sukces, które produkty są najlepszym źródłem witamin, czy też jak skutecznie łagodzić problemy związane z cerą i zdrowym wyglądem skóry. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×