Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie pytam

Jaką powinno się mieć wagę przy wzroscie 162 cm?

Polecane posty

Gość tak sobie pytam

Taką najwyższą z możliwych. Biorąc pod uwagę fakt ze nie ma się drobnych kości i drobnej budowy ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki29
waga idealna, teoretycznie to 52 kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie pytam
w BMI wychodzi ze przy 65 juz nie mam nadwagi a 48 to za mało więc 52 to mało chyba? Oczywiście dążę do najniższej możliwej ale myślicie ze przy 62 już będę mogla powiedzieć o sobie ze jestem normalna a nie spasiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghhghh
62 kg? to chyba troche duzo. ja tez mam tylke wzrostu co Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam mysle ze ...
Optymalnie 55-57kg i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 163 cm i waga mi oscyluje w granicach 59-62 i uważam, że jestem bardzo apetyczna. Przy 52 kg wyglądałabym jak 12-latka, a nie kobieta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghhghh
ja mam 162 i waze 49-52 i wcale nie wygladam ja 12 latka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie pytam
Dziękuję Wam bardzo. Dążę do 49-50 kg i wierzę że to osiągnę, ale wszyscy mi mówią ze dobrze wyglądam i nie powinnam się odchudzać, a ważę 65. Noszę rozmiar 38. Według ludzi to odpowiednia waga ale ja czuję się źle. Mam wrażenie ze inaczej mnie widza inni a inaczej ja sama bo jak patrzę na fotkę to widzę zupełnie normalną osobę a jak w lustro to spasionego tucznika. Zastanawiam się ostatnio czy ja nie mam problemu z akceptacją siebie i jakiś zaburzeń na tym tle czy faktycznie mam racje, ale uwierdzilyście mnie w tym ze to ja mam racje i ważę za dużo i to sporo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że możesz ważyć np. 55 kg i wyglądać gorzej niż przy np. 60kg. Dlaczego? tłuszcz jest lekki w porównaniu do mięśni. Jeśli masz bardzo wysportowaną sylwetkę i dużo mięśni a mało tłuszczu to możesz wyglądać szczuplej niż np. przy 55 kg jeśli w ogólne nie będziesz się ruszać - będziesz mieć za dużo tkanki tłuszczowej a za mało mięśni. Waga zależy od wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka owocówka
może nie jesteś spasiona ale pewnie taka "przy kości". Więc z grubsza ujdzie ale lepiej byłoby mniej. Mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka owocówka
a co do tej wagi to jest fakt. nie zawsze jest to miarodajnie. jeden przy 50 kg wygląda jak patyk- inny w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie pytam
Przy kości i to sporo zwłaszcza uda. Nie mogę na nie patrzeć. Mam 27 lat wiec już nie młoda jestem i zdecydowanie nie wysportowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65 kg to trochę za dużo. Może warto schudnąć do 58 - 60 kg aby nie zachwiać równowagi w organizmie . odchudzanie to stopniowy proces. 48 kg to malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie też wzięłam się w garść. Jakiś czas temu ważyłam koło 49-50- to było za mało. teraz celuję w 53 ale i 55 mnie zadowoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghhghh
dobrze, ze ja od zawsze bylam przyzwyczajona do cwiczen i ruchu, wrecz jest to dla mnie przyjemnosc. dlatego nie rozumiem jak mozna nic nie robic, nie cwiczyc a pozniej narzekac, niedosc, ze przez to ma sie lepsze samopoczucie, nie musialabys zakladac tego watku bo wygladalabys idealnie to i na przyszlosc fajnie sie to odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz 27 lat to nie jesteś już nastolatką i przy 48 - 50 będziesz wyglądać jak szczypior ( wiem co mówię bo ważę 50 i chcę przytyć ) . Warto zrzucić 5 - 7 kg i zacząć się ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie pytam
Wiesz ja mam 4 malutkich dzieci więc prawie nie usiądę przez cały dzień na pupie. A wieczorem to muszę tabletki przeciwbólowe łykać tak mnie wszystko boli. Teraz pisze z doskoku z jednym na kolanach, reszta się bawi. Ruchu mam sporo, oj nawet za dużo tylko to nie są takie typowe ćwiczenia. Ważyłam 113 kg schudłam do 65 dzięki diecie i moim dzieciom ale chcę jeszcze zrzucić bo czuję ze ważę nadal za dużo. Brakuje mi się z przed ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat i 162cm wzrost warze 48 kg i chce schudnąć do 44/45kg wtedy będę się czuć ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOliwia
Ja mam 13 lat i 164. Wysoka :P Najchudsza to ja nie jestem, ale waże 61 i moja lekarka mówi, że pomiędzy 60-64 jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koło 54-55 jakbyś ważyła to byłoby chyba w sam raz... Zależy też jak ty się czujesz w takiej wadze jak masz teraz... jeśli ok, to zostań tak i nie przejmuj się opinią otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45-49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 162 i 42kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 162 i waze 61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×