Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spring_Girl

Kto zaczyna od 1 maja? MŻ i ćwiczenia

Polecane posty

Gość Spring_Girl

Jak w temacie. Mam dość diet i zakazów. Może po prostu mniej jeść i więcej ćwiczyć. Walczę od lat , ale ciągle wierzę, że uda mi się dojść do wagi i kondycji, z której będę zadowolona. Zaczęłąm regularnie cwiczyć już jakiś czas temu (bieganie, gimnastyka), a od 5 dni robie 30 days shred Jillian Michaels. Niestety gorzej z dietą ....... Właśnie się napakowałam kasztankami i tiki-takami ...... masakra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez start od jutra. Do zrzucenia 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spring_Girl
Super gościu :-) Ja bym chciała ok 6 - 7 kg. Ostatnio waga mi się waha w granicach 60 - 63 kg, ale nie wiem ile będzie jutro po dzisiejszyb objadaniu :-) Jakis czas temu było juz na chwile 59,5 kg (po 8-dniowej diecie sokowej), ale waga błyskawicznie wróciła. Testowałam juz rozmaite diety - działają, ale dobijają mnie zakazy - a to nie wolno owoców, a to tłuszczów, a to surowych marchewek, albo chleba nawet razowego - mogę wytrzymac tydzień czy dwa i waga faktycznie leci, ale je chcę zmienić nawyki na zdrowe na całe życie, a nie na 2 tygodnie - a całe życie nie da się przelecieć na zakazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×