Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata44

Linea 40 plus

Polecane posty

Gość Beata44

Witam, od dłuższego czasu próbuje schudnąć, jednak bezskutecznie. Obawiam się, że wynika to z mojego wieku (44 lata). Rozważam zakup Linei40+, której reklamę widziałam kilka dni temu. Chcę schudnąć, ale nie chcę, żeby odbiło się to na mojej skórze – nie chcę wyglądać jak pomarszczony owoc. Ktoś stosował ten produkt? Polecacie? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara a głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze działa
Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że Linea działa, brałam 2 miesiące i schudłam 3kg – jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa na kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ni_na
dla mnie w porządku – skład naturalny, wyciągi roślinne i chrom, nie trujesz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestolatki
cześć kobietki, tez jestem po 40 i zainteresowalam sie ta linea, napiszcie jeszcze o niej cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiloZofia
reklamę też widziałam i zaintrygowalam sie tez, ze ta linea nie tylko pomaga schudnac, ale tez dba przy tym o skore. Czy ktoś może coś więcej na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płacz Ewka
To by było dobre rozwiazanie .Dajcie znać, też jestem ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucynaPo40
kupiłam dzisiaj – dam znać jakie efekty w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa konfitura
Chyba też się skuszę. Planuję wakacje nad morzem – chyba warto zrzucić kilka kg i nie straszyć boczkami na plaży:) Też jestem ciekawa wpływu tych tabletek na wygląd skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena43
a ja się boję, że jak schudnę, to stan mojej skóry na tym ucierpi również i będę pomarszczona. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka Kraków
Racja, jak się jest młodym to nie ma się co bać o skórę, gdy się chudnie, ale z wiekiem jest coraz gorzej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta200
Czy ktoś stosuje tę Lineę 40+ i może coś o niej powiedzieć? Ciekawa jestem jej wpływu na stan skóry w czasie odchudzania, o którym piszecie – opis działania wygląda obiecująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jak wam idzie odchudzanie z Linea40 plus? Pytam bo mnie zawiodły.. Miałam efekt jojo ale mojej siostrze akurat te tabletki pomogły. Chyba wiele zależy od organizmu.. Przerzuciłam się na African Mango, w zasadzie biorę je 2 tygodnie a kupiłam je online u producenta ( http://po.st/AfricanMango ) tak się własnie zastanawiam, czy ktoś bierze inne tabletki niż Linea? Macie inne doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa z dyni
ta linea zadaje się być dobrze przemyslana, poczytałam o niej i wlasnie jest skierowana do kobiet 40+, które chcą schudnąć, czyli do miedzy innymi do mnie ;) kupię, przetestuję i dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina45
Chyba też wypróbuje tę lineę…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kropka
pewnie trzeba systematycznie i konsekwentnie pobrać, żeby były efekty:) oprócz wrażeń na temat odchudzania – jestem tez ciekawa wygladu skory – zwrocie uwage jak wyglada przy braniu Linei. Będę wdzieczna jak napiszecie swoje opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma_Roma
A widziałaś ktoś reklamę? Co o niej sądzicie? Moim zdaniem fajny pomysl z ta sukienka na manekinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka b
I co? Stosuje ktoś ta Linee i może coś o niej napisać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alantolina
no, pomysłowo z tym manekinem zrobili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu edi, i na co się truć tym gównem całym amerykańskim??? bierzcie przykład z edity górniak.... naturalna piękna kobieta ponętna seksowna.... i nie potrzebuje żadnych multi kulti gargamelów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×