Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguska1234

Najlepsza ochrona skóry na lato

Polecane posty

Gość Aguska1234

Hej , już od dłuższego czasu pojawiają się coraz to cieplejsze dni , jednak nasza skóra narażona jest na promienie słoneczne. Postanowiłam założyć ten wątek bo zaczęłam stosować rewelacyjny suplement Class A Collagen Noble Health który działa ochronnie na skórę . Polecam każdemu nie ma mowy o podrażnieniach po opalaniu zdecydowanie nawilża i poprawia kondycję . A czy wy stosowałyście coś żeby od środka poprawić kondycję skóry ? Czekam na wasze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą skóra zupełnie inaczej wygląda latem . Stosuje wyłącznie kremy z filtrem i nie jestem zbyt zadowolona ,bo poprostu nie ma żadnego efektu opalenizny :( Jestem po prostu biała jak ściana z chęcią sięgnę po produkt Class A Collagen ,bo czego się nie robi dlatego żeby być piękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jedyne co stosowałam to Skrzypovite ale efekty mało widoczne bardzo długo trzeba stosować ,żeby cos się zaczeło dziać . Natomiast ostatnio czytałam artykuł na temat Class A Collagen tutaj przekierowanie http://polki.pl/we-dwoje/mam;skore;mieszana,komentarz,35333.html?k=229526 Bardzo ciekawy i rzeczywiście coś w tym musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo stosowałaś ten Class A Collagen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej stosować przez 3 miesiące z dawkowaniem 4 tabletki dziennie . Najszybciej będą widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe,nie ma to jak samemu ze soba sobie pogadac :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez o tym pomyślalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak sama ze sobą gada, to dobrze mówi :))) A tak szczerze to znam ta markę, faktycznie ten Class A Collagen to fajny produkt, przynajmniej działa, a nie jaki inne s**ty, które stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuję oleje, głównie migdałowy żadnych tabletek! jeśli już coś do jedzenia, to morele i na skórę też są ŚWIETNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochrona przed słońcem to nie tylko stosowanie preparatów z filtrami na plaży, ale też na co dzień, pod makijaż. Ważne jest również, aby nie przeciążać naszej cery – warto pamiętać o nakładaniu jak najmniejszej ilości kosmetyków o jak najlżejszej konsystencji. To istotne zwłaszcza w przypadku skóry mieszanej, skłonnej do przetłuszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko to sama chemia, lepiej olejek kokosowy biała koszulkę i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguska1234
Dlatego warto zwrócić uwagę na składy na bazie naturalnych składników wiadomo lepiej się wchłaniają :D wiec ten Class A Collagen można spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×