Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toffilinka

Odchudzanie lato 2015

Polecane posty

Gość toffilinka

Hej! Szukam towarzyszek do walki ze zbędnymi kilogramami:) Aktualna moja waga 84kg ( 6tyg temu było 90kg) i mam "apetyt" na lepszy wynik:D Dołączy się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość elka
ja mpge dolaczyc mam jakies 8 kg za duzo , tylko jaka dieta? jeszcze nie wiem, a ty jaka masz zamiar zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffilinka
Ja odchudzam się u dietetyka, dieta 1200kcal+ zaczęłam chodzić na siłownię. Z trudem ruszyłam się z "kanapy", ale jak zaczęłam ćwiczyć to trudno mi zrobić przerwę:) Podstawą jest regularne jedzenie i odrzucenie słodyczy. Ja w swojej diecie mam np.sporo makaronu, którego podobno nie wolno. Wszystko w racjonalnych ilościach:) Marzy mi się spadek do 70kg. Nie poddajemy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chce schudnąć do wakacji. Niestety nie mam za bardzo czasu gotowac dlatego zdecydowałam się na catering dietetyczny http://www.salmix.pl/. Maja gotowe zestawy o okreslonej wartości kalorycznej, moja kolezanka schudla 7 kg w 2 miesiace jedząc te posilki. Chce powtórzyć jej sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teka2
proponuję Państwu moją skuteczna dietę . Ja w przeciągu 1,5 miesiąca schudłem 13 kg i naprawdę uwierzcie mi Państwo nie trzeba uprawiać żadnej wycieńczającej gimnastyki ,wystarczy jedynie jeść to co zalecę i macie kłopot z głowy,najważniejsze jest to ,że dzięki takiej diecie nie uszczuplacie swoich funduszy./ i nie namawiam na coś niebywałego, żadnych cudów/ polecam się ,chętnie pomogę , Zainteresowanych zapraszam na mojego e-maila cemkor-torun@wp.pl, pozdrawiam KT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka0209800
witam wszystkich ;) przyznam ze spodziewałam sie wiekszej ilosci osób w walce zkilogramami ;) startuje od jutra z balastem ok 30kg mam teraz ok 83 :( pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chętnie dołącze.Chce zrzucić jakieś 8 kg. Od dwóch dni biegam i jem mniej dodatkowo wykluczyłam słodycze i fast foody i pije między posiłkami a nie w trakcie.Przerwy między posiłkami 3.5-4 godziny. Nie zależy mi aby schudnac tyle w miesiąc czy jakoś bardzo szybko. Jak schudne do lata lipiec sierpień chociaż połowę to i tak będę zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam się trzymacie dajecie radę? :-) ja dziś się ważyłam jest 60 kg. może będę się podpisywac jakoś na końcu by było wiadomo kto pisze. Mój wczorajszy post to ten wyżej. MARYSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze bieganko zaliczone :) MARYSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyskaj wymarzona sylwetkę! jestem trenerem personalnym, Pomogę schudnąć telefonicznie i mailowo uloze dietę ( szybka w przygotowaniu) i trening , zapewnie wsparcie i niezbedna do uzyskania celu motywacje. Na terenie Białegostoku mogę poprowadzic trening osobiscie , zapraszam, zadzwoń i dowiedz się więcej na 502329937.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerbamarket com
Jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie prawidłowej sylwetki jest regularne picie yerba mate! W Ameryce południowej już dawno to wiedzą i dlatego w takich krajach jak Paragwaj, Argentyna czy Brazylia, yerba mate jest naparem narodowym. Yerba poprawia perystaltyke jelit, poprawia trawienie, dostarcza antyoksydantów, mikroelementów, magnezu i witamin. Samo zdrowie, pocam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agniecha
Witam. Może i ja się dołączę :-), wprawdzie najgorsze mam już poza sobą ale od Was mogę sie jeszcze coś ciekawego dowiedzieć. Też odchudzalam się z dietetykiem i zgubilam 20kg. Warto, fajnie człowiek się czuje w nowej "JA". Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że zaczęłm sobie za bardzo pozwalac na słodycze i teraz muszę zgubic jakieś 2kg.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Ja swoja walkę o dobry wygląd rozpoczęłam ponad miesiąc temu i powiem jedno, opłacało się popracować nad sobą :D Biegałam regularnie, zmieniłam pory posiłków i ich skład na zdrowszy a do tego wszystkiego miesiąc brałam therm line fast jako suplementacje.. ;) Za tydzień jadę na wakacje do Chorwacji i czuje się świetnie, przez ten cały okres zrzuciłam ponad 6 kg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O tylko dieta i większa aktywność fizyczna? :O chciałabym mieć w takim razie taką przemianę materii jak Ty... Mi niestety nie pomagało wykonywanie takich "prostych" czynności. Musiałam się zdecydować na zabieg. Jednakże zabieg za pomocą Med 2 Contour http://www.beautymedica.pl/zabiegi/med2contour/ był na tyle bezinwazyjny i bezbolesny, że mogę go polecić każdej z dziewczyn. Jeśli chodzi o efekty, to moja tkanka tłuszczowa oraz cellulit uległy znacznej poprawie. W końcu zaczynam podobać się sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka mówiła mi o tabletkach slimcea. Zamówiłam. Jak dla mnie rewelacja. Najlepsze jest hamowanie łaknienia. Mogę jeść tylko to co wymaga mój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurama
Ja od 3 tygodni stosuję Therm Line fast ,do tego lekka dieta i rowerkiem do pracy, zgubiłam 7kg.To jest najlepsze że lekko się czuję i mam ochotę na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadziulek
a ja schudłem w ciągu 1,5 miesiąca 13 kg przy zastosowaniu diety cud własnej receptury pozdrawiam Tadeusz tadeuszkorsak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam Foreverslim i zaczelam stosować i jestem zadowolona, tabletki maja dzialac powoli i nie powodowac efektu jojo, co jest ich najwieksza zaleta moge jesc normalnie, byle tylko wypic tabletke przed jedzeniem bo ona wysysa niepotrzebne tluszcze z jedzenia i przez to sie nie tyje. Podoba mi sie to i wierze ze za jakis czas bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×