Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majakowicz Agata

Odchudzanie przed wakacjami

Polecane posty

Gość Majakowicz Agata

Już po świętach... z koleżanką, wspólnie chcemy zacząć się odchudzać i mieć super figurę na wakacje... Na allegro znalazłyśmy ciekawą moim zdaniem ofertę na Foreverslim. Przeliczyłyśmy, że kupując 4 opakowanie w promocji i dokupując kolejne 2 też w promocji uzyskamy najlepszą cenę i będziemy mieć po 3 opakowania, tak jak chcemy. Co myślicie o tym sposobie by mieć na lato super figurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś z therm line fast ? To bardzo dobry suplement , który wspomaga spalanie tłuszczu , usuwają toksyny z organizmu. Ja sama z 4 tygodnie schudłam 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu i ja dla siebie znalazłam odpowiednie działające tabletki.Foreverslim w bardzo krótkim czasie poradziła sobie u mnie z 12kg nadwagi.Do dzisiaj jem zdrowo i nie tyję a bałam się tego strasznie że mimo tego że schudłam to po jakimś czasie znowu przytyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby naprawde schudnac trzeba zmienic nawyki i zaczac trenowac. Dodatkowo można wesprzec się np. spalaczami z http://www.elitesportfood.pl/#start Same pseudo odchudzające tabletki nic nie daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŻaneta
U mnie również Foreverslim uporał się z niechcianymi kilogramami.I coś w tym jest że nawet po skończeniu odchudzania wspomaganego Foreverslimem nie ma się ochoty na słodycze.Przynajmniej u mnie tak to działa a byłam kiedyś nałogowa czekoholiczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela369
Zamiast wydawać z koleżanką kasę na produkty, który i tak Wam w niczym nie pomogą polecam raczej zainwestować w poradę u dobrego dietetyka, który poradzi Wam co i jak jeść żeby trwale schudnąć i nie wrócić do poprzedniej wagi. Polecam Wam Panią Olę, która dużo pracuje z młodzieżą, napiszcie do niej, na pewno Wam pomoże: hh-life@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkalila
do wakacyjnych wyjazdów jest jeszcze trochę czasu więc można na spokojnie o siebie zadbać :) ja od miesiąca ćwiczę na siłowni, głównie bieżnia, rowerek itp. ale najważniejsze że mam ****** że chcę o siebie zadbać!! w domu zmieniłam to jak gotuję, zdecydowanie lżej teraz jest, zdrowiej, bardziej wartościowo!! czekam teraz na paczkę z moim naturalnym wspomagaczem z zielonej kawy bo zamówiłam tabletki IQGreen i zobaczymy jakie będą efekty jak to wszystko połączę ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo piekna 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczne tabletki kasia8807@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek_k
Nie jestem przekonana do tych wszystkich suplementów na odchudzanie, bez zmiany diety i ćwiczeń raczej się nie obejdzie. Jedyne suplementy, o jakich można pomyśleć przy intensywnej aktywności to te z białkiem, jeśli zależy nam na fajnym wyrzeźbieniu mięśni. Ja wprawdzie nie stosuję, ale koleżanka jest bardzo aktywną osobą i kupuje odżywki białkowe tutaj http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html?p=5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEliza
Odchudzanie przed wakacjami warto zacząć od ustalenia diety (wybranie czegoś odpowiedniego dla siebie i przestrzegania tego)! :) Od siebie dodaję jeszcze porcję ruchu plus młody jęczmień premium w roli suplementacji. Takie połączenie przynosi super rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wielu dostępnych tabletek na rynku Foreverslim jest najlepszy.Wiem co piszę bo zanim trafiłam na Foreverslim to brałam kilka innych i tylko Foreverslim okazała się skuteczny.Mi wystarczyły nie całe trzy miesiące żeby wyglądać tak sam jak wtedy kiedy zdawałam maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka P
Tego suplementu nie znam, ale ja próbowałam z Calominalem i jestem mega zawiedziona. Pierwszy raz się zmobilizowałam, żeby regularnie przyjmować taki środek i efekty są mega słabe :/ 1 kg przy codziennych porannych biegach nie są warte tych pieniędzy, także odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja próbowałam już chyba wszystkiego i nic. Mogę polecić Panią Kasię która ma oryginalny a....x, schudłam już 8 kg i dobrze się czuję kasia8807@vp.pl jak komuś zależy to myślę że powinien spróbować, pozdrawiam i wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna993
Chciałam schudnąć miałam dość już swojego wyglądu, bo ileż można walczyć z wagą i bez rezultatów po prostu już ręce opadały, no ale w końcu koleżanka poleciła właśnie mi suplement,że jej pomógł i bym sama spróbowała pomyślałam sobie czemu nie i tak zakupiłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl i nie rozczarowałam się, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona ;) 1 miesiąc 8kg mniej bez drastycznej diety tylko regularne posiłki i spacer wieczorkiem z koleżanką na ploteczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala901
Po wpisie koleżanki wyżej skusiłam się i zamówiłam sobie również African Mango http://szczupla-kobieta.pl i nie żałuję swojej decyzji;) dzięki niemu zgubiłam 16kg w 2 miesiące jeszcze 8kg i będę ku końcowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Slimunox.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem dobrze sobie radzę na Foreverslimie.Nie myślałam że te tabletki będą takie skuteczne.W pierwszych dwóch tygodniach straciłam dwa kilo a w trzecim 1,5.Zaczyna do mnie pomału docierać że w końcu mi się uda i też będę szczupła jak większość lasek na moim roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcą Panie mieć super figurę na wakacje,to polecam stosowanie suplementu diety IQacai,stosowałem go z dziewczyną,mieliśmy dokładnie taki sam cel,by super wyglądać na wakacje i naprawdę pomógł nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel468
Ja straciłem na wadzę przed wakacjami w prosty sposób,biegałem i stosowałem suplement diety IQacai,w parę tygodni 8 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście stosowałam suplement diety IQacai i nie zamieniłabym go na żaden inny,dzięki niemy straciłam 6 kg w krótkim czasie i to bez większego wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku stosowałam świetny suplement Iqacai, dzięki któremu w ciągu 4 miesięcy udało mi się schudnąć 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×