Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annalisa89

Odchudzić męża

Polecane posty

Gość Annalisa89

Dziewczyny! Poradźcie mi jak odchudzić mojego męża. Po ślubie zaniedbał się i przytył 25 kilo! Żadne prośby i groźby na niego nie działają, a ja przestaję się nim interesować. Kocham go, ale nie mogę być z kimś, kto przestaje mnie pociągać seksualnie. I możecie mnie gnębić i wyzywać, ale ja naprawdę potrzebuję dobrej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nigdy nie schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup dobry pejcz i zacznij go ostro wykorzystywać w łózku, po czym spanie bez kolacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dobrać taką aktywność, żeby mu się podobało... Co z tego, że pójdzie na crossfit jak okaże się zbyt intensywne i się podda :) Może jakiś paintball czy coś? Powyższa propozycja tej nienajgłupsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek na pewno warto popracować nad motywacją - znaleźć formę ćwiczeń, która sprawia przyjemność i stosować urozmaicone treningi. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: http://www.abcfitness.pl/motywacja-do-cwiczen-na-biezni-rowerku-lub-orbitreku-ba26. Być może Twojemu mężowi trudno zmotywować się do ćwiczeń poza domem - więc może zaproponujesz mu siłownię w mieszkaniu? Dobrym sposobem na walkę ze zbędnym tłuszczem jest na przykład bieżnia treningowa Sapphire Soka: http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness-c5/bieznie-c9/bieznia-treningowa-sapphire-sg-1500-soka-p832, która umożliwia uprawianie sportu bez wychodzenia z domu. Ma wygodne rączki, pas z powierzchnią antypoślizgową, wyświetlacz LCD, który pozwala monitorowa wyniki. Dużą wygodą jest możliwość złożenia bieżni do pionu i chowania jej na przykład do szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Jeśli go pokochałaś wcześniej, to po prostu mu pomóż. Może kup jakiś sprzęt do domu i zacznijcie razem ćwiczyć? Wiem, że najgorzej jest rozpocząć aktywność fizyczną, a potem idzie gładko. Zastanów się nad tym, by nabyć rower cardio Assault AirBike. Wiem, że działa on świetnie, a wszystko możesz sprawdzić w http://sportsst.pl/rozwiazania/strefa-funkcjonalna/ Jeśli dobrze zainspirujesz męża, to na pewno o siebie zadba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłke, to koniecznie ! Ja mam swoją fajną w Warszawie. http://papajgym.com/ , wraz z męzem chodzimy na nią z 2-3 razy w tygodniu. Trzymamy się ścisłej diety i dzięki temu nasz tłuszcz znika wraz z potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajon
jak chcesz go odchudzać to dobrze jest jadać co 2,5 maksymalnie 3 godziny i włączyć suplementacje ziołową na redukcje. Takie suplementy są rewelacyjne. Moja siostra jest dietetyczką więc trochę się na tym znam. Najlepszy obecnie jest therm line hydrofast, ma zdrowy ziołowy skład i ten Sinetrol co wspomaga redukcje tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisała jedna moja znajoma, w odchudzaniu męża biorą udział 3 osoby: on sam, żona i dietetyczka. Śmiem twierdzić, że żona ma najwięcej do zrobienia ;) Właśnie odchudzam mojego męża i dzielę się tym doświadczeniem "na żywo" na blogu www.odchudzaniemeza.pl Zapraszam, jeśli kogoś to interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam odchudzanie się w parze. Z mężem od stycznia łącznie zrzuciliśmy prawie 30 kg. Rowerki, spacerki i dietka. My akurat udaliśmy się do NaturHouse, bo to jeden z nielicznych dietetyków w naszej okolicy. GORĄCO POLECAMY. Bardzo miła, profesjonalna współpraca. Dziewczynki zawsze interesowały się nami i motywowały do nieprzestawania. Ja zaczęłam jeszcze teraz ćwiczyć z Chodakowską, no i kilogramy lecą! Bierzcie się za siebie kobitki, bo mąż patrzy jak na nową żonę hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak u Ciebie z jedzeniem i aktywnością fizyczna? Zacznij mu robić jedzenie do pracy mowiac ze robisz sobie i przy okazji mu. Róbcie coś razem spacery basen rower zamiast siedzieć przed tv ;) ale przede wszystkim to on musi zacząć chcieć. Ja zaczęłam bardziej dbać o siebuetroche ćwiczyć i moj mąż zm stwierdzil ze chciałby trochę zrzucić i żebym mu zaczęła robić jedzenie do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie stwierdził czasem żebyś mu tyłek podcierała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×