Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bcone

pomysł na dietetyczny obiad

Polecane posty

mam za soba 2 sniadanie i nie mam pomysłu co moge zjesc na super dietetyczny obiad ma ktos jakis pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodnajakwilk
ugotowalam piers z kurczaka na parze razem z warzywami na patelnie , do tego zmieszalam musztarde z jogurtem naturalnym i zrobilam sos. AA i czerwona herbatka do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodnajakwilk
too late :P pochłonęłam wszystko. ale tak na marginesie - zdrowe jedzenie nie jest gorsze od fast foodow. Po 2 tyg organizm się przyzwyczai. Warta, na prawde warto zmienić swoje nawyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta dietą ale jak to fajnie
czasem sobie zjeść pyszny kawał pizzy, albo czekoladę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodnajakwilk
ależ nie twierdzę , że nie . Czasem mam ochotę na schabowego, ale jednak ochota na batoniki minęła ( mimo , że to kiedyś był mój główny składnik pożywienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem wystarczy nie jeść
słodyczy zupełnie 2-3 tygodnie i mija na nie smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... pół pieczonego kurczaka (tylko żeby skórkę miał chrupiącą), do tego sałatka z brokuła z majonezem :) Wypadałoby chyba sprecyzować o jaki rodzaj diety chodzi, bo w niektórych to i tłusta golonka będzie pasowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A DZIECKO NIE MA KOLEK
OD SŁODYCZY, KÓRE WCIANSZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szminka w kolorze bloody girl
przepraszam że tak off topic, ale SierpniowaMamusiu Twoje dzieci są prześliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak ktos sie odezwal ja mam diete 1000 i spróbuje tego kurczaka w warzywach no bo tylko 1 przepis jest hehe a co do słodyczy to tez przeszła mi na nie ochota i bardzo mnie to cieszy posdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi w ramach zdrowego obiadu smakuje bardzo np. makaron z pesto (najbardziej z czerwonym). Pesto mozna kupic w sklepie, ale mozna też samemu zrobic. I drugi pyszny obiad, to podsmazone na oliwie (albo maśle ghee) brukselki (jak duze to na pół) z pokrojonym porem i to wymieszane z ugotowanym ryzem. mnie ostatnio bardzo smakuje ciemny ryz basmati. Bardzo też lubie po prostu ziemniaki ugotowane w mundurkach na parze (bez soli) i polane oliwą, albo olejem sezamowym, albo kefirem. Ponieważ lubię tez zołądki i serca kurze (choć staram sie nie jesc mięsa), to czasem po prostu gotuję sobie troche serc czy zoładków i zjadam to z surówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xldjvb
ja sie boje z e na 1000 kcal moge nie schudnac jak myslicie? kazdy chudnie na 1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×