Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poradnia Skosztuj Zdrowia Łódź

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy ktoś z was miał okazję współpracować z poradnią dietetyczną Skosztuj Zdrowia? Podobno przyjmuje tam świetna dietetyczka, ale jak jest w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję współpracować :)jakiś czas temu i powiem szczerze, że nigdy nie wierzyłam w skuteczne odchudzanie, bez efekt jojo - a jednak! Zero ukrytych kosztów i do tego odchudzanie ze stałym efektem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w tej poradni z dzieckiem, bo miało problem z wagą ale na szczęście wszystko wróciło do normy plan diety świetnie ułożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody dietetyk, ale bardzo doświadczony pani Aleksandra zna się na dietach jest konkretna i angażuje się w problem pacjenta polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje konsultacja i ułożenie diety ? ktoś może mi udzielić takiej informacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja. Takie diety jak tam Pani dietetyk proponuje można bez problemu samemu sobie ułożyć po spędzeniu kilku nastu minut przed internetem i to za zupełna darmoszkę. Nic trudnego i nie trzeba kończyć studiów a tym bardziej wydawać pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się... Pani Alicja układa taki plan diety, że nie ma porównania do własnego odchudzania mnie bynajmniej się nie udało na własną rękę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam :) sama bym sobie nie poradziła ze swoja nadwagą. Pani Alicja, to super dietetyk i wspaniały człowiek pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za konsultacje i ułożenie diety zapłaciłam 100zł. Mam już 18kg mniej przez niecałe 4 miesiące i jestem mega zadowolona :) A co do odchudzania przy internecie to chudłam maksymalnie 5-7kg i waga wracała z nadwyżką. Moja koleżanka poleciła mi to miejsce. Jest już pół roku po stabilizacji i waga się utrzymuje, więc liczę, że u mnie efektu jojo też nie będzie :) I co ważne nie muszę kupować żadnych cudownych suplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skosztuj Zdrowia, to dobra poradnia dietetyczna, w której podchodzi się do pacjenta z pełną odpowiedzialnością i powagą. Pani Alicja jest zaangażowana i konkretna w działaniu POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradnia Skosztuj Zdrowia spełnia moje oczekiwania. Jestem w trakcie procesu odchudzania. Na razie idzie dobrze. Regularne wizyty w poradni dodają i otuchy i są dla mnie wsparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, miałam okazję przekonać się na własnej skórze jak Pani Alicja profesjonalnie podchodzi do pacjenta jej wiedza, umiejetności są naprawdę dużo warte i dodają wiary w to, że można osiągnąć wymarzoną sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam pani Alicja pomogła w walce z anoreksją córki, jestem bardzo zadowolona,bo efekty są, na razie niewielkie, ale są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no powiem wam, że jestem po konsultacji, jak na razie wrażenia super, fajna babka z tej p. Alicji , uśmiechnięta, sympatyczna, konkretnie podchodzi do sprawy, potrafi wysłuchać, ie patrzy na zegarek , tylko naprawdę potrafi na spokojnie zająć się pacjentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi, czy jest możliwość uzyskania takiej diety online? w sensie, czy mają taką opcję współpracy "e -dietetyk" ? jestem ciekawa i chętna na takie coś niestety nie mieszkam w Łodzi.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to tak! :) właśnie o to chodzi, że mało jest takich poradni, które oferują swoją pomoc na odległość a Skosztuj Zdrowia wychodzi naprzeciw potrzebom innych pacjentów z innych miast ;) nie znam szczegółów, ale wiem, że na pewno mają w ofercie coś takiego, napisz, zadzwoń, dowiedz się więcej na stronie www ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurczę, fajnie!!!na pewno zadzwonię i dowiem się wszystkiego, własnie szukam sprawdzonej poradni, ale łódź nie jest mi bliska, a dojeżdżać mi się nie opłaca, więc mam nadzieję, że taka pomoc online też będzie ciekawym doświadczeniem i pomoże mi schudnąc a z tego co widzę, to wielu pacjentów Skosztuj Zdrowia schudło niesamowicie dużo ja planuję schudnąć około 10 kg, tak żeby na lato wyglądać super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, gdzie dokładnie znajduje sie ta poradnia? chodzi mi o adres chciałabym się tam wybrać osobiście,niżeli dzwonić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyty zawsze umawiane są na konkretną godzinę telefonicznie. To jest nr 531-495-616. A poradnia jest na kościuszki przy zamenhoffa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie, już dzwoniła, jestem umowiona niestety przez ostatni czas przebywałam w Poznaniu , i nie mogłam przyjechać, ale w poniedziałek mam już umówioną wizytę już się nie mogę doczekać mam nadzieje, że też będę zadowolona jak wasza większość i w końcu za jakiś czas również będę mogła pochwalić się wynikami wiem, że sama na diecie będę sobie pozwala na więcej, dlatego muszę mieć kogoś kto będzie mnie wspierał i motywował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam,pani Alicja Olszówka,to wybitny dietetyk wspierający i angażujący się w swoją pracę dzięki Pani Alicji doświadczyłam, jak duże znaczenie ma odpowiednie żywienie i jak wielki wpływ ma na nasze samopoczucie niesamowite, że to wszystko zależy do jedzenia warto zaufać pani Alicji -zna się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy wcześniej nie trafiłam na kogoś tak kompetentnego i życzliwego jak pani Alicja wspaniały dietetyk z doświadczeniem pani Alicja uczy nie tylko zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim walki o swoje marzenia i cele moim zdaniem jest bardzo motywująca i sympatyczna nigdy nie ocenia i nie krytykuje polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest z tą poradnią? czy jest catering dietetyczny? czy po prostu otrzymuje się plan diety i trzeba się do niego dostosować? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania Analiza Składu Ciała, konsultacje i profesjonalne plany diety, ale nie ma cateringu dietetycznego musisz sama na własna rękę przygotowywać dania moim zdaniem to jest lepsze, bo wtedy uczymy się wprowadzania zdrowego jedzenia do swojego życia no i poznajemy nowe przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się przygotowywanie własnych dań ma swoje plusy bez wątpienia wiecie ile ja ostatnio fajnych produktów odkryłam właśnie przez plan diety ze Skosztuj Zdrowia? naprawdę super inspiracja, szczególnie dla osób którzy lubią pichcić coś w kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współpraca z tą poradnią trwa w moim przypadku dopiero miesiąc, ale wierzcie mi , ze jest to dla mnie bardzo pouczający czas, który wykorzystuję maksymalnie i naprawdę wiele się uczę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainwestować w odpowiedni suplement diety - w moim przypadku sprawdził się Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem suplementy nie dadzą takich rezultatów, jak odpowiednio zbilansowana dieta jestem bardzo zadowolona z tej współpracy w poradni Skosztuj Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje wizyta kontrolna w tej poradni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta kontrolna kosztuje 70 zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×