Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Programy odchudzania

Polecane posty

Gość gość

Krótko o mnie: jestem po 2 miesiącach odchudzania. Żadne suplementy ponieważ zdaje sobie sprawę jak one działają, a raczej jak nie działają. Szkoda że późno to zrozumiałam i wydałam na to trochę pieniędzy. 2 miesiące odchudzam się ze swoją dietą. Czyli opracowałam sobie posiłki i staram się tego trzymać. Podstawowe zasady odnośnie posiłków, godzinach po których nie jem węglowodanów, dużo wody, posiłki głównie z pary. Efekty po tym czasie miałam ale nie takie żeby nie szukać czegoś lepszego. Nie wiem, może po prostu nie potrafię dobrze przygotować sobie diety. Jako że specyfiki od których się chudnie siedząc przed TV mnie nie interesują zainteresowałam się dietami najpopularniejszymi w sieci. Dlaczego wierze w dietę? ponieważ dieta musi odchudzić. Nie jest w tym nic magicznego. Szukałam o porównywałam 3 najpopularniejsze. Każda jest atrakcyjna i nie wiem na którą się przenieść. Dieta Allevo, Limvena, Herbalife. 3 różne programy, różne koszty i opinie. Piszę ten post aby znaleźć osoby które stosowały któreś z wymienionych diet i mogą coś powiedzieć na któryś z nich a może na każdy ;) Na prawdę nie jestem głupia i nie trzeba mi doradzać bądź nie zamówienie diety. Chce tylko opinie osób zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chętnie się dowiem coś na temat diety limvena. Trochę już poczytałam ale chętnie dowiem się więcej coś od osób które ją stosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak ci polotu z tym lin.... coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś. Każdy organizm jest inny, to że jednemu pomaga taka dieta nie znaczy, że u Ciebie też się sprawdzi. Czemu nie chodzicie do dietetyczek?!?! Przecież tylko właściwie dobrana dieta pomoże Ci schudnąć. Suplementy trochę mogą pomóc, jeśli masz silną wolę i Twoja dieta nie kończy się tylko na ich zażywaniu, ale bardziej polecam probiotyki, szczególnie na początek, mi zalecono trilac, ale jak już mówiłam - idź do dietetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś dietę 1000 kalorii. Wydawało mi się że taki poziom kalorii to przesada i szybko od niej odeszłam. Teraz niby stosuję dietę limvena która ma 900 kalorii na tym etapie na którym jestem. Nie jestem taka osłabiona, nie odczuwam tak naprawdę że robie coś podobnego do dieta 1000 kalorii ! aa efekt jest. Kwestia widocznie koktajli które są dołączone do kuracji. Racja że dieta to kwestia indywidualna. Ja się odważyłam i zamówiłam. Zawsze z tą dietą można pójść na konsultacje do dietetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tak małej ilości kalorii musi być jakiś pozytywny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem za tym,że dobry dietetyk może pomóc. Wiadomo, każdy organizm jest inny, inaczej reaguje, ta dieta, która u jednej jest skuteczna, u drugiej może w ogóle nie zadziałać. Dlatego ja tak samo jestem zwolenniczka wizyty u specjalisty, zwłaszcza że sama miałam okazję być "prowadzona" przez indywidualny plan dietetyczny u pani Ani Pietrych - http://slimcenter.pl wykonać wszystkie badania, wykluczyć alergie pokarmowe i dopiero można działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program odchudzania podobny do kilku na rynku, jednak przemawia za nim parę dodatkowych plusów. Kiedyś stosowałam jeden podobny program ale bardziej uboższy. Teraz podchodzę do tego. Jak będę na zaawansowanym etapie to napisze i porównam jak to u mnie było, tak aby zachęcić bądź odradzić osobom które nie wiedzą czy go stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
Dziewczyny najlepsza dieta jaką kiedykolwiek stosowałam - http://odu.pl/6gfu Polecam jeśli chcecie szybko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozesz napisac jaka to dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie jak Ty (autorka wątku) długo błądziłam w tematyce odchudzania próbując różnych to sposobów na osiągniecie wymarzonej sylwetki. Najpierw nacisk był na suplementy, które szybko odstawiłam. Błędem było to że nie miałam przy tym żadnej diety, więc efektów też nie było. Nie rozumiałam jak działają suplementy. Później przyszła pora na różne diety, które sama sobie albo wyczytałam w necie albo sporządzałam. Efekt. Kiepski, lub zwyczajnie wyniszczający. Więc nadszedł czas na gotowe diety do kupienia. Tym razem bardzo dokładnie sprawdziłam dietę Limvena, która również wymieniona jest w wątku. Dieta która ma na celu zmniejszenie ilości kalorii spożywanych w ciągu dnia do takiej ilości jaką potrzebuje nasz organizm by funkcjonować ale nie odkładać tego w tłuszcz. Mamy rozpisane dania, ilość kalorii jaką możemy spożyć. Mamy również koktajle odżywcze, z białka serwatkowego (nie sojowego!). Smaki trzy, czekolada, truskawka, wanilina. W smaku są bardzo dobre. Nie nudzą się w ogóle. Efekty odchudzania są bardzo widoczne już w ciągu kilku dni. Wszystko oczywiście zależy od każdego z osobna. Ile tego tłuszczu ma do spalenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limvena wbrew pozorów nie jest trudną dietą. Bałam się ale jestem już na 2 tygodniu. Nie odczuwam głodu, zmęczenia. Efekt już niewielki mam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tej diety. Ograniczam już dzięki koktajlom nie zdrową żywność. Czuje się odżywiona, pełna energii dzięki koktajlom. Spadek wagi również widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobne do niektórych na rynku ale faktycznie zapwoiada się dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LIMVENA działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloso
Sama miałam taki problem, by przed zimą zrzucić denerwujące mnie te 5kg udało mi się w ciągu 2 miesięcy Polecam rowerek stacjonarny 1,5 do 2h godzin dziennie, jeśli ktoś ma siedzący tryb pracy to można się przymusić i po powrocie wskoczyć na rowerek książka w łapy i spalamy. Z diet nie za bardzo mogę ci jakąś polecić, sama stosowałam się do ogólnych zaleceń: -brak pieczywa -brak makaronów -owoce zamiast słodyczy -ryby zamiast ciemnego mięsa Ratowałam się też suplementem zielona kawa max w tabletkach, miło dodają energii rano i odnoszę wrażenie że zmniejszają łaknienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
program limvena ukończyłam 2 miesiące temu. Nie uświadczyłam powrotu wagi do tej pory przez to że nauczyłam się zdrowo odżywiać i to wszystko dzięki tej diecie limvena. Doskonały plan, doskonałe wsparcie. Zastanawiam się czy nie dokupić koktajli. mam taki tryb dzienny że cieżko mi sobie przygotować coś zdrowego w czasie pracy... a tak te koktajle były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem świeżo po kuracji z dieta limvena. To co mogę powiedzieć w pierwszej kolejności to oczywiście rezultaty jakie osiągnełam. 14kg. Żadnym innym sposobem nie udało by mi się uzyskać takiego rezultatu. Sam program to zaniżenie spożycia kalorii oraz uzupełnienie diety koktajlami odżywczymi. Szybko spada brzuszek i lecą kilogramy. Nie ma osłabienia ani niczego takiego. Wszystko jest przemyślane.Bardzo POLECAM DIETE LIMVENA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limvena to solidna dieta pomagająca zrzucić każdy kilogram. Koktajle które zastęują posiłki są smaczne, a kilogramy które przy tym spadają doskonale motywują do ukończenia kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdulka01
ja miałam dietę od dietetyka i byłam bardzo zadowolona. wszystko miałam wyliczone i produkty takie jak lubię. do tego jazda na rowerze. brałam jeszcze tabletki iqgreen żeby szybciej schudnąć i faktycznie efekty były od razu zauważalne. bałam się tylko jakiś efektów ubocznych ale nic takiego mnie nie spotkało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po limvenie ja doskonale się czuje. Odmieniiona nowa ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna dieta która nie była cieżka w utrzymaniu a dała takie efekty. Limvena Rulez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiullinkaa
Ja próbowałam wielu sposób, diety które przerobiłam... masakra nawet nie liczyłam... i zawsze efekt marny. Zaczęłam zamawiać sobie http://easyfitbox.pl/ - jest zdecydowanie lepiej, przede wszystkim nie podjadam, pilnuje godzin jedzenia i mam taki bardziej zorganizowany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzdrowsza dieta, nawet odchudzająca - to naturalna dieta, oparta na zmniejszeniu kaloryczności, a nie składników odżywczych, witamin i minerałów, których nasz organizm tak czy siak potrzebuje. One nie podlegają ograniczeniu. Dieta nie powinna być zbyt restrykcyjna, zarówno ze względów zdrowotnych jak i czysto ludzkich - taka dieta jest trudna do realizacji i utrzymania jej w dłuższej perspektywie. Niestety nie ma cudownych środków odchudzających i to z wielu powodów. 1- gdyby takie były, nie byłoby osób z nadwagą i otyłością, 2- niestety, jeśli jakiś środek pomaga w odchudzaniu, to nie jest obojętny dla naszego zdrowia. Niektóre środki obniżają wchłanianie tłuszczu - ma to jednak niekorzystny wpływ na nasz organizm, ponieważ witaminy rozpuszczalne w tłuszczach jak A,D,E,K mogą być również wchłaniane w ograniczonych ilościach, a ich niedobór odbije się na zdrowiu i ....na urodzie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gini83
Ja na swojej diecie ograniczyłam pieczywo, tłuste potrawy no i zero napoi gazowanych a za to 1,5l wody dziennie;) daje radę nie jest źle ale pomaga mi w tym suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl który zahamował mój apetyt i jest mi łatwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy odchudzaniu stosowałem suplement diety IQacai,prawdą jest to,że niektóre nie działają,ale ten naprawdę mi pomógł,bo dzięki niemu zamiast 7 kg straciłem 9 kg w ciągu kilku tygodni i polecam go wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna291
Ja byłam na diecie 1600 kcal+brałam suplement diety IQacai i ani trochę nie żałuje,jestem szczęśliwa,że trafiłam na IQacai,bo w kilka tygodni straciłam 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam miesiąc temu suplement Iqacai i udało mi się schudnąć już 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie Forever Fit F15 https://pieknecialo.com/forever-fit/381-forever-fit-f15-lite-ultra-chocolate.html?search_query=odchudzanie&results=9 to program suplementacji na 15n dni. Bardzo smakowały mi koktajle waniliowe. Miąższ aloesowy może z kolei nie jest najsmaczniejszy, ale jest mega zdrowy, dobry nie tylko na odchudzanie. Najważniejsze, ze po tym zestawie efekty są, ja się bardzo cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety bez ruchu i diety z żadnej diety nic nie będzie.Ale jeżeli już zdecydujemy się na odchudzanie to warto je wspomóc jakimś suplementem .Ja mogę polecić Slimunox mi dzięki pomocy tego suplementu udało się schudnąc 14 kg. I szczerze muszę powiedzieć że odchudzanie wcale nie było takie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×