Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dietkująca trzydziestka

sauna karbonowa - 4-7 kg mniej w miesiąc

Polecane posty

Gość dietkująca trzydziestka

czy któraś z was słyszałam o tym cudzie? ma w sobie podczerwień, a 30min. pozwala na spalenie 600kcal. ma podczerwień FIR i oprócz tego, że spala kalorie to ujędrnia skórę. jeżeli któraś z was wypróbowała to na sobie, bardzo proszę o opinie, bo przymierzam się do zakupu a nie chcę wywalać pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhg
powiedz coś więcej o tej saunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkująca trzydziestka
cyt.: ''urządzenie wyszczuplająco - modelujące sylwetkę w formie kołdry karbonowej z trzema oddzielnymi, regulowanymi strefami grzewczymi. Jest to profesjonalny system głębokiej penetracji promieni podczerwieni (infrared, infrarouge).'' ''Możesz spalić 600 kalorii w pojedynczej 30 minutowej sesji. Ten efekt pasywnego ćwiczenia był badany przez NASA i stwierdzono, że FIR jest idealnym sposobem utrzymania sprawności systemu krwionośnego astronautów podczas lotów w przestrzeni kosmicznej.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkująca trzydziestka
i jeszcze przyspiesza przemianę materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowałam się tematem
bo niestety podczas odchudzania skóra robi się sflaczała. kremy, balsamy nie dają takich efektów :( ja chodzę regularnie na zabiegi RF, niestety nie zawsze mogę sobie na nie pozwolić, bo są cholernie drogie, a tutaj jest coś co działa na całe ciało. fajnie by było mieć coś takiego w domu. jestem ciekawa jak to wygląda i ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam w necie
znalazłam w necie, wpisałam w gogle sauna karbonowa i wyszły sklepy, cena to ok 3400zł, a wygląda całkiem nieźle. może znajdzie się ktoś, kto ma już ją w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny lllllllllllll
Ja chodzę na saune na podczerwień do salonu kosmetycznego. Za jedną sesję płacę 75zł czyli 225zł albo 150zł na tydzień, bo staram się iść 3 albo dwa razy w tygodniu. Jestem na 1000kcal, schudłam 30kg, przede mną jeszcze 20kg. Bardzo się martwiłam skórą jak zaczęłam odchudzanie ale jak na razie skóra kurczy się razem z tłuszczem. Nie widziałam, że ta sauna tyle kosztuje, chyba będę musiała porozmawiać z mężem i zastanowić się nad jej kupnem, bo w salonie zostawiłam już tyle pieniędzy, że miałabym ją w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadadadasdadad
ja ją mam i używam. stosuję jednocześnie dietę i chudnę. skóra zrobiła się fajnie miękka w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa czy?
nie stosując diety też byś schudła na tej saunie? czy ona tylko i aż ujędrnia skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadadadasdadad
ja jestem na diecie w sumie 1300-1500kcal i razem z sauną mam ok. 1,5kg czasami 2kg mniej. nie mogę się przełamać do 1000kcal ale pewnie efekty byłyby o wiele lepsze, chociaż uważam, że 1,5kg w tydzień to też świetny wynik, podejrzewam, że bez sauny bym tak ładnie nie chudła. nie raz byłam na diecie ale teraz jestem w stanie wytrzymać bo efekty widać. w końcu widać :) mam za sobą 15kg, do zrzucenia drugie ale już się nie mogę napatrzeć w lustro ;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia asia asia asia
to zadziwiające co piszesz, marzę o takim wyniku, 1,5 kg w tydzień. chyba będę musiała powiercić dziurę w brzuchu mojej drugiej połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000000000000000000000000000000
jeżeli na prawdę to lek na obwisłą skórę to ja mogę wziąć nawet kredyt, proszę wypowiedzcie się dziewczyny, te które mają tą saune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadadadasdadad
ja mogę mówić tylko za siebie, chudnę i skóra jest na swoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietkująca trzydziestka
z tego co piszecie, to sauna jest idealna dla mnie i będę musiała odżałować kaskę i kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przymierzająca się
Przyznaję, że tez się przymierzam. Oczywiście dietka + sauna ale dopiero za 10 dni będę miała pieniądze. Do tego czasu, trzeba wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka z piczka
Miałam okazję 3 razy z niej skorzystać, w efekcie ubyło mi 6cm w pasie, w biodrach też ale nie wiem ile dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaliczyłam na razie jedną
sesję, wczoraj przeczytałam ten wpis i się okazało, że u mnie na zadupiu mają to w salonie, pobiegłam zobaczyć. 1,5cm mniej!! szkoda tylko, że to takie drogie, bo u mnie 100zł, chyba że się weźmie karnet za 800zł to się ma 10 sesji. jak dla mnie to za drogo. gdybym tylko znalazła kogoś, kto by się chciał złożyć ze mną na tą kołdrę. popytam koleżanek a jak nie to pozostanie mi tylko brać ją na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to naprawdę działa
ludzie, to działa, mam 2 cm mniej w pasie, 1 cm mniej w biodrach! po jednym leżeniu. po prostu nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joWWWWita
ja tez dopisuje sie do zadowolonych dziewczyn, u mnie 3cm mniej, juz sie nie moge doczekac, co bedzie pozniej. tez zauwazylyscie, ze celulit stal sie jakby mniejszy? bo nie wiem czy to za sprawa sauny czy balsam, bo w sumie zaczelam kozystac z jednego i drugiego rownoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ppka
a ja polecam Spacetunel , niesamowite wrażenia po zabiegu.Zabieg bardzo przyjemny wręcz usypiający , już po jednej sesji schudłam 2kg , ale to nie wszystko cera nabrała blasku , cellulit wyraźnie się zmniejszył. Zostały mi podłączone elektrody do stymulacji mięśni , jestem po 2 ciążach więc nie muszę nikomu mówić jak wyglądał mój biust. Teraz nie dość ,że skóra się zregenerowała (naciągnęła) to również , chociaż nie bardzo wiem w jaki sposób, moje piersi zrobiły się "wypełnione"-jakbym od kilku tygodni ćwiczyła ich mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdziłam tooooo
sprawdziłam i mogę powiedziec, że sauna karbonowa na prawdę działa. jestem zachwycona, w końcu mam jakąś alternatywe dla nudnych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia manolcia
odkopuję temat, czy nadal jestescie zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna
Witam Na jaki czas i temperaturę ustawiacie saunę? Co ile wykonujecie zabieg? Ja zamówiłam ją do domu, ustawiam na 40 minut i na temperaturę 50, 65 i 55 stopni. Jestem po szóstym zabiegu i niestety nic - ani grama mniej, a skóra jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźka32
A nie lepiej wybrać sprawdzoną saunę, na przykład fińską, którą możesz kupić w http://igan.pl Prosta, elegancka i skuteczna, z drewna olchowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ale to zupełnie co innego. To jest taki koc do domu. W nim jest podczerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek77
Ja to wiedziałem od dawna, że muszę mieć saunę w domu, pozostawało tylko zgromadzić fundusze i wybrać projekt sauny. Popytałem znajomych, poczytałem w necie i postawiłem na markę Infraline - www.infraline.pl . Sauna od nich stoi już od pół roku i wszystko ładnie pracuje. Piec się szybko nagrzewa, nie pobiera przy okazji za dużo prądu, także to też duży plus. Pod względem wizualnym też mi się wszystko bardzo podoba. Eleganckie, doszlifowane, wykończone drewno, efekt jest jak z filmowych willi ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
sluchajcie laski..mozecie mi wierzyc lub nie.. ale pisze to bo sama nie wierzylam ze cos takiego moze miec takie dzialanie..kupilam saune do swojego gabinetu..i sluchajcie efekty są super !!! klientki są mega zadowolone chudną ok 1 kg - 2 kg po 30-40 min leżenia..to jest swietne naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dietkująca Trzydziesta mam pytanie czy zdecydowałaś się zakupić tę saunę trochę czasu minęło od twoich wpisów ale pomyślałam że spróbuję może się odezwiesz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena 17
chodzę od tygodnia-przy lekkiej diecie mam 2,5 kilo mniej i widzę efekty jeśli chodzi o skórę i jestem bardziej wyciszona i zero problemów ze stawami-fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×