Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sylviana_25

STEPPER CZY ORBITREK?

Polecane posty

witam, potrzebuje odchudzić i ujędrnić ciało, zależy mi głównie na nogach i pupie. Który sprzęt są lepsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdsdfghnjmk
ja mam orbitreka ale dopiero zaczynam cwiczyc wiec nie chce sie jeszcze wypowiadac no ale podobno jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdsdfghnjmk
wydaje mi sie ze na orbitreku przyjemniej sie cwiczy i dziala na wiecej partii ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam stepper, z linkami do rąk ale ich nie używam, ćwiczę na najmniejszym obciążeniu min 20 do 30-40 min dziennie (różnie bo dołaczam nieraz ćwiczenia jakieś wymachy nóg, przysiady więc np 20 min stepper i 20 te ćwiczenia w sumie 40 min lub czasem sam stepper 40 min) do tego mniej jem (ale podjadam słodycze też, potrafię zjeść całą czekoladę czy chałwę i to w godzinach wieczornych lub nocnych) i już mam efekty, po ok 5 tygodniach 4 kg mniej, mniej cm w obwodach, spodnie na mnie wiszą, a były obciślutkie...myślę, że ten spadek kg i cm to zasługa jakiejś dietki i steppera też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klksjdya
rowerek magnetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikitako24
jak stac cie na orbitrek, to bez dwóch zdan, calorie spalane szybciutko tam ubywają co bardzo motywuje a na stepperze kilka kroków i dopiero 1 cal spalona. to mnie demotywuje, a na siłce na orbitreku smigam i smigam i baaardzo mi sie to podoba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjhfjfjhfjh
No wlasnie, a jak mam budowe typu grucha, chudne najpierw na twarzy, piersi spadaja, a bioderka i uda nie chce to co lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolQa
Mam taki sam problem :( u góry S na dole M lub czasem nawet L… :( więc dla modelu gruszki, które urządzenie bardziej się sprawdzi: stepper czy orbitrek? odpiszcie coś, bo już nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportsman
wez orbitreka on angazuje cale cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Mam stepper skrętny i nie narzekam... Polecam wręcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm polecam i jedno i drugie, ale może lepiej będzie jak skonsultujesz się z trenerem i On powie Ci co jest dobre. Słyszałam o stronie http://metasport.pl/, podobno tam są wykwalifikowane osoby, które udzielą odpowiedzi na Twoje pytania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozolQa
aale ja mam problem z pupą a nie z całym ciałem.. i to psuje mój wygląd! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamaxa
Zainteresował mnie trochę ten wątek.. Bo! :) Pamiętajcie, że same ćwiczenia nie wystarczą (ja biegam bo kocham to robić ;) ) do tego należy też dorzucić odpowiednią dietę i najlepiej jakiś sumlement diety. Ja dietę mam dobraną przez moją szwagierkę dietetyczkę a tabletki biorę sama z siebie takie amerykańskie iq green na bazie naturalnych składików są podobno na prawde bezpieczne ;) Moja figura od tamtego czasu polepszyła się znacząco :) Teraz w wakacje z chęcią wyjdę na plażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dla urody typu “gruszka” lepszym urządzeniem jest stepper, ponieważ w czasie ćwiczeń pracują przede wszystkim mięśnie nóg, ud i pośladków. Nie istnieje coś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu, stepper służy głównie ćwiczeniom cardio, które w najwyższym stopniu spalają tkankę tłuszczową. Dodatkowo rozbudowując mięśnie daje pewność ujędrnienia i wykształcenia ładnej i zgrabnej pupy. Jeśli w miarę poprawy kondycji będziesz chciała zwiększyć efektywność ćwiczeń, możesz dołożyć do tych na stepperze również ćwiczenia z ciężarkami (takimi jak hantle, czy nawet zwykłe butelki napełnione wodą). Pomoże to zaktywizować górne partie mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×