Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Super Dieta Dla Niezamożnych Osób

Polecane posty

Gość izaniolko88
Może nie jestem zamożna ale stać mnie by przyrządzać sobie posiłki dietetyczne,chodzić na basen, aerobik czy nawet wspomagać się suplementacją African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria S
Polecam ogarnąć spalacz Olimp Thermo Speed, świetnie wspomaga odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarka1212
a ja tam razem z kumpelą kupiłam IQgreen na bazie zielonej kawy i jak na razie nasz wspólny wynik to - 16 w trochę ponad 2 miechy. Ale nie przyznam się, która więcej schudła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha,ha,ha sarka no,nooo......bardzo zakamuflowana reklama :p :p myślisz że ktoś to kupi,ciebie i kumpelę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Suplementacja, ćwiczenia fizyczne oraz dieta to ważne elementy odchudzania. Jest to proces długotrwały. Dlatego warto zacząć od badań genetycznych. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko1212
Bez diety to trudno schudnąć! chociaż ćwiczenia są ważne. Mój chłopak był kiedyś bardzo otyły i musiał zacząć chodzić na siłownię, oprócz ćwiczeń i diety miał dobry suplement IQgreen i udało mu się schudnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 29
Ja już nie eksperymentuje z suplementami diety na odchudzanie - zmarnowałam sporo kasy na Calominal i okazał się totalnym niewypałem. Przez ponad 2 miesiące moja waga nie ruszyła się nawet o kilogram pomimo tego, że zmieniłam dietę i zaczęłam chodzić na zumbę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×