Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukladam diety schudniesz szybko!!!

Polecane posty

Gość gość

Witam jestem dietetykiem z 12 letnim stazem,ukladam diety wg grupy krwi,diety ktore opracowuje stosuje u pacjetek od poczatku i zawsze mamy super efekty.Przyklad p.Hania w ciagu pol roku schudla 25kg tylko dzieki diecie.Jezeli ktos jest chetny to prosze pisac,pomoge kazdemu,pozdrawiam Joanna Fitkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystkie juz odchudzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam diete wg grupy krwi. ZERO efektu, bo liczy sie bilans kaloryczny, a nie grupa krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma Pani racje ja biore wszystko pod uwage,sama grupa krwi nie wystraczy.Moj profesor zawsze powtarzal zeby brac pod uwage tez choroby wspolistniejace dlatego doety ktory stosujemy do tej pory sa skuteczne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma Pani racje ja biore wszystko pod uwage,sama grupa krwi nie wystraczy.Moj profesor zawsze powtarzal zeby brac pod uwage tez choroby wspolistniejace dlatego doety ktory stosujemy do tej pory sa skuteczne.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mnie Pani ułoży? Mam 160cm wzrostu i waze 58 kg chcę schudnąć do 52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudlam już 25 kg ograniczając tylko słodycze i węglowodany oraz jedzeniu 5 posiłków dziennie. I żadne diety nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaG791
Ja sama układam sobie posiłki jakie będę jadać;) do tego przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo niestety początki diety są naprawdę trudne i ciężko samej opanować podjadanie;) a suplement mi w tym pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×