Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziółeczko b

zioła bonifratów====kupiłam teraz czekam na paczke i efekty

Polecane posty

Gość ziółeczko b

Witam zamówiłam dwa opakowania ziół .Ponoc maja wystarczyc na 2 tygodnie.mam nadzieje ze szybko dojda ,bede sie dzielic informacjami o ich skutecznosci tu na forum. macie jakies doswiadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
Piłam te zioła, i powiem Ci, że są obrzydliwe a na dodatek nic nie dają. Piłam je przez dwa tygodnie- tylko tyle wytrzymałam:(. Zauważyłam niewielki spadek wagi, ale wynikał on chyba z tego, ze po wypiciu ziół do końca dnia już nic nie jadłam, bo bym chyba zwymiotowała. Życzę wytrwałości i samozaparcia w stosowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam i nic mi nie pomogły :( Pewnie kupiłaś je na ALLEGRO. Jak widzę te opisy JA SCHUDŁEM 15 KG - TY TEŻ MOŻESZ !!! to mam ochotę wyjąc gumę z majtek i strzelić sprzedawcom w pysk !!! Nigdy ich nie pili, a wielce reklamują !!! No tak ale dla nich to czysty zysk - u braciszków kosztują bowiem te ziółka 4 złote, a u ALLEGROWICZÓW - 9,99 ... A tu masz linka: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2634757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita bez jelita
hehe gibonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam ... i szczerze mówiąc działa mi to na nerwy !!! Niech zamieszczają sobie moją wypowiedź, ale niech nie podają mojego adresu e-mail ... Dziennie dostaję kilka e-maili od ALLEGROWICZÓW z zapytaniem o skuteczność tych ziół. Tworzy się niepotrzebny spam ... Ludzie są bezczelni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ... jeden link mi się nie wyświetla :( Wyświetla mi się ten, w którym piszesz, że zioła są nieoryginalne ... Za przeproszeniem - KŁAMIESZ !!! Kupywałam te zioła u braciszków i wiem w jakim opakowaniu były... Zioła nie podziałały na mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się skusiłam pomimo wszystko i żałuję :) po miesiącu ani 1dkg mi nie ubył. tak to jest chcieć się samemu przekonać :) stosowałam się do zasad w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-slonce
sluchajcie polecam ziola na kuku...z senesem i kruszyna! 13zl 0,5kg. Super ale trzeba stosowac diete- polecam nie laczenia! bo mozna jesc wszystko!!!i jedynie ograniczyc slodycze tak 1-2 razy w tyg z umiarem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sb-budda
witam,ziółka na odchudzanie działają /sam je piję/.w związku z tym,że apteka Bonifratrów jest również w Łodzi /której mieszkam/,sprzedaję je na Allegro,żeby inni też mieli do nich dostęp.Trzeba tylko zwracać uwagę,ponieważ na aukcjach allegro,część sprzedawców traktuje sprzedaż ziół jako źródło dochodu,i zarabia na ziołach nawet ponad 100% ceny,którą płacą w aptece!!!tańsze,nie zawsze musi znaczyć PODRABIANE!!!ja wolę sprzedać więcej i taniej,a zadowoleni są,i ja i kupujący.Opakowanie 500g sprzedaję za 15.99 zł,a kupuję po12 zł.Biorąc pod uwagę dojazdy do apteki,prowizje na allegro,zarobek jest naprawdę niewielki....A,o cenę można dowiedzieć się,dzwoniąc do apteki,i widać ile kto na tym zarabia.Pozdrawiam,sb-budda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sb-budda
GIBONKA,wypisuje jakieś bzdury,a pewnie nigdy ich nie używała.Opakowania np. z klasztoru Bonifratrów w Legnicy,są inne niż te sprzedawane w aptece bonifratrów w Łodzi!!!I różne są wielkości opakowań.Wystarczy zadwonić do apteki bonifatrów w dany mieście i dowiedzieć się,czy sprzedają w takich opakowaniach i o takiej gramaturze,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sb-budda
Opakowanie 500g ziół na odchudzanie wystarcza na 1 miesięczną kurację.Są jeszcze krople odchudzające pod nazwą FELOVIT,są tańsze i wygodniejsze w użyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibonek
piję zioła bonifratów od roku. To nie jest tak prosta sprawa z tym schudnięciem. Nie chudnie się po dwóch tygodniach stosowania :-). zioła pije się długo i co trzy miesiące trzeba zrobić przerwę w stosowaniu. Ważyłam 70kg teraz ważę 55kg. Jem wszystko tylko rozkładam posiłki na 5 razy dziennie w małych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tych ziolach
chudną tylko pomarańczowe nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sb-budda ... Spadaj głupia Idiotko !!! Ja kupowałam ziółka bezpośrednio u braciszków ... Wiem w jakim opakowaniu były !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stegmen
Witam!Ja mam pić te zioła na wątrobę.Teraz już nic z tego nie wiem!Chyba że do każdego schorzenia przyżądzają je indywidualnie.Ale gdzie w aptece?Czy w klasztorze?Czuje że to wałek jakich mało!Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamm
tak moja mama przwiozła "cudnowy" srodek proszek przeciwbólowy od bonifratrów. i podałysmy go tacie jak się okazało nie był to wcale cudnowy lek! jesli w klasztorze lecza ziołami to ciekawe czego dosypali do tego proszku?? moj tata wyladował w szpitalu po nim! cały spuchł twarz rece nogi zaczeły wychodzic mu plamy a oczu juz nie było widac! jesli to ma byc cudnowny slreodek bez zadych ulepszaczy to NIE POLECAM GO NIKOMUI!!! poza tym mój tata jest uczulony na salicylany-wiec pada mytanie co jest w tym praszku czyzby nie tylko same zioła?? a najlepsze jest to ze ani na opakowaniu ani wewnatrz niego nie ma zadnej informacji o składzie tego proaszku-ciekawe nieprawdaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
jst zasada żeby było lepiej musi być gorzej,często leki tak działają zwłaszcza te naturalne że wyżucają chorobę na zewnątrz i stan pacjęta przez jakiś czas pogarsza się,trzeba wtedy przeczekać zmiejszyć dawkę ,nie twierdz że wtym przypadku tak było lecz tak bywa ,np.jeżeli mamy gorączkę to konwencjonalnie zbija się temperaturę,natomiast gorączka jest po to żeby się bronić przed chorobą nalży się wtedy wypocić z toksyn wziąść coś napotnego np.lipę ,,wszystko oczywiście z wyczuciem,,natomiast konwencja zatrzymuje toksyny które kidyś dadzą znać o sobie ,lub bdą nas podtruwać ciągle .mój przypadek oczyszczałem wątrobę och miałem tam chyba zkilogram smieci gdy to poruszyłem zaczęło dostawać się do kri czułem się strasznie potem konswkwetnie czyściłem i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasztory chronią swoje receptury tajemnicą... z reguły tylko zaufany brat zna skład kompozycji leczniczej, więc nie dziw się,że nie ma ulotki... Każdy może być uczulony na jakiś składnik, najczęściej zioło... Ludzie z reguły chwalą te specyfiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakzkomputera
znalazłem gdzieś na forum informację o mieszance kąpielowej opis działania był taki sam,osoba ta próbowała dociec skąd zioła pochodzą ,,a kupowała w zielarni,potem zielarz już ch nie mógł zdobyć podał adres skąd pochodzą ;z Ukrainy,i tu by się zgadzało bo zakon ten pochodzi też z tamtych stron,, znam skład i chcałem się upewnić czy o to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly17
Zioła na prawdę pomagaj !! ;) Ja i moja mama je stosowałyśmy, ja przy diecie 100 kcal schudłam na nich 5 kg w miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibes
To teraz powiedz mi, dzięki czemu schudłaś z mamą:D:D:D Bo raczej nie przez zioła. 100kcal to taka ilość, że 40kg dziecko by jeszcze schudło. Pomyśl jeśli twoja norma to około 2000kcal dziennie, no może 1500 to co to jest 100:D te zioła to tylko suplement diety w twoim wypadku. Co innego gdybyś jadła tyle co jadłaś i byś schudła to by była zasługa ziół, szybka przemiana materii i tyle, a tak to nie możesz powiedzieć, że te ziółka ci pomogły:) Ja natomiast zakupiłem sobie płyn zewnętrznego stosowania na Atopowe Zapalenie Skóry i musze przyznać, że maści sterydowe mnie troszkę dobiły a ten płyn wybielił mi skórę, na łokciach nie mam już prawie śladu AZS a na dłoni miałem punktowe i już znika. Może nie na każdego działają te specjały...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze po prostu
dziewczyna sie pomylila, no nie? zamiast 1000 napisala 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję zioła juz 2 mc.Naprawde działa ! Sprawdzone z dietą 1000 cal.Ostatnio przez miesiąc stosowałam kurację z ziołami nr.10 z Lodzi polecone przez pania doktor z gabinetu ;,,SABA,, stwierdzam że ziółka sa słabsze niż te BONIFRATERSKIE .Przy Bonifraterskich schudłam 6.5kg.przez miesiąc ,a przy tych z ŁODZI tylko 2 kg.stosując tą samą dietę.Ja zioła sprawdziłam na sobie i mogę zapewnic że działają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję zioła juz 2 mc.Naprawde działa ! Sprawdzone z dietą 1000 cal.Ostatnio przez miesiąc stosowałam kurację z ziołami nr.10 z Lodzi polecone przez pania doktor z gabinetu ;,,SABA,, stwierdzam że ziółka sa słabsze niż te BONIFRATERSKIE .Przy Bonifraterskich schudłam 6.5kg.przez miesiąc ,a przy tych z ŁODZI tylko 2 kg.stosując tą samą dietę.Ja zioła sprawdziłam na sobie i mogę zapewnic że działają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-zabcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×