Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jedna z forumowiczek

Apel do pani Agnieszki i pana Marka - dwojga fotografów !!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Jedna z forumowiczek

Czytam w róznych wątkach państwa kłótnie i zaczepki. Chciałam prosic abyscie zaprzestali tej żenującej dyskusji i wzajemnych oszczerstw. Moze i sprawia wam to przyjemnosc a moze nudzicie sie z braku zleceń - nie wiem. Wiem jednak,ze czytanie waszych dyskusji na kolejnym forum staje sie uciążliwe.Naprawde nie musimy obserwować jak sie wzajemnie podszczypujecie.To tylko źle o was świadczy i nie stawia was w dobrym świetle a juz na perwno nie przysparza reklamy. Raczej zniechęca do skorzystania z waszych usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jedne z forumlowiczek Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale nie zależy to od p Marka. Znam p Marka, bo w tym roku będzie robił zdjęcia na moim ślubie a dwa lata temu robił zdjęcia mojej siostrze. Problem polega na tym, że p Marek pisał na forum Gimbla jak szukać fotografa, na co zwracać uwagę podczas wyboru fotografa i udzielał sporo sensownych rad, dzięki którym można było uniknąć wpadek……. Można się z tymi radami było zgadzać lub nie, wybór zależał tylko od osoby czytającej te rady. . Zawsze pisał bezosobowo, nie wymieniając firm i osób. Nie wszystkim to było na rękę bo jego rady nie pozwalały na manipulowanie osobami które szukały fotografa. Jeśli ktoś napisze zgodnie z poglądami p Marka to wg p Agnieszki jest to p Marek i zaczyna się przeciwko niemu akcja Agi i jej znajomych. Widziałam, co się działo na Gimbli i do czego to doprowadziło. Kiedyś w dziale gimbli ,,Oprawa” pojawiało się sporo fotografów i były ciekawe dyskusje, z którymi można się było zgodzić lub nie. Pojawienie się Agi i jej znajomych wszystko zepsuło. Jednak teraz jest szansa, że nowy regulamin gimbli wróci dobre dawne czasy, czasy niebieskiego forum. JESTEM ZDANIA, ŻE ROZWIĄZANIE SPORÓW POMIEDZY TYMI OSOBAMI POWINNO ZNALEŹĆ MIEJSCE W SĄDZIE. Wczoraj rozmawiałam telefonicznie z p Markiem i rozmawialiśmy o forum. Czyta, co pewien czas to, co pani Agnieszka pisze na jego temat i się śmieje. Powiedział, że w jego ponad dwudziestoletniej karierze fotografa zawsze były takie osoby jak p Agnieszka pojawiały się i znikały. Na moje pytanie, od czego pomiędzy nimi rozpoczął się konflikt stwierdził, że nastąpiło to od momentu, kiedy poprosił panią Agnieszkę, aby na forum gimbla nie reklamowała się darmowo wciskając wszędzie swój adres strony. On i inni za reklamę płacą i wymagają tego też od innych. Napisane jednego czy dwu zadań na forum, aby dołączyć swój adres strony jest trochę nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×