Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linaaaa

Czym pompować balony??

Polecane posty

Gość linaaaa

Czy znacie skuteczne i szybkie sposoby na pompowanie balonów. Płuc i małych plastikowych pompek staram sie nie brać pod uwagę. Czy któś z Was próbował pompować balony elektryczną pompką do materaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ojciec ma taka fajna pompke, ktora uzywakl do materaca, kol rowerowych i balonow na imprezy - wystarczylo zmieniac koncowki. jest ona z takim miernikiem cisnienia - ale troche przerobiona przez ojca wiec takiej nie kupisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgffdd
podobno odkurzacz jest tez skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikonem sie wypelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień przed ślubem do południa dmuchaliśmy balony z kuzynami i była kupa śmiechu. Oczywiście nie polecam przy większej ilości :-) My dmuchaliśmy balony do przystrojenia tarasu i schodów a więc nie było tego dużo. Każdy nadmuchał może ok 10 i wystarczyło spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
Ja potrzebuje napompować ok 1200 balonów :(:( troche jestem przerażona. Pompowanie helem odpada, poniewż ta dekoracja ma obiąć dwa wesela, a z tego co wiem po krótkim czasie balony opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie sporo! z tego co wiem mąż załatwiał pompkę podłączaną jakoś do samochodu. (??) obyło się bez niej, niestety nie wiem co to była za pompka. zapytam i napiszę tutaj ok siedemnastej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
seniorita euchenia - będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był to mały kompresor do pompowania kół 12V. Z końcówką do podłączenia do zapalniczki samochodowej. Po napompowaniu ok 10 balonów należy robić przerwę, bo kompresor może się przegrzać. Może dlatego w rezultacie go nie używaliśmy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to? Wiem, aukcje zakończone, ale zawsze można napisac i zapytać, czy będą wznawiać :) http://www.swistak.pl/aukcje/1772804,Pompka-do-balonow-instrukcja-i-balon-.html http://allegro.pl/item188955352_expres_pompka_do_balonow_slub_balony_wesele.html Zajrzyj też tu: http://www.omegabis.com.pl/balony_akcesoria.html http://www.pompkadobalonow.pl/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trututuuuu
odkurzacz jest dobry, tylko taki raczej starszego typu co dało sie podłączyć rure z drugiej strony, odkurzacz z jednej strony, wiadomo, zasysa a z drugiej wypuszcza powietrze. To bardzo skuteczna metoda. a jezeli posiadasz, to jeszcze lepszy jest kompresor do pompowania opon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trututuuuu ma rację Nie znam lepszego rozwiązania niż odkurzacz. Jest poprostu najlepszy co do tych spraw. w mojej rodzince to bylo z 5 - 6 osob do wiazania i normalnie nie wyrabialismy z tym Fakt ze balonów bylo mniej ale pompowanie w mig sie odbylo a jak sa dwa odkurzacze to juz normalnie kaszka z mleczkiem. Ale najlepiej wiązać blony nie na nitke, nie na zylke tylko najlepiej wiazac supelkiem bo jest pewnosc ze powietrze nie zejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linaaaa
Kaori - jak wygląda pompowanie balonów odkurzaczem, bo nie umiem sobie tego wyobrazić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowe + ecru
napiszcie jak to się pompuje tym odkurzaczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orion249
Propan butan z BP słyszałem że jest dobry tylko uwaga na świeczi >>>;) Napierdzieć też można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dig
kompresor,popytaj moze ktos ci pozyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yshhgs
napompowanie balona jest bardzo łatwe lecz niektórzy maję z tym wielkie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
spręzarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
własnym pierdunkiem,jak będą pękać będzie fajny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
no proszę,jaki dobry pomysł dałem z pierdunkami,teraz już wszyscy polecieli pompować balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
Pompka do balonow kupiona za grosze na allegro. W godzine 2 osoby napompowaly 400 balonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
ja mam swoją pompkę w dobrym stanie,ładnej pannie i młodej mężatce mogę napompować co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
ja mam swoją pompkę w dobrym stanie,ładnej pannie i młodej mężatce mogę napompować co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek098
Pompować możesz powietrzem lub helem. Wypuszczone balony z helem poszybują wysoko w niebo. Natomiast z balonami napełnionymi powietrzem nie uzyska się tego efektu. http://balomania.eu/oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odkurzacz druga strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej kupić lub wynająć dekoracj*****onowe od firmy www.europarty.pl? Tak będzie znacznie szybciej, skuteczniej i taniej. Jak będziesz sama dmuchać duża ilość balonów to jeszcze sobie zdrowie pogorszysz. A tak to jest firma od tego. Możesz im zlecić takie zmatowienie i wykonają ci dekoracje z balonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×