Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flora_flora

Dekoracje-Poznań

Polecane posty

Gość flora_flora

Witam :) Ślub to nie tylko wygląd Państwa Młodych, ale także jego oprawa... Ważne jest podkreślenie doniosłości tej chwili, odświętności, ważności poprzez odpowiednią dekorację kościoła, sali, samochodu... Pomogę przy dekorowaniu, wykonaniu dekoracji. Mogę od podstaw wykonać projekt, uwzględniając indywidualne upodobania i potrzeby, zakupić w imieniu Państwa Młodych (po uzgodnieniu)odpowiednie materiały itp. itd. W zamian za zatrzymanie materiałów użytych do dekoracji i możliwość zrobienia dokumentacji fotograficznej gotowej dekoracji. Skończyłam jakiś czas temu kursy florystyczne. Bardzo chciałabym pracować w tym zawodzie. Jednak do tego potrzebne jest dość spore portfolio. Mam kilka prac za sobą w różnych tematach, jednak najbardziej zależy mi na zatrudnieniu się przy obsłudze ślubów Mam wiele pomysłów do wykorzystania. Zapraszam :) Dekoracja nie musi byc kosmicznie droga. Niewielkim kosztem można osiągnąć wspaniały efekt, trzeba tylko pomyśleć. Kontakt: mail 1001dekoracji@gazeta.pl p.s.To nie jest reklama. Poprostu muszę zdobyć doświadczenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1q2
:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupppp
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×