Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emilia19874

Dobry fotograf w Olsztynie lub okolicach!!!

Polecane posty

Gość Emilia19874

Poszukuje dobrego fofografa w Olsztynie lub okolicach. Doradzćie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parennika
Odkopuję temat :) Chociaż odpowiedź z całą pewnością jest nieaktualna, to być może inni na tym skorzystają. Śmiało mogę zasugerować www.mdstudio.biz :) Sympatyczne osoby, brak jakichkolwiek zastrzeżeń, co do ich pracy. Byłam pozytywnie zaskoczona ich postawą, a tym bardziej efektami. Zarówno film jak i album ze zdjęciami otrzymałam wraz z mężem efektowne. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindziani
rzadkie g..ówno powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani strona wiarygodna ani zdjęcia ładne. Tak naprawdę to zamieszczone na stronie zdjęcia są koszmarnie brzydkie. Myślę że wielu fotografujących amatorów zrobi o wiele ładniejsze i technicznie lepsze zdjęcia. Jakość zdjęć , kolory poniżej wszelkiego dna. Pomyśleć że za coś takiego ludzie mają jeszcze płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaa Łódź
Piękne zdjęcie czerwonego dywanu, młoda para będzie szczęśliwa z takiej pamiątki. Pewnie to zdjęcie kosztuje 100 zł. Takie zdjęcia robią wspaniali wykreowani przez kłamliwy internet super fotografowie ślubni. Znaleźć dobrego prawdziwego fotografa dla którego para młoda i jej wizerunek są w zdjęciach najważniejsi zaczyna graniczyć z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z tą reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. http://video-olsztyn.pl ja jestem zadowolony cena + jakość i to co w tym dają hmmm ciężko znaleźć takich ludzi, a i bardzo sympatyczni ;) Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Zawadoss Studio! Mamy dzięki nim cudowne fotografie ślubne! :) Znalazłam ich na www.foto-video.gdziewesele.pl/Olsztyn/ Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia32
Zobacz tutaj http://ipse.pl/ . Wiem, że wykonują zdjęcia ślubne w Olsztynie i okolicach. Ja bym stawiała na plenery - zwłaszcza latem. W okolicach Olsztyna jest wiele pięknych miejsc, gdzie takie zdjęcia można wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię na szydełku luksusowe suknie okolicznościowe z ciekawymi dodatkami :) Pan Krzysztof Kwiecień robił mi pierwszą sesję produktową najciekawszych ubrań stworzonych na szydełku i przyznam, że cały magazyn się sprzedał po wypuszczeniu kolekcji na rynek e – commerce. Obecnie rozwijam biznes na rynku międzynarodowym i stale współpracuję z www.kwiecien.com.pl Konkurencja mnie wręcz nienawidzi za te zdjęcia :) Wiele klientek nawet wysyłało mi pozytywne opinie, że od razu po zobaczeniu zdjęcia chciały mieć indywidualny projekt sukienki na szydełku. Często do pana Krzysztofa wysyłam produkt, a on mi odsyła zdjęcia. Wysyłkowa współpraca jest super ułatwieniem, a strat na jakości nie ma absolutnie żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Serdecznie Pana Konrada Poświatę www.konradposwiata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim weselu miałam Pana Piotra z Olsztyna www.piotrzawol.pl i z czystym sumieniem polecam, zrobił super zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy rodzinną sesję u pani Dominiki Tatoń i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia wyszły super i jak dzieci podrosną zrobimy sobie drugą taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiła nam zdjęcia w zeszłym roku Pani Iana Piskivets. Ceny ma naprawde małe jeśli porównać do konkurencji,a zdjęcia: CUDOWNE! I wszystkie ceny podane w zakładce OFERTA na jej stronie http://www.iana-photo.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf

Witam. Jestem fotografem i kamerzystą z wieloletnim doświadczeniem. Świadczę profesjonalne usługi fotografii ślubnej i reportażu filmowego. Oferuję również usługi dronem.Posiadam jeszcze wolne terminy na rok 2019 i 2020. Zapraszam do obejrzenia mojej galerii na LW Media (Facebook). Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Tel. 513 086 748 lub lex33@op.pl.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/fotovideo mają bardzo dużo ofert usług i lokali związanych z weselem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×