Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mandzia

ODDAM SUKNIE śLUBNą W DOBRE I POTRZEBUJąCE RęCE

Polecane posty

WITAM! Ktoś chyba wyrzucił moje poprzednie ogłoszenie... :( Ale nieważne. Nie gniewam się i ponawiam. Chciałabym oddać swoją suknie śłubną zupełnie za darmo dziewczynie, która marzy o takowej ale jej na nią nie stać. Suknia może nie jest z górnej półki ale posiada swój osobisty urok. Mi wciąż się podoba ale oczywiście wszystko to kwestia gustu i upodobań. Sukienka jest dwuczęściowa znanej firmy SPOSABELLA LENDA. Góra to sznurowany gorset w złotym kolorze z efektowną półkokardą, dół - biała spódnica z niewielkim podpinanym trenem. Suknie można obejrzeć na tejże stronie http://www.lenda.rma.pl/bella.html Zainteresowanym mogę wysłać dodatkowe zdjęcia mailem. Ze względu na ostrzeżenia przed oszustkami WARUNKIEM otrzymania takiem sukienki jest ODBIóR OSOBISTY! Są tego dwa plusy, sama zainteresowana będzie mogła przymierzyć i dokładnie obejrzeć suknie na miejscu a w przypadku rozczarowania sukienka zostanie u mnie i być może uszczęśliwie nią inną dziewczynę :) Ja jestem z województwa łódzkiego a więc z Polski centralnej :) Proszę się ze mną kontaktować drogą mailową, mój adres mandzia25@gazeta.pl lub proszę próbować łapać mnie na gg - mój numer 11133463 (przy komputerze jestem zazwyczaj wieczorem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladna i skromna
a przede wszystkim milo ze są tacy ludzie jak ty chylę czoła 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
Bardzo ladna suknia i jeszcze ładniejszy gest... gdybym wychodzila za mąż (a jeszcze sie nie szykuje) to bym poprosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
ja już po ślubie, ale podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziall
mandzia- nie wychodze za maz ale szokujace jest to ze jeszcze nikt sie nie odezwal. tez mam taki charakter jak ty. dlaczego takich gestow nikt nie docenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy bym nie pomyślałam, że będę miała z tym taki problem... Myślałam raczej, że będę miała problem, której z chętnych dziewczyn ją oddać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje sie osobnych
dziwne, jak Mandzia zalozyla pierwszy topic to chetnych bylo co niemiara ;) prawie sie tu pobily ktora ma pierwsza fotki dostac. A teraz co? no w sumie suknia dosyc skromna, jakby to byla beza to pewnie bylby wiekszy odzew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jaka pogoda
ja pisalam do mandzi, ale nie mam mozliwosci odebrania sukni osobiscie wiec z jej strony nie bylo zadnego odzewu opisalam w mailu moja sytuacje, jednak to ze nie moge przyjechac okazalo sie problemem w oddaniu sukni nie mam zalu aczkolwiek nie ukrywam ze by sie przydala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już tez po ślubie
suknia ładna i skromna, mi się taka podoba, piękny gest, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam naprawdę
Ty ją komuś oddasz, ten ktoś ją potem założy i oczywiście sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niestety prawda...
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo to chcę kogoś uczęśliwić... Ale wciąż brakuje chętnych... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynfrydo
możesz mi przyslać ale nigdzie jeździc nie będę. Skoro oddajesz to gówno cie obchodzi co ktos potem z nią zrobi. Dać adres do wysylki ? Ty placisz za przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jaka pogoda
ja nada jestem chetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę... OJEJ JAKA POGODA dostałam Twojego maila... Nie wiem co odpisać... Na razie jeszcze się wstrzymam. Dostałam dzisiaj dwa zapytania odnośnie sukni. Jeśli żadna z dziewczyn się nie zdecyduje to pomyślę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jaka pogoda
spoko poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej jaka pogoda
napisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola86
witam Mam takie pytanko moze ma ktoś oddać suknie ślubna ? pisałam do Mandzi lecz przyjechac nie mam jak :( moze znajdzie sie dobra duszyczka i podaruje jakaś sukienkę ?? Ja mam 170 i rozmiar 38 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola NAPRAWDE AŻ tak ciezko z suknia? niewazne dla ciebie jest jaka bedzie? wezmiesz byle co? ej, cos mi tu nieladnie pachnie...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola86
oczywiscie bo suknbia to nie wszystko :)) liczy sie sam ślub a mnie nie stac na sukienke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajajkas
Jesteście żałosne ... Skoro autorka prosiła o odbiór osobisty to po cholere pytacie dziewczynę, czy ją wyśle.. Wychodzi na to, że dobre serce nie wystarczy...Dobre serce musi jeszcze zainwestować, by ktoś łaskawie zechciał suknię (za darmo !!) ... Brak słów !! 40 zł i do pociągu !! Wstyd dziewczyny..na prawdę wstyd ... Na internet to Was stać, ale na bilet to już nie ?? aaa troszkę wyżeczeń !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia.....
Ja wychodzę za mąż w przyszłym roku :) i poszukuję sukni ślubnej. Niestety za bardzo mnie nie stać na nową więc chyba uszyje mi kolezanka-krawcowa. chciałam tą suknie zobaczyć ale niestety mi link nie działa :( a jak by mi sie spodoboła to napewno bym choć troszke pieniążków za nią dała włascicielce bo to nie wypada... :) więc autorko jak bys mogła jeszcze raz link wysłać... Z góry dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ale ten temat
byl zalozony ponad rok temu!!!!czy myslicie, ze dziewczyna jeszcze trzyma suknie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×