Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mandzia

ODDAM SUKNIE śLUBNą W DOBRE I POTRZEBUJąCE RęCE

Polecane posty

Gość juhu
ZYNFRYDO - ale z ciebie chamska sucz! Może jeszcze za wasele ma ci zapłacić, żebyś tylko łaskawie zechciała sie hajtnąć. Szkoda słów na takie debilki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiss99
wiam jeśli oferta jest nadal aktualna to chętnie przyjąłbym suknie ponieważ ślubuje z moją narzeczoną a niestać nas jeszcze na zakup nowej podaje mój nr tel.0-510-132-381 pozdrawiamy Alex i Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta7474
Ja bardzo bym chciala zeby Pani wyslala na moja poczte zdjecia tej suknie choc to i tak nie ma zadnego wplywu na moja decyzje .Aż glupio mi pisac ale ja z mila chcecia bym przyjela suknie poniewaz mam trojke malych dzieci i nie stac mnie na kupno sukni ,zreszto nigdy mnie stac nie bylo i z tego powodu odkladamy nasz slub juz dwa lata z zedu .POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia śliczna suknie...I przepiękny gest...Jestes Zarąbista.....>....:*Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooopuil;
Piękny gest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominam
Przypominam, że ogłoszenie jest z 04.08.2008 -ktoś je wygrzebał w "archiwum" i podniósł :) Ale gest owszem -miły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murzyniatko
Hej, ja równiez oddam przyszłej pannie młodej moją suknię ślubną, której nie stać na zakup nowej. Sukienka jest w roz. 36-38 i jest bardzo ładna i elegancka, w stanie idealnym, po profesjonalnym czyszczeniu. Kolor śmietankowy. Zakupiłam ją w salonie firmowym Madonna w Krakowie końcem 2009 roku (firma Herm's). Nie wiem jak załaczyć zdjecia tej sukni na forum :( Mogę przesłać na maila. Podaje kontakt do mnie: szymkowskae@o2.pl, tel. 0 503 164 400. Odbiór tylko osobisty w Krakowie. EWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra i Potrzebująca PM
Hej Murzyniatko :) Odezwałam sie na maila którego podałaś, będę wdzięczna za zdjęcia sukni :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezzzzzzzzz
wyslalam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murzyniatko
Hej, odpisuje na bieżąco na Wasze maile i przesyłam zdjecia mojej sukni ślubnej. Zapomniałam napisać, ze suknia jest na wzrost 165cm i obcas 5,5cm. Zależy mi, zeby przekazać ją dziewczynie, na którą bedzie ona rzeczywiscie pasować. Dlatego tez chętne dziewczyny zapraszam na przymiarkę do Krakowa. Nie wysyłam sukni w ciemno na zasadzie "a moze spasuje", bo jeśli nie spasuje, a moze tak byc, bo każda z nas ma inną figurę, to nie mam pewności, co sie z nią dalej stanie. Rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murzyniatko
Chciałam tylko napisać, ze znalazła się już szczęśliwa przyszła Panna Młoda, której spasowała moja sukienka :). Mam nadzieje, ze tak jak mnie, przyniesie jej szczęście. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariami
ja też chętnie oddam za przyszłej pannie młodej suknię ślubną. Biała z bordowymi aplikacjami, 2-częściowa, rozmiar 42-44, 165-170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariami
ja też chętnie oddam za przyszłej pannie młodej suknię ślubną. Biała z bordowymi aplikacjami, 2-częściowa, rozmiar 42-44, 165-170. Piszcie na adres: jciezka@wp.pl Prześlę zdjęcia i odpowiem na pytania indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do oddania suknię slubną. Brałam ślub w grudniu - nie jest czyszczona. Suknia była szyta na mnie (174 cm wzrostu, rozmiar 40). Wygląda tak: http://www.amareldin.pl/pl/suknie-slubne/78-suknia-slubna-oliwia.html (to jest strona miejsca gdzie są szyłam). Jak ktos jest zainteresowany, proszę o kontakt : monisia34@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysty
Oddam wloska suknie slubna .Jest jak z bajki,lub z filmu przeminelo z wiatrem,po prostu sliczna.Posiadam wszystkie dodatki.oraz welon.Moze byc na puszysta Pania bo albo mozna dopasowac do figury.Kolor ekri,bardzo efektowna. Milo zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się skontaktować w sprawie sukni,oczywiście jeśli jeszcze jest do oddania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysty
Wasze forum z++rywa mi poczte,wydaje sie ze ktos jest zainteresowany,a tu ciagle sa te same stare propozycje. Kupcie sobie suknie na tandecie ,ja ta,co oferowalam wieszam do szafy i AMEN. Jeszcze czego??? dawac i prosic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×