Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pitunka

poszukuje duzej sali na wesele w Lublinie-180 os

Polecane posty

Gość pitunka

znacie jakas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitunka
pomoze ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panta_rei
sąsiadów i koleżanki ze szkoły tez zapraszasz rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
spokojnie, nie ma tu za wiele osób z Lublina, zajrzyj jutro, pewnie ktoś odpisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitunka
nie zapraszam sąsiadow,ja mam duuza rodzine,a narzeczony jeszcze wieksza:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę oglądałam salę w Zajeździe pod gwiazdami. Gdybym robiła większe, to tam. Spodobało mi się, powiedzieli też, że sami robią wędliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joala
pod swierkami tez sami robia wedliny i w telimenie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga9
w Dworze Lwowskim, Gościńcu ( mam na myśli ten w Wólce Lubelskiej ), czy w Nowym Grafie napewno nie zmieści się 180 osób, ja proponuje zajazd Pod kasztanami, Dom weselny w Dominowie też jest ok, w Fieście na tyle osób wesela robione są w dwóch salach- mają dobre jedzenie ( Pod Kasztanami również )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sali weselnej w Lublinie? Wymarzone miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego na pewno znajdziesz w serwisie www.gdziewesele.pl/Lublin Oprócz szczegółów ofert (ilości miejsc, wolnych terminów, cen, proponowanego menu), znajdziesz tam również galerie zdjęć oraz opinie klientów, którzy najlepiej orientują się, czy dany obiekt jest godny uwagi. Znajdź idealne miejsce na twoje wesele wspólnie z serwisem www.gdziewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sali weselnej w Lublinie? Wymarzone miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego na pewno znajdziesz w serwisie www.gdziewesele.pl/Lublin Oprócz szczegółów ofert (ilości miejsc, wolnych terminów, cen, proponowanego menu), znajdziesz tam również galerie zdjęć oraz opinie klientów, którzy najlepiej orientują się, czy dany obiekt jest godny uwagi. Znajdź idealne miejsce na twoje wesele wspólnie z serwisem www.gdziewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkka22
proponuje Pod kasztanami..my mamy 180 osob i spokojnie tam pomieścimy ich-do tego zajazd ma dużo pokoi hotelowych w super cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w sierpniu na weselu w gościńcu w Wólce w te największe upały 180 osób na jednej sali z tancami.+ dobre jedzenie,miła obsługa,piękna sala, - to przejście na ogród głównym wejściem,ale całe szczęście że drzwi ogrodowe były zamknięte bo przy tych upałach i chętnych do wyjścia wielu nie było,a przy zamkniętych drzwiach jakoś znośna była temperatura.poruszany był temat zapachów ,nic takiego nie czułam,może dlatego że wokół tyle wysokich i zielonych drzew.Moja siostra była ogólnie zadowolona i z właścicielką świetnie dogadywała się,nawet dostała jakieś dodatkowe bonusy w formie przekąsek co mile nas zaskoczyło.Polecam bo warto korzystać ze sprawdzonych zródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi odpowiada Gosciniec tylko mamy 60 os. na nocleg,może ktoś podpowie gdzie mogę umieścić taką ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie taniej wynająć autokar,zapłcisz 300 - 500 zł,a za nocleg 60 x 80 najczęściej w hotelu tyle za osobę tj 4800 kupa forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nocowalismy naszych gosci w Gościńcu , a dla pozostałych P z gościńca poleciła nocleg w Lublinie za 40 zł/os.całkiem przyzwoite warunki a cena b.dobra.Jestem zadowolona z wesela jakie nam tam urządzili.Polecam. Agnieszka i Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na nocleg 40 osób,część nocowała w Gościńcu,a część w Łuszczowie Pinusie,odległość jakieś 3-5 km od Wólki,no a do Lublina jakieś 5 do Śródmieścia.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zaproszonych 180 os. może dopisze 150 tyle odpada .U mojej przyjaciółki tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zaproszonych 240 przybylo 150 i tak jest z zaproszonymi gośćmi a jeszcze trzeba dzwonić bo nikt nie potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)jak by tu nie bylo juz kolejnego tematu o jakims weselu to co by bylo bo juz nie rozumiem tego tej ilosci 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuuuki95
Ja tam dobrze wybawiłam się w Sonatinie w Dominowie, ale co kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina ma bardzo duza salę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś lubi ciasnotę i burdelowskie kolory, to faktycznie, sonatina będzie rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubic
Witaj, a może warto udać się jednak gdzieś dalej? :) Osobiście mieszkam Bielsko Białej i u Nas również jest pięknie :) Jeśli chodzi o koszty to sprawdziłem podane hotele i ceny są porównywalne a choćby Hotel Alpin w Szczyrku ma teraz w promocji noclegi dla wszystkich gości w cenie :) Wiadomo, że na autokar trzeba rzucić no... ale to w końcu jedyny taki dzień życiu, a jakość to to element, który pamiętamy długo po tym jak zapomnieliśmy o cenie :) Pozdrawiam Kubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi .... Jak ktoś z Lublina nie opłaca sie jechać do Dominowa ale jak przeprowadziliśmy sie do Ćmiłowa to robiłam w Sonatinie chrzciny synka i naprawdę bardzo fajna rodzinna atmosfera ;) dzieciaki wyszalały sie na placu zabaw a my dorośli spokojnie porozmawialiśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sonatina ma bardzo podobny wystrój do Etiudy moim zdaniem. Mi się ta elegancja bardzo podoba a napewno jest duzo tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×